Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Ja sam prvo video đumbir u prahu, pa onda koren xD

 

Majka mi donela to i smarala me da pijem čaj od njega, jerbo je zdravo, popijem ponekad, al' nema šanse da pijem ljuti čaj stalno, ste normalni :D

Stavljam ga u hranu kao začin jer mi žao da se pokvari, stoji mi već 2 godine...

 

A pre neki dan sam prvi put u životu video đumbir koji je pošećeren, ne znam da l' mu je još nešto rađeno, sav je gumen, razvlače se ona vlakna. I to se kao jede kao neka slatko ljuta grickalica, jedva sam jedan pojeo u malim zalogajima.

 

 

Baš volim ovu temu, svaki put kad pročitam naslov, čujem: ''ja sam Radomir Belaćević ... volim našu domaću muziku...''

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvo video đumbir u prahu, pa onda koren xD

 

Majka mi donela to i smarala me da pijem čaj od njega, jerbo je zdravo, popijem ponekad, al' nema šanse da pijem ljuti čaj stalno, ste normalni :D

Stavljam ga u hranu kao začin jer mi žao da se pokvari, stoji mi već 2 godine...

 

A pre neki dan sam prvi put u životu video đumbir koji je pošećeren, ne znam da l' mu je još nešto rađeno, sav je gumen, razvlače se ona vlakna. I to se kao jede kao neka slatko ljuta grickalica, jedva sam jedan pojeo u malim zalogajima.

 

 

Baš volim ovu temu, svaki put kad pročitam naslov, čujem: ''ja sam Radomir Belaćević ... volim našu domaću muziku...''

 

koren djumbira plus med i limun rashladjeni na ovo vreme su keva :haha:

Ako stoji duze od dve godine, izvetrelo je to brate Simone :da:

 

i konacno kapiram foru za radmoira belacevica :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

bar ti nije uzela sobni bajs.

:haha: Sve sam im'o, sobni bajs im'o nisam...

 

To je to, Aranđele, sad ni ja nisam bio siguran da li je DC ili Ušće; i ovo je bio onaj neki oolong zeleni sa cvetovima jasmina, fin čaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Mislio sam na to da sipaju mleko u čaj. :D

 

Postoji onaj vic, ne znam kako ide, nije ni važno, ali završetak je u fazonu "Kako upropastiti savršenu šolju čaja? Daj Britancu da sipa mleko."

 

Vidite kakvi ste drkoši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. Što se ukusa tiče, ja volim crni sa mlekom, no vidim da pominju da mleko dodato čaju poništava pogodnosti koje on pruža. No kapiram da i alkohol dodat želucu i jetri ne pogoduje ništa više.

Pijem i to mi se sviđa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britanci za doručak jedu pasulj, ne znam šta se čudiš što sipaju mleko u čaj :D

Ko se čudi?

 

Ne znam samo jel ste svesni da se samo u crni čaj sipa mleko, ne u svaki.

Uglavnom važi pravilo da ide u jake čajeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...