Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Meni odgovaraju , na primer ukus crnog caja mi je bolji od Lords-a i bolje me razbudi nego Nero Teekanee , a to i ocekujem od crnog caja . Lords je 55din , ovaj drugi blizu 200din . To sto ga proizvodi neka tamo Borca-Ovca-Krnjaca mi ne igra ulogu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Pijem trenutno Teekanea mracnog, i za vreme ispitnog roka ćaj od Ginkga!

 

Bas cu da probam ove Lords sto je Hail Metal preporucio.

 

Btw Liverpul prosao Midlzbro u kupu posle izvodjenja tries penala :haha:

 

^ jedno vreme sam stalno pio i caj i onu nesretnu grand 3u1 jabuka-cimet, krenula je gorusica da me 'fata od oboje, pa sam zajebao. A ni sam ukus mi se vise ne svidja, nije ni da mi se pije pa da me posle posle maltretira gorusica

 

ne zvao se ja Lorimer

a i ne zovem se tako

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overite u DM-u cajeve nesto das gesunde plus rozi i zeleni... pristojna cena a kvalitet na mestu ja sam batalila druge cajeve sano njih i domacu radinost rtanjski, nana, zalfija i zeleni... dobih neku kolekciju tekane h nekim raznim bojama i ukusima ali toliko sam fokusirana na ove nemacke gore pomenute da je i ne otvaram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam prvi put probao čaj od žalfije i baš mi se svidja , kupio sam kutiju misleći da su kesice kad ono u rinfuzi ali super je ispalo , baš dobru aromu ima .

Dobar je za mokracne kanale inace :)

 

Zar nije uva za mokracne kanale?

To ne sprecava zalfiju da i ona bude dobra za to, ali nikad to nisam cuo :D

Za zalfiju znam da je dobra kao antiseptik, ispiranje grla, natam naovam, pa mozda u tom smislu i za mokracne kanale i svasta drugo.

Mislim i da ne valja cesto i mnogo da se pije, da znas Hejle, ako si se navadio, da bi mogla da izazove konvulzije tvog zmijskog tijela oblikovanog masovnim treningom ako preteras! I valja kao da se prokuva par minuta malo kad se baci bilje u vodu, ne samo da nalijes pa da odstoji.

 

A vala jes' dobra zalfija, jos medom kad je zasladis, mmm, sveee.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj pasus

 

U današnje vreme kada mediji i ostali giganti ljudima serviraju šta god oni požele, jako je bitno da razmišljate zdravim razumom i da rešenje za bilo koji zdravstveni problem prvo pokušate da nadjete u prirodi. Postoji toliko biljnih preparata i mešavina koje mogu izlečiti skoro svaku bolest.

Jednu od takvih sjajnih mešavina izmislio je čuveni Rudolf Brojs (1899 – 1991). On je bio jedan veliki svetski stručnjak u oblasti prirodnog lečenja i razne njegove metode se i dan danas koriste širom sveta. Njegova čuvena izjava je bila da čaj na bazi žalfije smatra najzdravijim čajem i da svako ko ga pije svakodnevno neće nikada biti bolestan.

 

je bukvalno

 

"Misli svojom glavom, čoveče, kupi Judas Iscariot."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebala vas ta koncentrovana sranja iz kesica , kad se setim samo drugog sprata kod pokojne babe , samo stolovi prekriveni raznim sezonskim cajevima koji se suse , Lipa , pa onda kantarion , pa hajducka trava , pa kicica , pa koprivin koren pa koprivin list , pa sipurak .... To su cajevi kad skuva Nana veliko ono lonce vode litarsko pa stavi pa sacekas malo pa procedis belom cediljkom a kuca cela mirise ... To je pravi caj .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebala vas ta koncentrovana sranja iz kesica , kad se setim samo drugog sprata kod pokojne babe , samo stolovi prekriveni raznim sezonskim cajevima koji se suse , Lipa , pa onda kantarion , pa hajducka trava , pa kicica , pa koprivin koren pa koprivin list , pa sipurak .... To su cajevi kad skuva Nana veliko ono lonce vode litarsko pa stavi pa sacekas malo pa procedis belom cediljkom a kuca cela mirise ... To je pravi caj .

Pravi čaj se ne kuva u metalnim posudama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...