Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Naterala me ova tema da probam Dishonored, mada gde god sam citao o njoj svi kazu kako je precenjena igrica. I to zestoko.

 

Zaludjenicima za ceo Half-life svet predlazem da probaju Black Mesa. (rimejk HL1 u HL2 fazonu) Nije bog-zna-sta ali je kul.

Ne znam koje godine je izasla, i lenj sam da sada proverim. Ja sam je skoro otkrio, skinuo brzinom svetlosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja trejler... Btw, mali offtopic, Lunare, jel imas mozda za preporuku neku knjigu iz Cyberpunk zanra, za must read, i tako to. Malo sam se smorio od regularnog sci-fi koji citam.

 

Ne znam da li, ali si citao Neuromancer on je postavio standarde Cyberpunka? Isto tako Ubik je genijaln. Cryptonomicon. Pa onda Stand Alone Complex i Akira mange(mada slobodno i anime posto su podjednako dobri), i tipa obavezno da pogledas prva dva Ghost in the Shell i Evangelion.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh Farcry 3.Fantasticna igra,miljama iznad prva dva dela.Prica,likovi,gluma,animacija karaktera,facijalne ekspresije,grafika...neverovatno,kao jebeni film.Gameplay je sjajan,mapa odlicna,ostvro ogromno i zanimljivo,combat nabrijan adrenalinom.Jedina zamerka je onaj idiotizam oko strikanja novcanika i torbi...jebote,mogu kupiti bazuku a ne mogu jebeni novcanik?I sta,postoje novcanici u koje stane 1000 ali ne i 2000 dinara?Budalastina.Ok,kontam da su hteli malo da otezaju,ali mogli su naci neki interesantniji nacin.No dobro,to je tolika sitnica da nema sanse da pokvari celokupan utisak igre,koja je definitivno jedna od najboljih igara koje su izasle u prethodnih nekoliko godina.

Najjaci lik u igri je Vaas...oskarovski lik,suva genijalnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ja znam black box nista ne kopresuje, vec samo izbacuje ako u igrama ima voiceover i tekst za razne jezike i ostavlja samo engleski. I samim tim igre znaju biti i do 30% manje. Mada nikad se nisam nesto puno interesovao, mozda stvarno kompresuju kao sto je kapetan rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...