Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sam igrao, imam je na steam-u presao nekih 30%/40%, ali je nisam iz prvog pokusaja zavrsio jer me nesto bila bas smorila, sta znam meni je i dalje mnogo bolji PST i BGII. Mada moram da se nateram da krenem ponovo i da ovaj put predjem, mada izgleda da cu pratiti samo main story, jer meni i prica nije nesto zaintrigirala toliko.

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jap, bas tako. Kad igras nesto tipa Shadowrun:Dragonfall pa posle Pillarse, nekako si u fazonu "ovo bi trebalo da je 10x bolje ali je zapravo losije" i smoris se. Igra ima momente, i svakako su isli na nostalgiju sa cak i lokacijama koje evociraju neke Baldur momente, ali to sve samo sluzi da potvrdi koliko, iako je dobra igrica, nije to uopste ista liga sa starim klasicima. Steta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace upravo sam otkrio ovaj mod, Baldurs Gate Reloaded.

Baldur's Gate: Reloaded is a fan-made tribute to and complete remake of Baldur's Gate (1998).

 

Evo video =>

 

Znam da postoji EE oba dela, ali nisam imao pojma da postoji i ovo. o_O

 

NWN2_SS_061413_190527_zps7bfd231d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

nasao sam u sk da je pre nekih mesec i po izasao jedan uspesan fallout klon (ovlas znam neke davne i skorije pokusaje, ali nista nije zavrsavano). indie je produkcija ali igra navodno ima detaljan sistem i seting (za razliku fallouta sve je pod zemljom) i veoma je dugacka za danasnje standarde. reakcije hc geek scene su ekstremno pozitivne.

 

http://www.underrail.com/

 

kapiram da obrnem malo pa cu da javim utiske

9.jpg

20.jpg

 

a lemi, sta kazes? :obrv:

 

p.s. zaboravio sam da pomenem da je igra srpska, developeri su neka trojica entuzijasta iz bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam Shadowrun, odličan je, mada nikada nisam bio preveliki fan poteznih igara (izuzev Fallout-a)

 

ovaj Satelite Reign deluje dosta zanimljivo, isprobaće se

 

Warhammer je već priča za sebe, mislim da sam overio svaku igru iz serijala, pošto ga obožavam

 

meni su Desperadosi i Commandos 2 isto među omiljenim igrama, vazda su tonu zabave pružale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shadowrun Dragonfall i Hong Kong su ubedljivo najbolji oldskul RPG-ovi poslednjih milion godina.. daleko bolje igre po meni od npr. Pillars of Eternity pa cak i Divinity: Original Sin. Sad se ceka ovaj spiritualni naslednik Planescape Tormenta, Tides of Numenarra. Ali sto se tice necega nalik Komandosima, i nema mnogo toga, eventualno Wasteland 2, koji mu dodje kao miks Fallouta i Commandosa, mada je naravno originalni Wasteland bio daleko pre i jedne i druge igre.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...