Jump to content

Laptop


Axeanosilas

Recommended Posts

  • 5 months later...

Moj mučeni netbook, pre par meseci mu crko HD, neki tasteri na tastaturi su otkazali poslušnost (par meseci nakon isteka garancije)... nabudžio sam mu novi HD, ali sad tastatura uopšte ne radi, pa imam tastaturi na USB-u.

Ranjenik. :)

 

Kad skupim neke ozbiljnije pare, kupujem u inostranstvu, jer ovi naši samo uvoze kineska đubra i prodaju ih skuplje nego u inostranstvu.

To preporučujem svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest Bata Životinja

Moj mučeni netbook, pre par meseci mu crko HD, neki tasteri na tastaturi su otkazali poslušnost (par meseci nakon isteka garancije)... nabudžio sam mu novi HD, ali sad tastatura uopšte ne radi, pa imam tastaturi na USB-u.

Ranjenik. :)

 

Kad skupim neke ozbiljnije pare, kupujem u inostranstvu, jer ovi naši samo uvoze kineska đubra i prodaju ih skuplje nego u inostranstvu.

To preporučujem svima.

 

komodor, osma mu godina, krenuo u drugi razred osnovne, ima sve petice, sve radi, ništa nije zamenjeno

 

šta da vam kaem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim za posao MBP late 2013, i7 2ghz. Ne igram igrice generalno samo sam malo igrao Diablo 3 i radi ko zmaj. Za ostale stvari koje koristim ga ne bih menjao nikad. Baterija drži 6-7 sati. Od kad gledam u Retinu sve ostalo mi izgleda kao da imam dioptriju. Kad gledam cenu i nije neka razlika naspram tog Azisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

trebalo bi da kupim laptop uskoro

treba mi samo za posao i surfovanje, igre ne igram (jedino PES6, ali to bi terao svakako)

najbitnije mi je da ima SSD disk od 128gb, recimo, i što veći ekran

dao bih oko 600e

 

šta preporučujete?

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolicni ekrani jebote

u WinWin radnjama imaju samo SATA+SSD keš, solo SSD može samo po narudžbini, pa ga ubace u model iz ponude

 

na poslu imam SSD od 128 plaćen oko 7000 dinara, čudi me da ovoliko dižu cenu laptopovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...