Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Posted 18. oktobar 2017 - 10:52

 

User 1: Novi album “The Last One” mi je stvarno remek delo. Nadam se samo da neće biti i poslednji, mada naslov tako govori. A obavezno ću ih pogledati na Tha Last Tour of The Beast, posle koje su najavili da ide još jedna sa starim hitovima 1980-1995. Nadam se da će na Last Tour da sviraju što više stvari sa ovoga albuma!

 

User 2: Slažem se. Posebno mi se sviđa što je album do sada najduži, dugačak čak 98 minuta i što ima samo 2 pesme ispod 7 minuta. Ali ti ni u jednom trenutku nije dosadno. Sinoć sam ga obrnuo tri puta uzastopno i jedva sam zaspao, prepun utisaka o albumu. Čak i sa pokojom suzom u očima. Dickinson zvuči bolje nego u najboljim danima. A i ostali razbijaju!

 

User 1: Upravo tako, ovaj album mi je skoro kao DoD i TFF, a bolji nego BNW. Naravno daleko bolji nego sranja koja su izdavali osamdesetih. Poslednjih 17 godina pokazali su da jednostavno ne mogu da izdaju loš album.

 

User 3: Probao da slušam ovo, ali mi jednostavno ne ide. Odavno im je inspiracija na izmaku, vrte slične rifove, produžuju pesme više nego što iste objektivno zaslužuju ponavljajuci refrene i neinspirativne solaže do ludila. I sve mi je odavno Deja Vu. Po meni poslednji odličan Maiden album je Dickinsonov Chemical Wedding. Šteta što to nije imalo više uticaja na kasniji razvoj muzike u Maidenu…

 

User 2: Ovako nešto može da izjavi samo neko ko ne voli Maiden i ko nije dobro poslušao poslednje albume. Jer da jeste video bi kako je to vrhunac u njihovoj karijeri, ali i u muzici uopšte.

 

User 1: Da, lik lupa samo tako. Uvek se iznerviram kada ovako nešto pročitam na Maiden temi…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mita's raaaaaaaaaaaaage

 

Alo Smorock

uzmi da citas malo inbox!!!!

a ako ne citas skini ban Sendmenu covek od novembra ne moze da postuje jer ti ne obavljas lepo funkciju moda

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa teme o najjebačima.

 

Јел' те, добри људи, јел' мислите да треба да се забринем што скочим ту и тамо на "Најлепше жене" и све су ми лепе, сем оних азијаткиња, а на овој теми ми је прихватљив сваки педесети?

 

 

наравно да треба, азијаткиње су феноменалне пи*ке!

 

Old school :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno treba:

 

 

Radi ćeš

Radit ćeš

Raditćeš

Raditićeš

 

Naravno,samo nagađam,mi u Crnoj Gori nemamo taj glagol.

 

 

Nominativ - Ko radi?

Genitiv - od koga/cega zaradjujem

Dativ - kome/cemu radim

Akuzativ - koga /sta radim

Vokativ - Ej,radiš li?

Instrumental - S kim radiš?

Lokativ - Na rabotu sam.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

elem...nasao sam zenskog jaroslava...sa drugaricama...

 

63058_143017199075406_100001013814743_212350_2072065_n.jpg

 

 

:haha::haha::haha::haha:

 

prevrnuo sam se od komentara..

-------------------------------------------------------------------

 

tema "nova verzija softvera"

 

 

to moj pierwszy post. Od czegos trzeba zaczac.

pozdrawiam

stomatolog

 

necji je fejk,ali meni bilo smesno :haha:

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima!

Ja sam jedan mladi metalac (11 god.) i treba mi pomoc vas starijih i iskusnijih "kolega": trazim kvalitetne majce (T-shirt) od, na primer, Iron Maiden, Metallica, SlipKnot, Korn itd. Kupio sam nekoliko preko Felix-a, ali se nisu bas pokazale. Prvo, nema puno za nas male (:D), a drugo, posle par pranja nisu ni za mog brata od 5 god. Pomozite!

 

Pozdrav i HAIL METAL

 

Metal Boy

 

 

pa to su bugarske/kineske majce sta ocekujes??

 

imas Oath rekords kod nas npr. majce su skupe, ali su originali, i kvalitetne su.  Ja imam Helloween majcu vec 5 god i izgleda kao da je kupljena pre 2 dana.  (p.s dodjete mi solju za ovu reklamu! :P )

 

 

Oplakao sam, Metal Man i Metal Boy na istoj temi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam na prodaju jedan original cd Oroz nikad nije slusan pa ko oce na Pm.300 din ili za par verbatima.Mozemo se i dogovoriti. Nije zajebancija

:haha::haha::haha::haha::haha:

Samo ako ima bonus traka Kralj nikotina suboticki demon Dobrokes i enhanced video clip sa eksluzivnog brijanja Dobrokesove brade.

 

A kurac,to su raritetni snimci,to nemam ni ja.Tada sam primio plaketu od Pozerskog Udruzenja Srbija za "izuzetna dostignuca u oblasti prodaje scene".

 

На крају ће разочарани фанови због Лемојеве издаје бити принуђени да продају, бацају, спаљују дискове Ороза.

 

ali :haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda vrhunac:

 

Lemmy-eve stvari nikad ne bi bacio.Nikad se nisam u njega ni razocarao. Ne znam ko jeste. Ko voli Motorhead jednom voli za svagda. Ne menja se. Bar kolko ja znam

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

nije kuruz huligan...kurva brankica laze...

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mita u transu povodom dolaska Marty Friedman-a:

 

UPRAVO SAM GA IZVADIO DA DRKAM!

 

a za to vreme:

 

Novi Electric Wizard dosadan u pičku materinu.

 

 

You gotta be kidding me, right? :D

 

 

Ne. Ne drži mi pažnju. Sve rifove sam čuo pre, sve fore. Jebi ga, kad me ne radi, ne radi.

 

 

jos da sam mogao kako ovim minusom po labrnji da te sklapim... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eво вам цело мајско дописивање, чисто да не остане само први део. Жао ми је што сам обрисао поруке из новембра или децембра 2009, то је било много боље.

 

panorama.jpg

 

 

Ја сам згранут.

 

 

ja sam skandalizovan

 

 

Ovo je najbolji forum na svetu.

 

Жива истина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GROM Records info:

 

THRASH SPEED METAL KULT - LIVE!!!

 

BOMBARDER , najznacajniji Thrash Metal bend stare Jugoslavije odsvirace 3 unikatna koncerta i promovisati svoj novi studijski album "Ima li zivota prije smrti?" koji izlazi za Finsku etiketu Metal Dealer Records.

11. mart - Hrvatska - tba

12. mart - Slovenia - Ljubljana - tba

13. mart - Srbija - Novi Sad - Route66 klub

 

Sve detaljnije informacije uskoro.

 

Horns Up!

 

GROM Records

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bombardovali mrave topljenom plastikom i vracali se izujedani,meshali crveno-crne mrave sa crnima,da bi videli etnicki motivisanu kavgu,gadjali savijenim metrecima iz pracke random gajbe po komsiluku i nestajali u mraku,grudvali se pa posle toga se potukli,pa zvali roditelje,pa se roditelji medjusobno potukli...

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne obrišu, sa teme o slikama. :haha:

 

Generalni strikes again!

 

Valja i on, al' za gradsku čistoću.

Много се ти зајебаваш,ипак имаш 80 посто ворн левел.

60, al' jedan je od moderatorke, pa se ne brinem.

Лаза нешто није у форми ових дана?

мислим да је на лазу и мислио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa 'bem ti zivot

 

 

'bem ti zivot razvodi se Natasa Bekvalac

 

Ja bi rek'o da je ovo post za temu Ekonomija.

 

 

 

 

Neću baš da lepim svakom navijaču etiketu huligana. Majku mu pa valjda ima još ljudi koji navijaju a nisu idioti wallbash.gif

 

Ima , oni sede i grickaju semenke.

То се не рачуна у навијање...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Humora:

 

Улази унук у собу и види деду како чита умрлице, па каже:

"Шта је деда опет висиш на фејсбуку?"

 

 

Ispriča unuk đedu ove viceve, a đed mu odgovara:

Daj nešto novo, to je u moje vrijeme bilo popularno.

 

Kvalitetan zajeb :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je jedanput prebila grupa navijaca, bilo ih je 20-30, slomili mi nos i dobro sam bio natecen, bubrezi me boleli da sam jedva hodao(zalutao sa obelezjem medju njih) i da sam poginuo, ne bi bilo frke

златна лада нива за Вас господине, за изузетна достигнућа у области фикције.

 

NIVA-BEIGE2.JPG

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Edited by Night Prowler
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...