Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Guest (bot) Razjareni

Ko nije dobio po pičci od grobarske stoke i to 15 na jednog taj za mene nije navijac :D

Uzgred , ovo je bilo pre 12 godina , keva mi je poverovala da je autobus naglo zakocio i pocepao mi nos i oko , dok me cale izvalio ko konja :) . A zastavu nam nisu uzeli .... stoka je to . Danas se svi kolju na keca , picketine , ja sam sa ovima posle isao na pivo , castili matorci zato sto nisam hteo da odrukam drugare :) . Posle sam isao na par kosarkaskih utakmica sa njima protiv crnogoraca :)

 

 

 

 

lada_niva%201.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je da se pozovem na ovo:

 

U međuvremenu ćete me viđati samo u slučaju nekih ekstremno važnih povoda, ali nakratko.

 

@vegeta, manje pumpaj mišiće, više pumpaj nešto drugo, bez obzira koje si orijentacije, to ti je recept protiv bubuljica, koji je još čika Frojd prepisao. Zajebi mazanje krema, mazao sam se i ja godinama čime sam stizao, ali dok ne skineš mrak, bubuljice neće prestati da izlaze.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne bi bilo bolje da se iskljuci brojac postova samo na ovoj temi, a ne na celom podforumu? :)

 

 

Ne, jer je ceo podforum sviranje kurcu i nema nikakve veze sa metalom, osim kad govorimo o Lemijevoj izdaji scene koja je neoprostiva.

 

Treba pitati administratora da se postovi takvog sadržaja ipak računaju.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Princove propovedi preko pm:

 

"Za razliku od tebe on je nešto jebao i ostvario život van sajber sveta".

 

Znači tvrdiš? U vreme kad si ti bio moderator na ovom forumu, ja nisam ni znao šta je Internet ili sajber svet. Ni dan danas se ne snalazim baš najbolje u tom sajber svetu i sve što sam u životu ostvario, ostvario sam van istog. Rešenje o mom postavljenju na funkciju na kojoj sam sada potpisao je predsednik Vlade Srbije lično; da li si ti uspeo da dobiješ autogram makar od predsednika opštine Subotica? Tebra?

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad prođe ova gej parada, treba napraviti paradu ponosa nejebača. Svi oni koji se osećaju kao nejebači (bez obzira da li možda s vremena na vreme uspevaju ponešto da pojebu), ili ih okruženje smatra za takve, imaju pravo na svoje dostojanstvo i da dignu glas u to ime! To što nam ribe ne daju pičke i što smo paćenici, ne znači da smo manje ljudi i da treba da nas tretiraju kao građane drugog reda! Ustav i nama garantuje jednaka prava kao i svim ostalim građanima i niko ne sme da nas diskriminiše po osnovu toga što smo suva kurca! To što ne jebemo ništa, ne lišava nas nekih drugih kvaliteta, jer među nama ima ljudi koji su vrlo uspešni na raznim drugim poljima. Sa druge strane, među onima koji jebu, ima mnogo onih koji nemaju nikakvih drugih pozitivnih postignuća u životu kojima bi se mogli pohvaliti. Prema tome, dignimo glas u zaštitu ljudi koji se od ostalih ne razlikuju ni po čemu drugom, osim što nemaju redovan seks! Involuntary celibacy pride! :rockdevil:

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad prođe ova gej parada, treba napraviti paradu ponosa nejebača. Svi oni koji se osećaju kao nejebači (bez obzira da li možda s vremena na vreme uspevaju ponešto da pojebu), ili ih okruženje smatra za takve, imaju pravo na svoje dostojanstvo i da dignu glas u to ime! To što nam ribe ne daju pičke i što smo paćenici, ne znači da smo manje ljudi i da treba da nas tretiraju kao građane drugog reda! Ustav i nama garantuje jednaka prava kao i svim ostalim građanima i niko ne sme da nas diskriminiše po osnovu toga što smo suva kurca! To što ne jebemo ništa, ne lišava nas nekih drugih kvaliteta, jer među nama ima ljudi koji su vrlo uspešni na raznim drugim poljima. Sa druge strane, među onima koji jebu, ima mnogo onih koji nemaju nikakvih drugih pozitivnih postignuća u životu kojima bi se mogli pohvaliti. Prema tome, dignimo glas u zaštitu ljudi koji se od ostalih ne razlikuju ni po čemu drugom, osim što nemaju redovan seks! Involuntary celibacy pride! :rockdevil:

 

51843823.gif

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema Agalloch, diskusija razvijena u očekivanju novog albuma:

 

 

Genres: Folk metal, doom metal, black metal, neofolk, post-rock, progressive metal

 

Ne moze bolje. Dobitna kombinacija.

 

 

 

haha da

 

evo redom tih odrednica i prve slike koja mi padne na pamet za svaku od njih

 

folk metal

folkmetal.jpg

 

doom metal

doom.jpg

 

black metal

blackmetal.jpg

 

neofolk

VqmAi.jpg

 

post rock

postrock.jpg

 

progressive metal

progresssive.jpg

 

prilicno kul

 

agalloch su super btw

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorite ponovo Temu-Cinkarenje, Tužibabljenje I Tasterisanje !!!

------------

PROFESOR EKONOMIJE NAMESTA MUIJU I HAPSENJA!!!!!

 

Profesor Ekonomije sa vise Skole u Beogradu

Novak,Mail [email protected]

Namesta Muriju i Hapsenja Svojim Musterijama!

On je prodavao takozvane "piratske" MP3 diskove

uglavnom preprodavcima ispred SKC-a,mnogi su od njih ispali Naivni

pa su pali,oduzete su neke kolicine Diskova.

On je radio SAMO copu Disk,Cele diskografije

naprimer Santana 1,2,3 nije radio izbor albuma

[meni je vracao Spiskove kao Nece mi Radi]

Da bi ti to tako prodavao na ulici i PAO!

Nije radio preko interneta,ovo je skoriji mail

Nema fiksni telefon ne moze se nakaci,

Budzio je diskografije tako sto stavi

par albuma pa doda kompilacije koje je sam pravio.

prodavao je nove diskografije

sa svim starim albumima +Novi

Kao komplet-Trebao si da uzimas Ceo Disk zbog 1 Albuma!!!

Pravio se blesav nezna sta je to internet

da bi neko izasao na ulicu i bio Uhapsen!!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dildoseksualci VS nekrofili...

 

Onda se setih malog jadnog plastičnog dilda (koji uopšte ne mora da bude tako mali, a ni plastičan, kad smo već kod toga). Pa kako vi žene možete da se samozadovoljavate sa dildonima, kad ne znate da li on pristaje da ga jebete ili ne?

Dildo nije zivo bice.

Nije ni mrtvac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle cete vise da mi rusite grad koji ja i moji pre mene grade picka vam materina nenormalna?

 

Dokle cu bre na ulici da se plasim iskompleksiranih marginalaca - pasivno agresivnih 'normalnih ljudi'? Da izbegavam kamenje tatinih sinova? Cujes, homoseksualnost nije 'normalna', a sta ste onda bre vi onda picka vam materina ogavna? Kazes mis sam? Pa na misa si me sveo jebem li ti mater, ti i ostala pravoslavna govna. Jebete decu iza oltara a onda promovisete 'porodicne vrednosti' i nalazite se kadar za naprednu antropologiju. Ako mi se ne svidja, da odem? Gde da odem pizda ti materina, kad zbog vas i vasih sam na ivici egzistencije. Jebi ga, ovde sam. Trpim vas svaki dan za sta je potrebna mnogo veca snaga nego sto mozes i da zamislis, pa me ti zovi kako oces. Vi ste metalci? Koliko puta su vas pojurili zbog duge kose? 'Pa ko nam kriv kad se tako javno okupljamo po koncertima' umesto da sedimo kuci i drkamo mp3. Vi ste bre go licemerni kurac.

 

Jebe mi se vise da vas pljujem. Jebe mi se vise. Ajde sad - svako ko misli da je za ponovno rusenje grada kriv bilo ko osim ovih ulicarskih govana, svako ko misli da je to opravdano na bilo koji nacin, svako ko skace i na najmanji nepostojeci razlog da mrzi pedere a jedva ceka da opravda nenormalnu huligansku stoku koju je cale trpao u dupe u kolevci pa sad izvodi besne gliste moze slobodno da mi se obrati i rado cu mu polupati picku. Mis sam, najebacu, ali nemam vise sta da izgubim. Poslednje iz mene ste iscedili govna jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu se kupe Tegovi i neka sprava

za male pare.Ja na primer mogao sam 5 TERETANA

Da Kupim za pare koje sam dao za kartice Dosad.

Mislim sta meni treba,da odradim Trening.

----------

Ako nekom gazdi kvarim posao Oterajte ga u Picku materinu,

sta vi imate sa tim da neko Vata zjale i zaradjuje pare.

---------

Isao sam par meseci u Halu Sportova i Uglavnom

ovu NBG,Do sad,Mislim ko da idem da treniram

u SVEMIRSKI BROD

sa marsovcima.

Oni Tamo se ponasaju,i pricaju ko da su sa

Druge planete!!!

EVo odlicne reklame:IDITE NA MARS DA TRENIRATE!!!

 

 

Atmosfera je marsovska

ko da su sa Druge planete,

mozda je to vama normalno, mislim svi ste valjda

sa druge planete.

-----

Gazda je neki rvac kaze moze bije Cetvoricu odjednom!

Moze te ISPROZIVA Tamo se bijete,mene

ladno isprozivo-Kaze evo Veci si imas 140kg ajde da sparingujemo.

Sparing nije tuca vec se samo dodiruju

nemam nikakve prednosti sto Sam veci,

ocigledno hoce da se bije.

A onaj sto radi [kennedy]

ce te otera u picku materinu dobices kilu

ako radis Snagu.

Murije ima non stop trenira

po teretani,

Stavio TV da bi pustao utakmice

pa ce posle da te istera napolje,pocepa karticu ko navija.

--------

Ako progovorim koju recenicu ono marsovski

uglavnom ne pricam niskim

samo odradim trening i izadjem.

 

 

Imas dosta Svedoka za izjave,

Za zanimanje je lako proveriti

zamisli sad se neko predstavlja ko Pandur a nije.

:mrgreen::lol::haha::mrgreen::lol::haha:

 

Moja je stvar ako se meni tamo ne prica

niskim-ko pored Groblja da prolazimo.

 

---------------------------

Bilo je tu i kura steroida na stolu

Da vide lepo svi kako Se to uzima.

[Prosli Gazda] pre 2000,;

To je krivicno Delo i Tretira se kao kod obicnih droga

Ne znam nazive

tako da ne mogu da ti Stavim tu

KAZNOVNIK.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bih dao da vidim Emperor uzivo jbm ti...

 

Kada dodje onaj deo naracije na With Strength I Burn ja poludim od uzbudjenja.

 

 

Jel iscuri nesto belo iz tvoje pishe ? :P

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...