Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Birajte rechi za cetvrti najbolji tim Evrope , toliko , videce te kako ce prolaziti ostali timovi u Litvaniji .

Sta ste ocekivali od ovog tima , ako je Danilovic lopov , lopovi su svi u koji menjaju ekipu , i Cibona je komplet izmenila ekipu , treba shvatiti da ovdasnji klubovi pre svega zive od stvaranja i prodavanja igracha . Niko ne garantuje da je ostao Maric da bi se ponovio proslogodisnji uspeh . Polako .

 

 

Vidim na forumima sam neki shabani likuju posle neuspeha Vujosevica , pre par dana se vratili iz Amerike , adaptacija+neigranje Sashe Kauna i Krijape + neverovatno sutersko veche .

Pre koji dan pobedio Klivlend , tvrdim CSKA uz Barsu,PAnatinaikos i ciganijakos najbolja ekipa , nek se dusebriznici ne brinu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nemoguce to da se desi , posto je CSKA jedan od navecih evropskih klubova , ali mislim da je ekipa dosta limitirana , pre svega na poziciji pjela , Barsa ima Rubia i Navara , Olimpijakos Teodosica i Spanulisa , i to je ogromna prednost . bila bi prava poslastica da se u F4 nadju Panatinaikos, Olimpijakos, Barselona i CSKA .

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2010&mm=10&dd=22&nav_id=467089

 

Lepo kaze covek .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grob bez dna

Slusaj ja zaista nemam nikakvu nameru da stitim upravu Partizana niti to moram da radim.Postujem sta je Danilovic uradio kao igrac,ali ova politika afirmisi se u Partizanu i prodaj se ne pije vodu.

Ko da sam glup da ne znam da su Bo i Roberts imali godisnje ugovore.To mi je skroz jasno.Ali sto se nisu potrudili da ih zadrze(mislim na upravu naravno)?

Sto nisu plej i krilini centar na vreme nabavljeni za Evroligu a ne da se ovde uigravaju?

Sad i ti lepo odjebi(to je valjda popularno na metal forumima).

Lep pozdrav,

Ragnarok

Edited by Ragnarok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лова је крива за све. Кад је будемо имали, онда нећемо имати тих проблема. Да је било лове остали би и Амери. Пљунеш им колико и Ефес и Монтепаски и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato je trebalo da se iskoristi trogodišnje igranje u vrhu Evrolige i plasman na F4 da se privuče odgovarajući sponzor. Jebeš ti sve kad klub koji tri godine igra među 8 najboljih ne može da napravi budžet veći od 3 miliona u situaciji kada tako puno bogatijih klubova može samo da sanja takav takmičarski uspeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све им се своди на млитавог Томића. Као да Месина дрка на њега, јеб'о им пас матер.

 

Ja ne mogu to da shvatim.Covek je tezak pacer,pa taj ne bi mogao ni Mitu da nadskoci.

 

Svaka cast Olimpiji , navijao sam za njih , u ovaj efes da dodje Brajant , opet bi bili kurac , a sad imaju josh i solidnog trebera i ekipu kao i uvek , ali dzbe .

 

Efes nikada nista nece uraditi,koliko god uloze uvek su jednako ocajni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок је за сада. Џаваи доминира, Лучић из утакмице у утакмицу све бољи, Кецман на нивоу...

Само да одиграју мало агресивније. Ови из Химкија лако долазе до шут позиције.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA, pobeda!

Nisam gledao 5 prvih minuta poslednje cetvrtine, ukljucim se na 1 za nas...i do kraja odlicno...svaka cast momcima!

Ima tu jos mnogo gresaka, ali svaka pobeda u Evroligi je fanstastican uspeh za ovaj tim...svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobeda , vise na misice nego dobru igru , ali svaka im cast , Himki je dobra ekipa , Dzavai odlican , Lafajet solidan , josh malo da smiri strasti da se ne zalece i bice opak igrac , Kecman standardan , Lucic pozitivno iznenadio !

Atmosfera odlicna , i josh jednom ponavljam nije mi jasno zasto Klobucar ne igra vishe . , ne bi smo toliko cekali na trojku sigurno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...