Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

zasto niko ne spominje igru 2 na 2, tu su nas samleli... ta rupa na kojoj su nas minimum 5 puta preveli kao zedne preko vode i rasicevih 0/6 su presudili utakmicu po meni... i nema rasic muda kao kecman da ubaci trojku uz sirenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preplakah ove instant kultne postove.

 

Sinoć nisam mogo ni kompjutera da se dovatim od nervoze. Kad dade McCaleb koš za 67-65 počeo sam da se tresem misleći da je gotovo jer sam bio 99% uvjeren da Teodosić neće pogoditi, još kad vidjeh kako vrljavo ide lopta ka košu... Medjutim rahitično crno stvorenje je moralo sve da pokvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cele noći sanjam taj isti McCalebov koš za 67-65 i taj famozni pokušaj Teodosića, posle koga je lopta mogla ili u aut, ili da je Vessely prvi dohvati, a desilo se najgore. Zanimljivo da sam sinoć, kad je McCaleb krenuo u tu kontru, povikao - nemoj na koš, drži loptu do kraja! Potpuno sam bio zaboravio da je nerešeno, mislio sam da Partizan vodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, baš mi je interesantna pojava to koliko je ljudi navijalo za Olimpijakos. Aj i što je navijalo, no eo po fejsbuku mi se prijatelji kurče statusima i glupavim grupama kako je "Teodosić objasnio Partizanu", kako "smo" karali grobare itd. Prijatelji do prije 2 minuta at least.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cele noći sanjam taj isti McCalebov koš za 67-65 i taj famozni pokušaj Teodosića, posle koga je lopta mogla ili u aut, ili da je Vessely prvi dohvati, a desilo se najgore. Zanimljivo da sam sinoć, kad je McCaleb krenuo u tu kontru, povikao - nemoj na koš, drži loptu do kraja! Potpuno sam bio zaboravio da je nerešeno, mislio sam da Partizan vodi.

 

Isti slucaj brate. Sto kurva ne zakaci obruc bar malo. Nebi ovaj mogo da je uvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Teodosić ništa posebno objasnio, osim što je dobro izvodio slobodna bacanja u finišu. Istina, boli i ona situacija na 40 i kusur sekundi do kraja, kad se pojavio niotkuda i uzeo loptu pod samim košem pored znatno viših igrača. Za tri poena se propisno ispromašivao, uključujući i onaj pokušaj koji je mogao da bude odlučujući. Pobedi Olimpijakosa doprinela je cela ekipa, a najviše Kleiza, Childress i onaj debeli. Prosto ne znaš koga da čuvaš.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2010&mm=05&dd=08&nav_id=429717

 

jebes mu sve,drago mi sto nisam bio grobar sinoc,definitivno nije dobro za zdravlje :icon_ne:

 

Nazalost , ove sezone je jos jedan zivot izgubljen zbog kosarkaskih utakmica Partizana , ista sudbina je zadesila jednog navijaca , uprava Partizana je bila na sahrani koliko znam , bilo je na SOS koshu pre mesec dana. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga :(

 

Nije Teodosić ništa posebno objasnio, osim što je dobro izvodio slobodna bacanja u finišu. Istina, boli i ona situacija na 40 i kusur sekundi do kraja, kad se pojavio niotkuda i uzeo loptu pod samim košem pored znatno viših igrača. Za tri poena se propisno ispromašivao, uključujući i onaj pokušaj koji je mogao da bude odlučujući. Pobedi Olimpijakosa doprinela je cela ekipa, a najviše Kleiza, Childress i onaj debeli. Prosto ne znaš koga da čuvaš.

 

Teodosic je, ako ne racunamo promasene trojke, igrao svoju klasicnu igru i zato mi nije jasno kako kosarkasi Partizana nisu obratili paznju na njega. S obzirom na to da covek igra za nasu reprezentaciju, za ocekivati je da zna duh i igru nasih kosrkasa, aili se isto tako ocekuje i da oni znaju kako njemu da odgovore. Onaj debeli mi je vecinu vremena prilicno isao na zivce. Secam se da mu nisu sudili licnu kad je malcice potkacio jednog naseg, a ovaj odleteo par metara u stranu. Njemu sa 150 kila i ne treba da potkaci malo vise, jer bi tada ubio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto toliko ljudi bi navijalo i za PAOK protiv Zvezde.Niste realni,al' kako vam drago.

 

Ma to je retardirano, sa obe strane, da se razumemo. Navijaj za svoj klub, jebo 'bratske' klubove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o zeca kad vec 24h ne mogu da se otrgnem utiska velike propustene prilike...uzas kako mi bilo zao da gledam sinoc/jutros izjave Bozica, Vranesa...Veselog pre svega, mislio sam da ce lik da krene da place...i onda dodje Rasic i kaze da ih je mozda malo pojela trema... GOVORI BRE U SVOJE IME, GOVNO!! Suteve cu za par godina da mu i oprostim, ali smotanost i tu indiferentnost koju ima u ocima - ne.

Inace, dok sam gledao danas reprizu, kao sam bio mirniji..ali kada se doslo na poslednjih minut i po regularnog, iako sam znao sta ce se desiti, opet sam se nesto unervozio k'o da gledam prvi put, jos zamalo da slavim na MekGalebovo polaganje na kraju xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hanibalizam. :rockdevil:

 

Sutrašnji meč ništa ne znači, jesu moralno pali, al' barem da se na dostojanstven način oproste od više nego uspešne sezone u Evroligi.

I upamtite: čika Dule je spavao sa Madonom! Provereno. Pati, Verbate, pati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...