Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Ne, Sowyere, problem je što sam ja rekao tvoje.

 

Jer mogu da se kladim da si jedan od Đinđićevih fanova koji ne znaju ništa o samom Đinđiću, osim ako im to čeda nije rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, ako sam ja prozapadno orijentisan, da li to znaci da sam i ja izdajnik i anti-srbin? :) :)

 

i naravno da je realnost. da li srbija ima bilo kakav uticaj na kosovu? nema. jel vaze zakoni srbije na kosovu? ne vaze. jel vazi valuta? ne vazi. jel vazi ustav srbije? ne vazi. da li su drzavne institucije srbije prisutne tamo? nisu.

- dakle, to je definicija realnosti. mozda se ta realnost ne svidja nekome, ali je REALNOST. sasvim je drugo pitanje kako tu realnost menjati.. zabijanje glave u pesak i zivot u iluzijama ne vode nigde.

 

i pri tome tvrdim da su "protiv srbije" :rolleyes: upravo oni koji se trude da nam opet navuku tu bedu na vrat - jer od ponovnog pripajanja kosova srbiji, mi ne mozemo imati apsolutno nikakve pozitivne posledice. unistena, mafijaska, totalno korumpirana zemlja, kriminal glavna privredna grana, 50% nezaposlenih, rupa bez dna za ulaganja. nek se sami snalaze, mi ne mozemo ni sebe da izvadimo iz krize, samo nam jos kosovo fali. ne mrzim ni jednu naciju, ali nisam odusevljen idejom da zivim sa 2 miliona siptara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, ako sam ja prozapadno orijentisan, da li to znaci da sam i ja izdajnik i anti-srbin? :) :)

Pa ne mora da znači.

Možda si samo neuk i zaveden. :)

A opet, i može da znači ako radiš u interesu druge države a nauštrb svoje.

Ja lično mislim da nam je smer kretanja ka zapadu doneo samo nevolje i nove slede kako vreme protiče.

 

i naravno da je realnost. da li srbija ima bilo kakav uticaj na kosovu? nema. jel vaze zakoni srbije na kosovu? ne vaze. jel vazi valuta? ne vazi. jel vazi ustav srbije? ne vazi. da li su drzavne institucije srbije prisutne tamo? nisu.

Važi državna valuta onde gde žive Srbi... prisutne su 3 institucije najmanje, dve državne (zdravstvo i školstvo) i Spc.

 

ne mrzim ni jednu naciju, ali nisam odusevljen idejom da zivim sa 2 miliona siptara.

Nije oduševljeno ni ostalo nešiptarsko stanovništvo na Kosovu, pa moraju da žive.

A zadnje što im treba jeste da budu zaboravljeni od sopstvenih sunarodnika i građana iste države, zato što ti isti naivno misle da je problem daleko i da ćemo ga najlakše rešiti ako kukavički okrenemo glavu na drugu stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

samo napred. Ovaj narod je toliko glup, on zaslužuje da dobije šamarčinu.

 

Nije znao da prepozna žuti neotitoizam, koji je odmah počeo da komada Srbiju( i Vojvodinu i Kosovo), misli da tamo u CG ima neku braću, a zna se da je poturici krv do ramena.

 

Kad ne zna na vrijeme da spriječi, onda će morati da nauči da prima šamarčine da bi se opametio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

srpske zemlje su srbija sa kosovom,crna gora,republika srpska i dobar deo ostatka bosne i krajna.sada u vezi makedonije to je vec kompleksno pitanje,ali da i makedonija je srbija.i takodje ozbiljno bi morali da razmisljamo da jednog dana uzmemo severni deo albanije.to tako funkcionise ili mi neprijatelja ili neprijatelj nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali čekaj, ako Crnogorci neće da se zovu Srbima, što bi nas bolela patka? Rasprodaće za 5 godina sve što imaju, Šiptari će im činiti 50% populacije, prodaće ono malo preduzeća što imaju i za 20 godina skapavati od gladi i moliti nas da se vrate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Tešo, tebi treba da ode Vojvodina, ti pričaš o sjevernoj Albaniji, smiri se malo.

 

 

Gojko, tamo ima Srba koji podržavaju Srbiju, ne možeš i njih da odbaciš ako su manjina pred novomilogorcima, šiptarima i bošnjacima. Prosta matematika ti kaže da je za zajedničku držau glasalo 45%, Srba ima 30% a Crnogoraca 40%, ostalo zelena transverzala, dakle - 30 % Srba i 15% Crnogoraca je glasalo za zajedničku državu. 25% Crnogoraca i 30% Hrvata, Bošnjaka i Šiptara je glasalo za nezavisnu državu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, sad je gotovo. Stvorena je nova nacija, koja ima neizvesnu buducnost u takvoj prisnoj vezi sa albanskom mafijom..

 

ma samo nek se oni nama vole...

ne znam sta da mislim o ovakvom potezu Crne Gore,osim da su,zar to nije ocigledno,videli u kom pravcu tece reka,pa i oni na tu stranu zaveslase...ko im jebe mater,ne mozes im nista...

 

ocigledno uvidjaju,da nece imati vecih posledica ako to urade...

mene brine to sto mi dragocenu energiju trosimo na kukanje,cvilenje,proteste,kurce,palce...pas laje,vetar nosi

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

ljudi na Kosovu,pored svega sto ih razdvaja,imaju i nesto sto ih spaja a to je BEDA!

 

albanska mafija je zakon na kosovu...kriminal je u svim porama drustva i kakva buducnost ocekuje Srbe i Albance kad je "otis'o svak k'o valja"...

 

obrazovanih Srba na Kosovu jedva da je ostalo...to su uglavnom nastavnici po skolama i lekari i to je to...

 

nista bolje nije ni sa obrazovanim Albancima...

izgleda da ni sami nisu znali u sta se upustaju,tako da,eto im nezavisnost pa nek se jebu...

 

LJUDI,KOSOVO JE NAJOBICNIJA CRNA RUPETINA!

u dogledno vreme se nece vratiti pod nasu upravu,ali zato nikad nece postati prosperitetna drzava,zato sto je upravo takva kakva jeste!

 

NIKO DOLE NECE HTETI DA ULAZE DOK JE OVAKVA GARNITURA ORTODOKSNIH KRIMINALACA NA VLASTI!

mogu da budu nezavisni koliko hoce ali perspektiva im je crna...

 

vidim ovih dana se ponovo pominje podela...ja sam za!nista drugo ne vidim kao kompromis!umesto da pritiskamo medjun zajednicu u tom pravcu,mi hocemo celo Kosovo...a na kraju necemo dobiti nista!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi na Kosovu,pored svega sto ih razdvaja,imaju i nesto sto ih spaja a to je BEDA!

 

albanska mafija je zakon na kosovu...kriminal je u svim porama drustva i kakva buducnost ocekuje Srbe i Albance kad je "otis'o svak k'o valja"...

 

obrazovanih Srba na Kosovu jedva da je ostalo...to su uglavnom nastavnici po skolama i lekari i to je to...

 

nista bolje nije ni sa obrazovanim Albancima...

izgleda da ni sami nisu znali u sta se upustaju,tako da,eto im nezavisnost pa nek se jebu...

 

LJUDI,KOSOVO JE NAJOBICNIJA CRNA RUPETINA!

u dogledno vreme se nece vratiti pod nasu upravu,ali zato nikad nece postati prosperitetna drzava,zato sto je upravo takva kakva jeste!

 

NIKO DOLE NECE HTETI DA ULAZE DOK JE OVAKVA GARNITURA ORTODOKSNIH KRIMINALACA NA VLASTI!

mogu da budu nezavisni koliko hoce ali perspektiva im je crna...

 

vidim ovih dana se ponovo pominje podela...ja sam za!nista drugo ne vidim kao kompromis!umesto da pritiskamo medjun zajednicu u tom pravcu,mi hocemo celo Kosovo...a na kraju necemo dobiti nista!

 

za Kosovo i Srpski severni deo albanije postoji samo jedno resenje ali da bi se sprovelo u delo potrebno je da prvo nestanu ujedinjene nacije i njihove tamo neke povelje o ljudskim pravima

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jebeš mi sve, ali jesi li ti sigurno iz Čačka? Tako dobar srpski grad, nemoguće da si odatle?

 

Za ovo ostalo - plain and simple - ne kenjaj. Infrastruktura i prirodno bogatstvo na Kosovu vrijedi najmanje 250, a možda i do 500 milijardi evra, moram li da napomenem da je 700 milijardi dolara(500 milijardi evra) Bušova injekcija na američkom tržištu? Šta, Amerima je to dovoljno, a nama nije, je li? Nama treba šta? 3 milijarde evra investicija godišnje, ima da naplatimo Kosovo, al' kroz 100 (x3) godina!

 

E sad, ja razumijem matematiku, a ti? Znaš koliko je 100 x3?

 

Ne kenjaj više o stvarima o kojima pojma nemaš. To Kosovo je tolika rupetina, Ameri i Britanci se ubiše da ga uzmu pod svoje koliko je to crno u pičku materinu....

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oduvek je među Srbima bilo onih koji su želeli da prave kompromise sa teritorijama zbog toga što misle da će to doprineti velikom volumenu njihovim stomacima. Od toga samo mogu srčku da dobiju i povišeni holesterol, ništa drugo.

Nema tu kompromisa! Teritorija je teritorija i ona se ne napušta niti ostavlja ni po cenu života.

Danas na Kosovu može vladati anarhija, ali će se već koliko sutra stvari iskristalisati onog momenta kad se stvoti neki realan balans među svetskim silama.

 

Kosovo bi da napuste uglavnom oni koji i inače mrze ovu zemlju iz dna duše.

Pa ako je mrze, što ne idu negde drugde i ostave nas koji volimo svoju zemlju (iako svesni svih nedostataka)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeš mi sve, ali jesi li ti sigurno iz Čačka? Tako dobar srpski grad, nemoguće da si odatle?

 

Za ovo ostalo - plain and simple - ne kenjaj. Infrastruktura i prirodno bogatstvo na Kosovu vrijedi najmanje 250, a možda i do 500 milijardi evra, moram li da napomenem da je 700 milijardi dolara(500 milijardi evra) Bušova injekcija na američkom tržištu? Šta, Amerima je to dovoljno, a nama nije, je li? Nama treba šta? 3 milijarde evra investicija godišnje, ima da naplatimo Kosovo, al' kroz 100 (x3) godina!

 

E sad, ja razumijem matematiku, a ti? Znaš koliko je 100 x3?

 

Ne kenjaj više o stvarima o kojima pojma nemaš. To Kosovo je tolika rupetina, Ameri i Britanci se ubiše da ga uzmu pod svoje koliko je to crno u pičku materinu....

 

ti si decko debelo isfrustriran zbog necega!jedva cekas nekog ko ne deli tvoje stavove pa da istreses svoje frustracije!

 

aj lepo, kao sto sam ti vec negde napomenuo,da lepo,fino i spontano nadjes devojku!bice sve u redu!

 

nece te vise nervirati moji i slicni stavovi! :pivopije:

 

 

Kosovo bi da napuste uglavnom oni koji i inače mrze ovu zemlju iz dna duše.

Pa ako je mrze, što ne idu negde drugde i ostave nas koji volimo svoju zemlju (iako svesni svih nedostataka)?

 

ti si ozbiljan,zar ne?sticem drugaciji utisak...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Šta misliš da ja tebi otkinem nogu i kažem ti ''to je crna rupetina'', evo ti ova drvena, ima da budeš još pokretniji i razigraniji? Koji moj mi sereš tu šta ja tebe napadam... znaš li šta je sjakal? E pa pogledaj u rječnik pa se pogledaj u ogledalo.

 

Nisi ti ništa novo u ovoj naciji, postojite vi vijekovima, vidiš da imamo termin za vas, samo komunjare su pokušale da ga izbrišu i stvore novog ethereal menscha.

 

To tvoje nisu stavovi, to što ti govoriš je ''šta da se radi'' transverzala, to nije stav, to je apsolutan nedostatak bilo kakve kičme. Kad budeš imao stav, onda ćemo mi lako da razgovaramo. Ali ''ja tu ne bi ništa dir'o'' - to nije stav. To je sjakal.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta da mislim o ovakvom potezu Crne Gore,osim da su,zar to nije ocigledno,videli u kom pravcu tece reka,pa i oni na tu stranu zaveslase...ko im jebe mater,ne mozes im nista...

 

ocigledno uvidjaju,da nece imati vecih posledica ako to urade...

mene brine to sto mi dragocenu energiju trosimo na kukanje,cvilenje,proteste,kurce,palce...pas laje,vetar nosi

Pa da. Patriotski mejnstrim bluz. Posebno je korisna borba za kosovo po forumima, uz mjuz, pivo i toplu supicu. Lekovito.

 

Teritorija je teritorija i ona se ne napušta niti ostavlja ni po cenu života.

Jeste, nemoz predvidljivije. Aksiom milion puta potvrdjen, nema drugog izlaza, a ni teritorije koja nije menjala vlasnike. Tako ce biti opet i uvek. Zivot za sticker je losa trgovina, ali neko mora da olaksava posao manipulatorima, nista novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
nema drugog izlaza, a ni teritorije koja nije menjala vlasnike. Tako ce biti opet i uvek.

 

samo se Srbija našla pametna da to prekine. Jači smo od sudbine all over again.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta misliš da ja tebi otkinem nogu i kažem ti ''to je crna rupetina'', evo ti ova drvena, ima da budeš još pokretniji i razigraniji? Koji moj mi sereš tu šta ja tebe napadam... znaš li šta je sjakal? E pa pogledaj u rječnik pa se pogledaj u ogledalo.

 

nadji devojku! :pivopije:

 

Nisi ti ništa novo u ovoj naciji, postojite vi vijekovima, vidiš da imamo termin za vas, samo komunjare su pokušale da ga izbrišu i stvore novog ethereal menscha.

 

nadji devojku! :pivopije:

To tvoje nisu stavovi, to što ti govoriš je ''šta da se radi'' transverzala, to nije stav, to je apsolutan nedostatak bilo kakve kičme. Kad budeš imao stav, onda ćemo mi lako da razgovaramo. Ali ''ja tu ne bi ništa dir'o'' - to nije stav. To je sjakal.

 

brate,ti si suvo zlato ovoga foruma!

 

i nadji devojku... ili decka!

pa da nam pricas kako je bilo prvi put! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...