Jump to content

2008.11.19. *SKC, Beograd* Haggard & Special Guest


Guest Kriki

Recommended Posts

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu i na pivo :bigblue:

 

 

...Luda Muda...

Jos ja prvo mislio da si tako nesto lupio bezveze,a tek sam posle provalio da mislis na Madball :)

 

 

 

Nego,ni ja jos nisam uzeo kartu za ovo,valjda cu imati kesa sledece nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. oni su jako neozbiljni , tek smo danas dobili izvestaj koliko je tamo prodato , i situacija je malo bolja , nisu nam slali izvestaje u poslednjih 7-10dana .... videcemo, malo je skocila prodaja za ovih par dana, mozda su stvarno ljudi cekali poslednjih 10-ak dana da kupe karte...

 

Videcemo sta ce biti do ponedeljka/utorka, kao sto znate mi nikada nismo otkazivali koncerte zbog lose prodaje, ali nakon Legacy festivala situacija je skroz promenjena ...

 

Meni licno najteze pada da razocaramo narod, a svi znate da i u najgorim mukama zelimo da se koncert odrzi, jer je to najbitnije u celoj prici !

 

Uradili smo preko 40-ak koncerata, i samo su 2-3 otkazana i to krivicom managera ne nas !

 

Tako da jos jednom da kazem da cemo uciniti sve da odrzimo koncert, pa videcemo sta ce ispasti u narednih 2-3 dana !

 

e pa to je onda dobro. . .

pomno cu cekati vesti. ;)

 

@+Leona+ :

da, mislim da su i dalje 1400

kupuj sto pre!

Edited by BiserkaB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, jebem vam sve... Nisam bila na netu vec neko vreme, i kad sam cisto iz dosade uzela da prelistam ovu temu, dobro sto mi nije pozlilo... PA NEMOJTE OTKAZIVATI, AAAAAAAA!!!!

Ja sam kupila kartu pre neki dan, nisam imala para do tad, eto nadam se da sad ulazim u pozittivinu statistiku...

Mislim da su u prevu svi ovi koji kazu da je masa opustena jer kao nema sanse da se koncert rasproda.

 

U svakom slucaju, steta... Taj bend je pravi biser muzicke scene, i umesto da se ljudi otimaju za karte, dogadja se ovo, da, cak i ako se odrzi, to ce da bude onako jedva izgrbavljeno. Zalosno... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok narode, pala je odluka:

KONCERT CE SE ODRZATI !

 

NEMA OTKAZIVANJA !

 

Kada dobijem mail tipa :

"recite nam sta se dogadja da kazem drugarici danas dolazi place" , sta ja da kazem ?!?!

 

Molim vas PROSLEDITE SVIMA OVAJ MAIL ili obavestite sve ljude koji planiraju na koncert da ne brinu !

 

KONCERTA CE BITI !

 

19.11.2008- SKC, VELIKA SALA

 

Cena karte :

1400din

 

BILET SERVICE, EVENTIM, FELIX !

 

OD SUTRA KARTE I U SKC-U !

 

A I BILBORDER STIZE U SREDU 1!!!

 

POZDRAV I VIDIMO SE NA KONCERTU !!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kul :D Evo imate danas +3 prodate karte, jos sam ja uzela nekih 7-8 flajera iz felixa i delila usput :) Ostalo mi jos 2 to cu sutra da okachim na oglasnu tablu u skoli. Aj sad zauzvrat da mi "neko" lepo kaze jel sme da se unosi foto aparat? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok narode, pala je odluka:

KONCERT CE SE ODRZATI !

 

NEMA OTKAZIVANJA !

Драго ми је да сте успели у подухвату. Евентуално отказивање и овог концерта би нам тотално урушило кредибилитет.

 

Kada dobijem mail tipa :

"recite nam sta se dogadja da kazem drugarici danas dolazi place" , sta ja da kazem ?!?!

 

Ништа. Такви емо мејлови се игноришу.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nekih listi, da zacinimo temu:

 

in a fullmoon procession

the observer

herr mannelig

in a pale moon's shadow

per aspera ad astra

the day as heaven wept

origin of a crystal soul

prologue (from "tales of ithiria" )

prophecy fullfilled

eppur si muove

heavenly damnation

all'inizio e la morte

the final victory

awaking the centuries

 

 

 

 

ovo je sa nekog festivala:

 

The Day As Heaven Wept

Per Aspera Ad Astra

The Observer

In A Pale Moon's Shadow

Herr Mannelig

Awaking The Centuries

Eppur Si Muove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...