Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Sto zbogom srbijo ?! Sta je sa vama narode ?!?! Ja NIKADA ne bi otisao iz ove zemlje ! Napolju je tezak shit ! :) Ovde je laganica :

-pecenje

-rakija

-zajebancija

 

 

to vani nema !

 

A i koncerte smo u poslednjih 3-4god. imali odlicne, ja sam sve video sto sam teo u zivotu !:)hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može zbogom Srbijo samo na neki dan, ono fazon exkurzija u komšiluk na neki 'cert koji nas zaobiđe. :)

 

Baš čitam u novinama pre neki dan, neka naša riba što radi u Americi se žali da kad dođe ovde, svi nešto misle da je njoj do yaya, a ona se ubija tamo, radi 3 posla da bi mogla da plaća kiriju and staf, a njeni drugari ovde još parazitiraju kod matoraca i spavaju do podne. :)

(Da ne bude totalni offtopic, bolje bi im bilo da miniraju Pink instead! :twisted::) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i koncerte smo u poslednjih 3-4god. imali odlicne, ja sam sve video sto sam teo u zivotu !:)hahahaha

Eh, za mene sedamnaestogodišnjaka koncerti počeše ove godine, i to vrlo lepo: otkazan Kiss, otkazani Judasi, otkazan Alice Cooper, i otkazan Castle fest, sa sve Symphony X, Lordi, Helloween, Sodom, Avantasia i Ensiferum. Video sam Knopflera, Thin Lizzy, Haggard i Evergrey, ali i ova poslednja tri zamalo da ne bude, ako se neko seća. Kad budem punoletan, pa može ekskurzija u komšiluk, ali ću sigurno biti kreten i verovati u koncerte ovde, a kad budem ispaljen tri dana pred koncert, biće kasno da se ide u komšiluk... :cry:

 

'Aj videćemo na šta će ličiti 2009. ali, realno, ova godina je bila skoro pa propast... Osim za blackere i deathere (:)), koji su imali sreće, što jes' jes', Legacy, Nile, Belphegor i specijalitet sledećeg vikenda. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saopstenje Lupa Promotion povodom otkazivanja koncerta Alice Coopera

 

 

Sa velikim zaljenjem Lupa Promotion saopstava da je koncert Alice Coopera

koji je bio zakazan za 04.12.2008. u 20h BG Areni, otkazan!

 

Razlog otkazivanja koncerta je izuzetno losa prodaja ulaznica

koja je jako zacudila kako menadžment Alice Coopera tako i nas kao promotere ovog dogadjaja.

Ocekivano je mnogo vece interesovanje i nije bas sasvim jasno koji je razlog ovako slabog interesovanja.

 

 

Da bismo najbolje objasnili povod otkazivanja treba reci samo jedno,

prodato je manje od 800 ulaznica a prodaja je zapocela pre vise od dva meseca...

Tih osamsto prodatih ulaznica nije dovoljno da bi pokrili i osnovne troskove koje iziskuje organizovanje ovakvog dogadjaja.

Isticemo da je Lupa promotion unapred platila honorar benda i da ce snositi sve troskove otkazivanja.

Iz nasih promotivnih aktivnosti ste mogli da vidite da je postojala velika zelja Coopera a i nas samih da se taj koncert dogodi.

 

Izvinjavamo se svim fanovima koji su svoje ulaznice kupili na vreme i nadamo se da se ovakve neprijatnosti nece vise ponavljati.

 

 

Svi koji su kupili ulaznice za koncert Alice Coopera ce od ponedeljka 08.12.2008.g moci da povrate novac na onim prodajnim mestima gde su ulaznice kupljene.

Jos jednom zelimo da napomenemo da su ovakve situacije najveci problem za samog promotera ako se izuzme ocekivanje publike...

 

 

Srdacan pozdrav zeli Vam Lupa Promotion

Share this post


Link to post
Share on other sites

а у п м

 

е баш сам се напалио, осетио сам се поново ко ејтин ен ај лајк ит

 

јебем ти и земљу и фанове и организацију и купера и менџера и мене и брадића што ми купи карту

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju menadzeri veze sa tim Frubi...ja da sam menadzer Kupera trazhio bih isto ogromnu cifru...ljudi,da se ne zajebavamo,28 ooo ljudi u Bugarskoj letos...Mozhda je problem ipak u mentalitetu ove nacije...

 

I ja sam bas razmisljao o tome, ovde ko proda vise od 1000 karata to je neverovatan uspeh a kad ti isti odu u Bugarsku npr. pune hale, ne mozes reci da su puno bogatiji od ljudi ovde, izgleda da jednostavno imaju bolji muzicki ukus ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbogom Srbijo. Kad završim školu, odoh ja odavde, a teško da će se nešto do tada promeniti...

 

Hm da iz ove zemlje treba bezati ali ne zbog slabe posete koncerata, vec iz nekih drugih razloga o kojima sada necemo prichati, jer ovde ima bash dosta zajebanih patriota...Ljudi mi jesmo fenserska zemlja, ali ne treba kriviti te fensere, nije stvar u tome da kod nas nema metalaca i rockera, ima ih vala lepo, cenim negde oko 20000...e sad druga je stvar shto samo nekih 700-800 ljudi voli koncerte i odlaze redovno na njih, kad odesh na neki koncert u skc-u mozesh ladno primetiti uvek iste ljude... ali nije stvar u tome da ostali metalci "nemaju pare za koncerte" dobro dodushe ima i takvih sluchajeva ali malo, nego u tome shto njih zabole kurac da daju 2000 za kartu tamo nekog Alice Coopera, poznajem dosta takvih ljudi, i ne, uopshte ih ne osudjujem, njihova stvar dal ce dati pare za kartu ili za novu duxericu...e u tome je poenta, razmislite malo, nemamo mi tu kulturu odlazaka na koncerte kao Madjari, Bugari itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vam rekao. Ali sam se za dlaku zajebao. Računao sam da će koncerta biti, ako se do danas ne otkaže, ali nisam pogodio tačno u sat kada će do otkazivanja doći. Kupio sam karte negde između 12 i 13 časova, a par sati kasnije stiglo je obaveštenje o otkazivanju. Ipak, tu je račun, pa ću dobiti pare natrag, samo ne znam da li može odmah, ili mora da se sačeka koji dan. Ubuduće mi verujte kad kažem da je razlog neobjavljivanja datuma na sajtu - NESIGURNOST organizatora povodom isplativosti koncerta, tj. čekanje do poslednjeg trenutka na saznanje da li će prodati dovoljno karata. Nije mi jasno zašto menadžmenti bendova to tolerišu. Trebalo bi da zahtevaju potvrdu od organizatora da će biti koncerta najmanje mesec dana unapred, pa da im onda traže obeštećenje ako stvar propadne. Pa nek se onda usude da otkažu i budu na većem gubitku nego inače, a i fanovi bi u tom slučaju imali veću sigurnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde ko proda vise od 1000 karata to je neverovatan uspeh

Kao, na primer, Queen. :bigblue::da:

 

 

Bas mi je zao sto nece biti ovog koncerta. Cak sam i ja razmisljala da mozda odem, mada ne verujem da bih otisla.

U svakom slucaju mi je zao sto je koncert otkazan.

Ima ljudi koji su zaista hteli da ga cuju/vide.

Al' dobro, sta je tu je. Idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...