Jump to content

Venčanja, svadbe, krštenja, slave, sahrane, parastosi, opela...


Zen

Recommended Posts

Jos kad bi mogao tu gor sliku da okacis ovdje, bruka bi bilo :rockdevil:

 

uuu tu sam sliku video kod njega pre nekog vremena,veruj mi da bih pokusao da je okacim...cimanje mi je u ovim okolnostima...

 

jako stara slika sa neke svadbe iz 92-93,nmmpjma...kad se samo setim te slike,jebote...

 

idem skoro u Cacak pa cu videti nekih slika da okacim(da ih slikam sa aparatom pa tako prebacim,jedino tako mogu)

 

kakve su to pojave,jebote...

 

samo kad se setim nekih veselja kod rodbine iz Guche...

 

pola svatova u Shumadijskom gunju!nema tu neki ljakse bend sa leptir moshnicama i Vesnom Vukelic Vendi...lokalni harmonikas,lokalno zensko i musko pevacko drustvo a kasnije trubaci...

 

zdravichar,stari svat,izvorna pesma,domaca rakija,prshuta,chvarci,pechen leba,kupus iz zemljanog lonca,sir i kajmak masni k'o djavo...uh jebote

 

jedina losha stvar u svem tom izobilju je kad vidis neku dobru ribu i kanish zapoceti shikicanje ali kasnije saznas da ti je neki rod preko nekog kurca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

interna poshalica

 

 

npr:kad neko postuje nesto tipa - "kupila sam nov donji vesh"- implikacija je neminovna:pics or it didn't happen

 

 

u pravu si za past simple :pivopije:

izvini, ali to onda bash i nije interno. koriste je svi na netu puno godina. ja sam mislio da svi namerno prave greshku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, setila sam se jedne pesme koju sam cula na drugaricinoj svadbi pre par meseci (inace to je jedina svadba na kojoj sam ikad bila)

Ovako:

 

"Zenim se, zenim se

stare cu cure ostaviti sve

verni Bosanac to sam ja

al za svaki slucaj

vezite me lancimaaaaa"

+ cuveni rif iz Smoke On The Water :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Feniks: Ti si stvarno sebican, hoces da se ja udam da bi TI izveo tacku na mojoj devojackoj veceri, ni ne pitas se da li sam ja spremna, da li je moja veza dovoljno jaka da bih usla u brak... Neeeeee, bitno je da ti budes zvezda devojacke veceri :no: Kakvi su to prijatelji c c c...

 

:) :) :)

Edited by Elisa Day

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...