Yesterday at 07:15 AM1 day comment_3118433 https://www.facebook.com/deadcongregation/posts/pfbid0FiFLgumzhqRMgi2Us85T2hvoWgYLcaEZXyzbs8PF8Yc1UPvUDPNx2Wv4DkAspmDul
Yesterday at 07:33 AM1 day comment_3118434 Mogu da pljunu GBKu pod prozor sto se tice rifova svakako..
Yesterday at 07:53 AM1 day comment_3118435 A koji je bend bio sporan sa line upa? https://www.metalthreatfest.com/lineupBtw, baš jak line up underground tipa.
Yesterday at 08:19 AM1 day comment_3118436 1 hour ago, kuruz said:https://www.facebook.com/deadcongregation/posts/pfbid0FiFLgumzhqRMgi2Us85T2hvoWgYLcaEZXyzbs8PF8Yc1UPvUDPNx2Wv4DkAspmDulOK, sad mogu na zajedničku turneju sa Ripped To Shreds 🩷🩷🩷
Yesterday at 08:52 AM1 day comment_3118440 58 minutes ago, Haos sam ja said:A koji je bend bio sporan sa line upa? https://www.metalthreatfest.com/lineupBtw, baš jak line up underground tipa.Možeš random da gađaš prstom i ubošćeš :haha:
20 hours ago20 hr comment_3118456 4 hours ago, Haos sam ja said:A koji je bend bio sporan sa line upa? https://www.metalthreatfest.com/lineupBtw, baš jak line up underground tipa.Tipa pola ovih bendova je problematično (Akhyls, Diocletian, Disma, Infernal War...)Izgleda da se i u US pravi neka Steelfest varijanta, tako da odlično što se DC ogradio od ovoga..Zanimljivo da su meni čak i oni bili sumnjičavi, ali se izgleda samo radi o umobolnoj publici koja ih iz nekog razloga baš gotivi, bila skoro neka frka kad su neki fašisti izviždali ili napustili svirku kad je posle njih nastupio Blood Incantation. Edited 20 hours ago20 hr by HUMAN
19 hours ago19 hr comment_3118461 Ladno line up na sajtu festivala nije ažuriran, video sam neki drugi plakat na kome su GBK i Arghoslent. Tako da je verovatno istina ovo što pričaju iz DC da je organizator u poslednji čas njih uglavio i odatle nastade cela drama. Od ovih sa sajta, koliko vidim, Infernal War su sporni, mada nisam sad nešto istraživao white supremacy mongoloide.
18 hours ago18 hr comment_3118463 Na Steelfestu su svirali Dodheimsgard, Mortiis itd pa ne vidim da im je šta falilo. Anastasis klasična pičketina,još jedan u nizu nepreglednom. Srali su i Master što su svirali ovde pa ih je matori Speckman naduvao kurcem. Btw znam za ostale, šta je problem sa Diocletian?
18 hours ago18 hr comment_3118464 Haha kolika je drama bila oko te Disme i sad niko nista ne pominje, kao da je nije ni bilo A na GBK lajv sam malcice bacio pogled, batice celavi zadrigli kao da su ih ispred dragstora nahvatali, plus fuljaju rifove. Nema veze, gledao bih to na keca..
18 hours ago18 hr comment_3118466 29 minutes ago, Grobodan said:Btw znam za ostale, šta je problem sa Diocletian?Problem je što im je pevač pandur, a bolje ćerka ljubiteljka sleep tokena nego sin pandur
17 hours ago17 hr comment_3118469 Kad se spominje GBK i Steelfest, ima onaj intervju u Bardu s Gelalom gde kaže da nije hteo da svira na Steelfest jer je tad nastupao s nekim bendom Gaahl koji je gej.
16 hours ago16 hr comment_3118470 1 hour ago, Haos sam ja said:Problem je što im je pevač pandur, a bolje ćerka ljubiteljka sleep tokena nego sin pandurBem li ga dal je pandur, ali se pisalo negde da je rasista svakako.. dakle jaka kombinacija
3 hours ago3 hr comment_3118480 Danas si ili rasista ili retardiran, nema treće opcije.Što kaže kolega, Anastasis klasična pičketina. Mogao je samo da napiše "izvinite Antifa nismo u tom fazonu majke nam".fuck DEIfuck your pronounsfuck your woke agenda fuck your open border fuck your safe spaces fuck your trigger warnings fuck queers for Palestine fuck defunding the police fuck your dishonest MSM fuck your war on merit fuck your selective outrage fuck your climate hypocrisy fuck your big tech censorship fuck your victimhood culture fuck your manufactured crises fuck your cancel culture mob fuck your education indoctrination fuck your performative activism fuck your assault on free speech fuck your anti-family policies fuck your erosion of accountability FUCK YOU!
2 hours ago2 hr comment_3118481 Okrob went gangsta on your ass 😆on topic: najzad da mi je ovaj bend postao zanimljiv, tj. barem ovako preko foruma i kroz zajebanciju, ali ne i da poslušam ponovo neki album jer pičketine klasične....
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.