Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

2012...

 

boze,imali te...koliko god ja voleo apokalipticne filmove,ovaj film je za robiju...neopisivo sranje od idealne podloge za neverovatan film...klasicno americko prokenjavanje...glavni junaci citav film beze za picinu dlaku od smrti...mislim,prvi put kada su je izbegli,sanse su im bile 1 prema trilijardu...e,sada zamislite jos takvih 5 slucaja...kao da u jednom danu dobijes 78585 loto dobitaka...a i ona varijanta...mama i tata su u svadji,al se ipak vole,pa se na kraju pomire...jebena americka patetika...mama,tata,bata i seka...jos je ovaj film i dobar...prvo sam gledao 2012 dumsdej...neka verzija filma sa nekim krs glumcima...citav film se spremaju za raspad sveta i na kraju neko odradio unistenje sveta u muvi mejkeru...tek taj film sto je krs...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, a pazi sad, gledao sam mozda poslednjih 15 minuta i mislio dumirem

lol ja sam mislila da su napravili seriju od resident evil filmova i zgrozila se dovoljno da prebacim kanal i zaboravim :D Ne znam da li Aeon Flux podjednako boli. Anyone?

Svakako je sranje i ovaj film http://www.imdb.com/title/tt0347591/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalni su i jedan i drugi. Vise prvi no drugi.

Sad ne znam mozda ne volite takve filmove ali meni su odlichni.

 

Odgledah ipak, i sad mi se tek ne svidja. Nema jebene poente i nista novo zapravo ne otkriva. Moje misljenje.

 

Nijesam gledao ovaj dio. Mislio sam da Srndland govori o Donnie Darku,a ovo neki nastavak. U svakom slucaju,ti ne znas sto pricas. DD je genijalan film. Razumijem da ti se ne svidja,ali sve je bez glup.

 

DD je jedan od mojih omiljenih filmova, samo ga treba skapirati. :)

 

meni je i 'muski' Equilibrium govno, da ne pricam o ovome :haha:

 

Mislim da sam ja jedina osoba koja gotivi taj film xD Msm, realno kad se pogleda- krs je, ali gotivim te fight the future power filmove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ефекти и глума су на најнижем нивоу, али сцена где ајкула искаче из океана, лети кроз облаке и скида путнички авион из ваздуха је нешто што се човеку уреже у сећање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ефекти и глума су на најнижем нивоу, али сцена где ајкула искаче изокеана, лети кроз облаке и скида путнички авион из ваздуха је нешто штосе човеку уреже у сећање

 

U filmskoj kinematografiji, jedina stvar koja je priblizno kul kao ova je:

 

quiz-jackson.jpg

 

da ne bude potpuni off: Junior.

 

I oprosti Boze sto sam SlJ pomenuo u ovoj temi.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...