Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Moguće onda da on naplaćuje, jer ja sam bila kod neke mladje ženske i nisu mi naplatili pregled samo preparate.

DODUŠE, možda su mi i naplatili prvi pregled, a posle više ne naplaćuju. Davno je to bilo...

 

Inače, danas sam bila u L'occitane-u i nemaju shea buter :( kaže nemaju ga dugo, to su dobili letos i već im je stigao užegao pa su se smorili i tako...

 

Eh kme.

Možda bude u Ljubljani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što pitaš onda...

ako bolje pogledas videces da nisam ni pitala za savet o shetajucoj fleki :) vec konstatovala da i to moze da se desava i sta pomaze da se smiri. bilo mi je prosto simpaticno sto tako nesto postoji :D

sto se tice preparata za ostatak tela tu vec smes da mi preporucis nesto :P

lice je prokleta svetinja i svako ko ima ikakav problem s njim treba da ode licno kod dermatologa, ali proverenog. cim vidite da koriste potparivanje za otvaranje pora bezite, to nije adekvatno za svaku kozhu. postoje druge metode koje su mnogo brze i ne traumiraju kozu. recimo kiselina. sad se neko smeje :) al nije kao sto zvuci. to je kul dodatak svakom tretmanu em otvori pore em se posle par dana blago perutas i na kraju imas lepsu kozhu. jacina zavisi od godina. najveca beneficija je sto dize imunitet kozhe. eventually mnogo ce redje negativno reagovati na kojekakve spoljne uticaje.

 

jel ima ikog ko je vec poceo da misli na bore? :D

skoro sam citala o nekoj sjajnoj alternativi za botox, ne radi ni iz bliza istu stvar. ubrizgava se nesto sto inace postoji u zdravoj kozhi a sto se vremenom gubi. na zalost lose pamtim. ono sto je sigurno je da toga nema kod nas, jer mi jos uvek ne umemo da ugradimo lepe sise, u usne se i dalje spricaju samo kolagen i silikon, samo jedan renomirani hirurg ima dobar web sajt ali ono sto tamo pise je krajnje obeshrabrujuce, kao i before&after slike. ne mislim da baba od 90 ne treba da izgleda kao da ima 90 ali ako se moze postici prirodan mlad izgled sto da ne.

al to je vec plasticna hirurgija i to je neka druga tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju smatram da je najvaznije dostojanstveno ostariti.

Naravno treba voditi racuna o izgledu i misliti o svojoj kozi pre nego bilo sta pocne da se deshava. Najbolje je cirkati non stop, piti litre kafe i pushiti po dve pakle pljuga i zakljuciti da sa 30 nemas ni jednu boru, ali sa 35 odjednom ostarish i izgledash ko svoja keva. Znam gomile takvih slucajeva. I onda spasavaj sta moze...

 

Hehe nadam se da ce se kod nas pojaviti neke bolje metode za ublazavanje bora (posto kapiram da samo hirurski mogu da se odstrane, a kad budem baba necu da izgledam kod Brena danas :)) ali nekako mi se cini da imam jos dosta vremena dotle :P

Bjuti slip cuda cini :)

 

Cula sam da ne valja koristiti antirid pre 30te kao da se ne poremeti neki balans sastojaka u kozi (?!), ali kontam da je to sve dosta individualno.

 

Btw jel ima neko da preporuci marku hmm... "Onog sto se stavlja u plakar protiv moljaca a nije naftalin i lavanda", vec neki lep miris... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U apoteci ima da kupiš, u mojoj zgradi ima prodavnica sve za 100 pa tu i uzimam. White Tea aromu trenutno koristim :D Čudi me da nema po Indian šopovima. Ima jedan koji je mega snadbijeven, u Euro Centru, kada uđeš na ulaz pored Urban Shop-a, kod stajališta kod Doma Omladine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U apoteci ima da kupiš, u mojoj zgradi ima prodavnica sve za 100 pa tu i uzimam. White Tea aromu trenutno koristim :D Čudi me da nema po Indian šopovima. Ima jedan koji je mega snadbijeven, u Euro Centru, kada uđeš na ulaz pored Urban Shop-a, kod stajališta kod Doma Omladine.

 

Gledao sam po raznim, ili nemaju ili imaju neki bofl. U jednoj me je čak prodavačica pitala da li sam negde uspeo da nađem, jer ni ona ne može nigde da ih nađe.

To je onaj fensi tržni centar u Makedonskoj?

Edited by Kakashi

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg

dolazi mi koleginica iz ljubljane uskoro (krajem meseca), ako hoćeš možemo da naručimo da ti donese pa se nađemo negde tamo u blokovima kad budem išla put nbgda.

viči ako ti odgovara.

 

Upravo sam kupila shea buter u Ljubljani :) hvala puno na ponudi!

Da sam znala da te pitam, mogu još u Zagrebu da uhvatim neku kupovinu ako ti nešto treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raid od lavande :):)

ja moljca vidjam samo u ormanu s hranom a u kaci s kupusom ih je bilo milijardu tako da za odecu bas i ne znam da vole da jedu. ili je raid mnogo dobar.

 

jeste raid je super. ali samo onaj što se kači. nemojte samo autan samolepivu traku da stavljate ima da vam dođu i komšijski moljci i da se nalepe na to :)

 

inače neko mi je pričao ne znam da li je tačno, da ti moljci što žderu vunu nisu isti kao oni koji se hrane kuhinjskim đakonijama?? jel' tačno to?

 

 

 

Upravo sam kupila shea buter u Ljubljani :) hvala puno na ponudi!

Da sam znala da te pitam, mogu još u Zagrebu da uhvatim neku kupovinu ako ti nešto treba?

 

 

ne treba ništa :D srce si hvala ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni treba elektricni brijac... ima neke dve vrste valjda, sa onim krugovima i oni kao za "strizanje ovaca".. bem li ga, uvek sam koristio kombinaciju pena+gillette+aftershave, ali kapiram da je elektricni prakticniji. jel ima neko neke preporuke? braun i te fore..? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm.. mozda ja budem imao srece, pa mi odgovara? ko zna. u svakom slucaju, ovim obicnim brijacem se nekad obrijem "by the book", a nekad se iskasapim kao svinja, pa onda pola sata zaustavljam.. sto je najgore, obicno se iskasapim bas onda kad zurim.. mozda budem imao vise srece sa strujom.. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opušteno.

Dobih neke testere iz loccitane, probala sam kremu za telo ništa posebno...

 

A cene su im onako, prilične.

Onaj glupavi otvarač za ta njihova pakovanja je 5 evra .)

ili sam mnogo loše videla .)

 

baš mi je žao što ti se ne dopada.

doduše i moj utisak je bio sličan ali posle par dana 'ladnoće i mackanja stvarno sam osećala razliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko zna. u svakom slucaju, ovim obicnim brijacem se nekad obrijem "by the book", a nekad se iskasapim kao svinja, pa onda pola sata zaustavljam.. sto je najgore, obicno se iskasapim bas onda kad zurim.. mozda budem imao vise srece sa strujom.. :) :)

 

U subotu sam zurio(dolazio drugar po mene autom pa da idemo u grad) pa sam se bas dobro isekao(novi zilet) pa sam u kolima drzao vatu na bradi, kao da sam sa ratista :)

I jos mi se vidi, nije zaraslo...mrzim brijanje :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad elektricni brijac. Od njega mi se koza uzasno susila i pakleno svrbela, Prezirem tu napravu.

 

 

Hm....kako kome ja posedujem elektricni brijac vec jace od 8 meseci i odusevljen sam....(Braun Cruzer 4) nema grebanja, iritacije itd.

 

http://www.kijkshop.nl/productafbeeldingen...38-(112027).gif obozavam ga :wub:

Edited by Killing Floor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...