Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Valjda je to taj sto se reklamira na tv-u u poslednjih par meseci, ajde javi kakav je....kada si pominjao da brijac muci sa malo vecom bradom, ima resenje i za to, (bar na ovom mom) imas ono jedno sranje za proredjivanje brade prvo prodjes njime celu facu pa onda krenes da se brijes i ide sve kao podmazano.

nisam siguran koji se reklamira na tv-u, ovo je braun 360.

http://www.tehnomanija.rs/katalog/braun-ap...anje-360-1.html

kupljen u bg elektroniku, cena oko 7200 din.

 

1. meni je najvaznije bilo da moze da obrije i bradu kad malo zarastem, dakle negde 4mm na primer. proucio sam koje sve fore ima braun, to jest kako izgledaju gleve razlicitih serja, i ovo mi se ucinilo kao nesto sto moze da isece i duze dlake:

 

DSC00119_cr.jpg

ovaj srednji deo sluzi upravo da za te malo duze dlake. inace, istog dana kad sam ga kupio sam isao uvece da se nadjem sa nekim drustvom, i drugarica mi kaze da sam mu ga bas dao po brijanju (zajebava me), ali da primecuje da sam zaista obrijaniji nego inace. nisam joj pre toga rekao nista o novom brijacu, tako da je komentar bio 100% iskren. :)

 

2. najvise me je plasilo ciscenje i odrzavanje ovoga. prethodni elektricni brijac koji sam imao (i slabo koristio) je bio zeznut za ciscenje. ovaj je keva sto se toga tice. pustm ga da radi, stavim pod mlaz vode i kanem tecni sapun.. glava brijaca zapeni, ja isperem, i kad otvorim - sve cisto i nema ni jedne dlake. odusevio sam se.

 

3. prakticnost. uz brijac se dobije i kutija u koju staju i cetkice za ciscenje. kabl mora da se nosi posebno - ali ODLICNA fora je sto moze da se direktno ukljuci u bilo koju voltazu od 100-250V, dakle ne mora da se nabavlja poseban trafo ako negde putujem..

DSC00121_cr.jpg

 

4. punjenje. koga je briga. bitno je da moze i na struju i na baterije, a posto uvek imam struju u kupatilu - uopste me ne zanima trajanje baterija. :)

 

to je to..

neke devojke su ovde pitale za review, pa pretpostavljam da razmatraju ovo kao poklon svojim jacim polovinama. ukratko: da sam ja ovo dobio kao poklon, odusevio bih se...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i tako ovo postade muška tema :)

 

zezam se.

nego, ne znam da li je neko pomenuo, ali proizvod koji svakako vredi imati i vredi svaku paru je ipod, u bilo kojoj varijanti. imam shuffle i postao je važniji od balzama za usne prilikom prebacivanja stvari iz jakne u jaknu. kad to žensko kaže i to u zimskom periodu go figure koji je to ponder :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim kad ne bi bio overprajsovani overhajpovani better-than-average plejer koga kupuju osobe koje nisu najpotkovanije. Mislim nemoj da se ljutiš :)

 

Imao sam Sansa Fuze plejer od 2 giga, to je bio vrhunski plejer. A koštao je tipa duplo manje od najjeftinijeg iPoda sa ekranom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je da izgleda ženskasto jer žensko sam :)

 

a ipod ima i više boja što ga stavlja u poziciju prednosti jer mi žene volimo kad je nešto u boji :) a ponekad nam je samo boja i bitna ha, ha, ha

 

imam ljubičasti :da:

 

a stiže mi i mac pa ću uskoro biti skroz u znaku jabuke, ha, ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako je shuffle jedini ipod koji podrzavam, vredi procitati poredjenje njega i sansa clip-a.

http://www.anythingbutipod.com/archives/20...pod-shuffle.php

(ali procitati pre nego sto kupite shuffle, posle je kasno ;) )

 

a ima i verzija za devojcice i one koji se tako osecaju: http://www.anythingbutipod.com/archives/20...clip-review.php :wub::) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm trazim ja tako neku dojajnu elektricnu cetkicu za zube, neku ili sonicnu ili nesto slicno i naidjem na neku sjajnu Oral-B 9900. Fora je sto na sajtu Tehnomanije se ne zove tako, pise Braun pa neka gomila slova. I vidim ne izgleda skroz pakovanje kao Oral-B 9900 i nigde ne vidim mali "daljinski" na kom pise da li prejako peres, koliko si ukupno prao zube, da li je vreme za novu glavu i sl. Nije bitno jel to potrebno, fora je sto nema toga na slici na Tehnomaniji. Ukucam u Google Image Search tu nebulozu od oznake i iskoci gomila te iste slike al sa JP sajtova. My guess - shugava kopija koja em nema sve sto treba da ima em verovatno ne radi podjednako dobro, a kosta 1.5x vise. Sta vi mislite? :D

 

btw jel neko naleteo na bolji izbor tih "uvrnutih" aparata za zubnu higijenu? Vidjam samo po apotekama a tamo im je vrhunac tehnologije ono nevidjeno sranje od cetkice kojoj samo beskorisno vibrira glava...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam to neviđeno sranje sa vibrirajućom glavom, i u pravu si, ništa posebno. Moj tata bi ti vjerovatno dao dobar odgovor u vezi sa zubnom higijenom, jer je totalni weirdo kada je ona u pitanju :) Baš sam od njega i dobila neku od ovih Braun četkica što gledam na Tehnomaniji. Nemam tu što si ti vidjela na netu, mada moram priznati da su joj funkcije svemirske (ne mojoj, već toj "tvojoj). :D Pitaću tatu da li je ima, haha, nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vrnemo na temu brijaca...Pa ono voodoo tu si delimicno upravu,mislim ok je za prva dva,eventualno tri brijanja posle je uzas...Pazi kad sam ja sa 52 dlake na bradi to primetio.Ja sam za rodj dobio Gillete Fusion

blade1.jpg

 

I ono mogu ti reci da sam doziveo otkrovenje.Dobio sam u paku sa onom penom,mada pena iz boce (spreja) je nula u odnosu na hc penu koju razmazujes cetkicom. Kazem ti ovaj Gillete izuva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam to neviđeno sranje sa vibrirajućom glavom, i u pravu si, ništa posebno. Moj tata bi ti vjerovatno dao dobar odgovor u vezi sa zubnom higijenom, jer je totalni weirdo kada je ona u pitanju :) Baš sam od njega i dobila neku od ovih Braun četkica što gledam na Tehnomaniji. Nemam tu što si ti vidjela na netu, mada moram priznati da su joj funkcije svemirske (ne mojoj, već toj "tvojoj). :D Pitaću tatu da li je ima, haha, nikad se ne zna.

fora je sto kad trazim preko Google-a ispada da nasi imaju i top of the line sonichne, al nikako mi nije jasno gde ih kupuju :confused:

ajde ako saznas nesto - super :D

 

btw pitala sam Tehnomaniju da li se radi modelu 9900, ovo je odgovor: "Postovana gospodjo MArina,ja sam kontaktirala naseg dobavljaca za ove

cetkice i on mi je potvrdio da je to ta serija samo sto je ovaj model

nesto najnovije i najbolje iz Brauna!"

 

sjajno. znaci nista i dalje ne garantuje da je to prava stvar.

ne znam sta da radim, 10k je previse za zezanje...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos - znaci kazes vredi para taj Braun 360?Posto devojka hoce burazeru da uzme neki brijac za rodjendan, pa sam joj preporucio taj nekako mi deluje ok za tu kintu.Reci mi jesi dobio ti uloske za njega, za odrzavanje odjredjene duzine brade itd?

btw. jesi obratio paznju na ostale bolesti od brijaca http://www.tehnomanija.rs/katalog/braun-ap...5-cc4-amee.html :-)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos - znaci kazes vredi para taj Braun 360?Posto devojka hoce burazeru da uzme neki brijac za rodjendan, pa sam joj preporucio taj nekako mi deluje ok za tu kintu.Reci mi jesi dobio ti uloske za njega, za odrzavanje odjredjene duzine brade itd?

btw. jesi obratio paznju na ostale bolesti od brijaca http://www.tehnomanija.rs/katalog/braun-ap...5-cc4-amee.html :-)

nisam dobio dodatke za odrzavanje duzine brade. mislim da je 360 namenjen za bradu zvanu "decja guza". ;-) :) nisam gledao te sa dodacima, ali ti cini mi se koristis kruzer koji ima te dodatke, pa ces bolje znati..

 

video sam taj od 24.000 dinara, ali to je stvarno apsurdno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam dobio dodatke za odrzavanje duzine brade. mislim da je 360 namenjen za bradu zvanu "decja guza". ;-) :) nisam gledao te sa dodacima, ali ti cini mi se koristis kruzer koji ima te dodatke, pa ces bolje znati..

 

video sam taj od 24.000 dinara, ali to je stvarno apsurdno. :)

 

Predpostavio sam, sad kapiram razliku izmedju tvog 360 i mog kruzera...posto sam ja bas jurio brijac sa uloscima jer samo njih i koristim...odlicno znaci kazes super brije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je sto kad trazim preko Google-a ispada da nasi imaju i top of the line sonichne, al nikako mi nije jasno gde ih kupuju :confused:

ajde ako saznas nesto - super :D

 

btw pitala sam Tehnomaniju da li se radi modelu 9900, ovo je odgovor: "Postovana gospodjo MArina,ja sam kontaktirala naseg dobavljaca za ove

cetkice i on mi je potvrdio da je to ta serija samo sto je ovaj model

nesto najnovije i najbolje iz Brauna!"

 

sjajno. znaci nista i dalje ne garantuje da je to prava stvar.

ne znam sta da radim, 10k je previse za zezanje...

 

Pazi, pitaj te iz Tehnomanije da li su oni direktni distributeri Brauna. Ako jesu, nema šta da brineš. Naručiš od njih 9900, platiš po profakturi i stiže ti sigurno. Ja bih to uradila da sam sigurna da želim tu četkicu. Nije da je ne želim though, ali ne mogu si sad priuštiti :(

 

Ako je dobavljač posredno lice te dvije kompanije, onda već ne znam. Možda bi i tako mogla. Raspitaj se, ne košta te...

 

Btw, odgovor im nije baš profi. Mogu oni da tvrde da je njhova stvar najzajebanija na svijetu kada ti nisu dali pravi odgovor. Mrzim to. Zato me svi na poslu vole :) Direktno, kratko, jasno i prije svega ljubazno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to, odgovor je kao da sam pitala nasumicnu ribu na ulici :)

anyway, pricala sam s kevom i ima nekih apoteka koje hoce da ti poruce sta god, tako sam nabavljala vakcine protiv HPV-a (naravno, ne uvozi se nista sto nije kod nas regulisano zakonom) pa cu da nadjem prosto najbolji bilans mogucnosti/cena na netu i to cu da uzmem... makar si onda siguran da dobijas uredjaj s garancijom kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to, odgovor je kao da sam pitala nasumicnu ribu na ulici :)

anyway, pricala sam s kevom i ima nekih apoteka koje hoce da ti poruce sta god, tako sam nabavljala vakcine protiv HPV-a (naravno, ne uvozi se nista sto nije kod nas regulisano zakonom) pa cu da nadjem prosto najbolji bilans mogucnosti/cena na netu i to cu da uzmem... makar si onda siguran da dobijas uredjaj s garancijom kvaliteta.

 

A kad već pomenu vakcine protiv HPV-a. Kod nas ih nema ili?

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...