Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Prvom prilikom probajte Lindt Petit Deserts - Tiramisu :da: nesto lepse odavno nisam pojela :D

Takodje ima i neka nova svajcarska marka, simbol im je njihova zastava, prave razne sitne dezerte tipa oblandice i sl, takodje savrseno. Probala keksice tanke ko paus, od nekog testa sa seckanim bademima. I jedno i drugo kosta po 300 din tako da nije za svakoga prihvatljiv trosak, ne vole svi slatko na taj nacin :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim, na koji to komp mozes da istreses odjednom 50 GB slika, i da ne zastane. ne trepne. blondie likes it smoooooth...... :wub::bigblue:

na moj laptop od 650 evra (koji u americi verovatno kosta 500 dolara. ;-)

(inace, mislim da je desktopovima odzvonilo. laptop je buducnost. :D )

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

shun the nonbeliever! shuuuuuuuun! XD

 

немам појма, можда нисам нарочито компетентна, јер нисам неки зависник од слатког, али ова ми је дивна. многе ''боље'' и скупље ми се не свиђају.

 

односно, ниједна друга на мене није оставила такав утисак, да је запамтим и распитам се која је... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciocodeliceclassiccomplyc8.jpg

 

7 ukusa: narandža cimet, tamna, bijela, kokos, menta, klasična, i light. Najomiljenija mi je tamna, cca 50% kakaa.

 

Ako je kesica od 28g, onda ide isključivo 125ml hladnog mlijeka. Posle toga smjesu treba dobro promutiti, da ne bi ostale grumuljice. Odličan je štapni mikser za te stvari. Ostalo je već poznato :D E da, postoji i aparat za pravljenje tople čokolade, kako profi tako i kućna varijanta.

 

11525xq7.jpg

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

увек сам имала жељу да пробам топлу чоколаду са љутом папричицом. а нема ко да ми прави :(

 

колико паприке ставиш? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...