Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

meni su sve te za mesenje preslatke...

Simka s brusnicom je extra! Kao i Nestle 300g s celim lesnicima i Milka koje vise nigde nema koja je bila punjena nekim tvrdjim kremom od sumskog voca...

nije proizvod al je usluga, izvadih i poslednji umnjak i bas mi je extra, krvarilo je mozda par h, (za razliku od proslog puta kad je bas bilo fuj, mozda jer sam sad vadila samo jedan), nema ni bola ni otoka a sekli su kroz kost :D samo poskupelo je sa 80 na 120 eur... ako nekoga to ceka nek me pita da ne reklamiram :D traje tipa 15min po zubu, najludji provod ikad (sve je super kad ne boli).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jesu, nekako imaju truo ukus... nisu jake kao one sto imaju puno kakaa :) a ako nisu jake a imaju onakav ukus znaci da su pune secera i usput imaju neki jeftin ukus, kao miks kartona i jake cokolade.

Sad me svi ljubitelji cokolade za mesenje hejtuju al jebiga :D

Jos jedan ultra slatkis je onaj "prut" od marcipana, preliven crnom cokoladom. Mislim da je Hachez, samo preskupo je :(

Sjajne napolitanke: cbloacker.jpg

Ima ih u Ziri valjda, u njihovom Veru.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sketchers su mi vizuelno bezvezne, da ne kazem odvratne. Al ih hvale ljudi zbog izdrzljivosti. Moja preporuka za patike su Le cock sportif. Ja sam zadovoljan kvalitetom, a prije svega izgledom.

 

Le Coq jasta, mada ne mogu da najdem nigde sliku ovih sto ja nosim. Retro su i izgledaju kao stare teniske gilje. Nosim i ove Lacoste, vrlo slican stari fazon. U stvari, samo zamenis logo maltene, iste su mi i ove Le Coq, samo imaju il pavi ili zeleni logo, kako koje.

 

lacoste_carnaby_rs2_mens_p5__14.jpg

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kappa trenerke? :mhihi:

 

 

Uh, secam se crvene Kappa trenerke koju sam pazatio negde u Italiji pocetkom osamdesetih. Americki atleticari su tada poceli da ih nose kao oficijalnog sponzora za opremu, Karl Luis i ta ekipa. Uso sam u radnju sa drugom idejom ali naletim na onaj kartonski isecak Karl Luisa u prirodnoj velicini u toj trenerci, i naravno covek seljak, odma' do prodavacice. Crvena drecavo, neka sintetika ali ko svila...mislim da se to tad zvalo poly-amid. Nadam se da mi keva nije to bacila. Nek ostane za unuke :rockdevil:.

 

Ne mogu da nadjem sliku, ali izgleda slicno k'o ovaj atleCki dres jer se nosi preko njega, gore i dole. Crvena isto.

 

Img214045960.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde, muskarci, predlozite nesto sto valja, ja sam takodje od muske polovine dobila zaduzenje da to pronadjem u radnjama koje posecujem, a nemam pojma ni gde ni kakav.

 

Phillips Norelco arcitec ili Phillips Norelco Nivea for Men (Moisturizing Shaving System) Ili bilo koji njihov novi model.

 

Braun, ne bas.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm trazim ja tako neku dojajnu elektricnu cetkicu za zube, neku ili sonicnu ili nesto slicno i naidjem na neku sjajnu Oral-B 9900.

 

To se (u Amerigi) zove OralB Triumph with SmartGuide (iako jeste 9900)

 

pc9900.jpg

 

Mene od tih vibracija zaboli glava. Moram da probam ovu sonicnu. One of these days.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg Apple nije vise ono sto je nekada bio ;)

 

Otkad je otisao Woz :(. To je kao kad ode Lennon iz Bitlsa, Cliff iz Talike, Marty iz Megadeta). Jednom recju, воћно.

 

woz_jobs.jpg

 

 

Hint: ovaj levo je onaj drugi, the salesman. Odaje ga nedostatak plajvaza u dzepu od sulje. On je verovatno vec imao dzepni kalkulator u zadnjem dzepu od farmerki.

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

apple je razvio dve linije, jednu za retail drugu pro i dalje drže. i jedna i druga su mnogo mnogo bolje od bilo kog pcja koji trči na win. što se cene tiče, nisam dovoljno bogata da kupim jeftin računar i posle godinu dana da mislim opet na istu temu :D inače kvalitet je ono što apple krasi dizajn je došao kasnije negde devedesetih jer im je ciljna grupa takva (marketinške agencije, dizajneri, arhitetke i arhiteče) pa je greota i sramota da mac izgleda kao ibm (btw kucam sve ovo sa ibm.a imaju najružnije kockaste računare ikad napravljene :D koji jedino sa toshibom i nekim dellovima iz sveta prenosivih pcjeva za mene mogu da se mere pa ga zato i nosim).

 

IBM PC racunari su mnogo skuplji od Mac-a. Pravilo palca desne ruke kaze da za iste pare koje das za bilo koji Mac sistem mozes da kupis ili sastavis ili ti sastave mnogo potentniji PC. Ne kapiram kako ti to nije jasno, mada sam vec cuo taj rezon. Dodju mi prijatelji i kazu, kao ne mogu da se smaram sa PC-jem i slabo radi, stuca, komplikovano ovo ono. Pri tom gledaju PC-je od 600 kinti pa do soma recimo. Onda se smore pa kupe Mac-a od 1,600$ do 2,500$ kinti. PA alo rodjace, mogao si za te pare da kupis mnogo jaci PC. Ali uvek gledaju jeftine PC-je i skupe Mac-ove.

 

E sad, zasto je to tako? A tako je. Zato sto je IBM PC greskom ostao od starta otvoren standard (njegova interna arhitektura nije legalno zasticena od kopiranja) i hiljade i hiljade firmi sirom sveta vec evo 28 godina je izucavaju i onda naprave periferije, da ne kazem dodatke milina jedna. Mac je zastitio svoju arhitekturu i nikom nisu dali licencu da proizvodi bilo sta za Mac do pre nekog vremena. Svega nekih sedam proizvidjaca su dobili dozvolu. Mislim da je svima jasno da ma koliki da su Apple-ovi inzenjeri u ono vreme bili briljantni, nisu mogli da pariraju broju isto tako kvalitetnih inzenjera sirom sveta. Prosto. I ti onda za PC imas takve delove, dodatke, opcije da mozes da napravis grdnu masinu i sam, samo nabodes delove, i rade o Mojsije. Sve po standardu, a svi znaju standard. I pri tome dzaba, ne placa se ni licenca. U takvom onda nekakvom moru proizvodjaca i dobavljaca, razvije se i zestoka konkurencija a padne i cena proizvodu.

 

Elem, ako se covek recimo bavio grafikom (pre nego sto je Mac presao na Intel arhitekturu i koristio famozni NuBus) mogao si sebi da zbudzis neki Mac/Avid sistem za grdne pare i to ima neki plafon performansi. Apple pravi graficku karticu, pa ti daju najjacu sto imaju i kako ti da Bog. Ako ti treba jaca, mrka kapa. U isto vreme, ako si imao PC i radio recimo na Soft Image-u i slicnim zezalicama ili isto Avidu, odes pa dokupis graficku karticu za 5000$. Ili jace. Przi. Samo graficka kartica kosta ko dva jaka Mac-a. Elem, Apple je napokon shvatio da bije nemogucu bitku sa Intelom, i ostalo je istorija.

 

 

Sto se tice zezalica za PC ima ih stostruko vise, a o pakovanju da i ne pricam. Pa bar kanti za PC danas ima na stotine modela. Ima i replika Mac-a (ali ubacis unutra PC) pa ko voli nek izvoli....Meni racunar dodje i ko alat za rad, ne treba da mi bude 'kjut', najbolje da mi ne odvlaci paznju. Volim kante, volim limariju sta cu. Nema no dok ti limar savije celik. Mene rade te limene kante, ali onako vojno-laboratorijske :rockdevil: . Da se otvara bez alata, slide-in, da se ne nabadam ni na sta ili isecem, uredno. Ne treba mi da bude u obliku banane ili kokosa, da mi svetluca i ima 'karaktera' nego brate hocu uredan display sa svim relevantnim informacijama o rezimu rada. Hocu informacije, bre :lol:. More.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci PC case ever:

 

r2-casemod-6.jpg

 

r2-casemod-4.jpg

 

r2-casemod-3.jpg

 

r2-casemod-2.jpg

 

r2-casemod.jpg

 

 

 

mislim, na koji to komp mozes da istreses odjednom 50 GB slika, i da ne zastane. ne trepne. blondie likes it smoooooth...... :wub::bigblue:

 

Na mom. Cuj pedeset. Pa ja bre baratam ovde sa terabajtima. Pedeset. Tja. :udri:

 

Realno, na svaki aktuelan C2/C2Q/I7 Intel based PC u koji salijes istu kolicinu novca.

 

Ah, glas razuma. Nemoj samo slucajno previse razuma. Nikako razuma :pivopije: .

 

od svih čokolada najviše volim menaž verovali ili ne

 

Jao, sto sam nju volleo. Jedna od najjacih. A vala probo sam ih.

 

 

 

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, postoji i aparat za pravljenje tople čokolade, kako profi tako i kućna varijanta.

 

11525xq7.jpg

 

 

 

ova stvar je totalni hit na zabavama.. ljudi se oduseve idejom, iako im se ne pije topla cokolada u tri ujutro.... od nedavno se bas razmisljam da uzmem jednu ovaku, samo dosta vecu, da je mogu rentati.

 

kalif: au jebote... kad pricam o kompovima, obracam se obicnim korisnicima, ne vama profesionalcima koji baratate kurcima palcima. :)

 

btw, mene Mac izasao dosta jeftinije nego PC, u dva puta. kad smo uzeli prvi PC, bilo je ono, dokupi mu ovo, dokupi mu ono (kamere, kablovi, mikrofon, graficka, stabilizatori, jebatori, da ne nabrajam), onda mu je poslije 7-8 mjeseci otpalo dugme ono za paljenje. palili smo ga maltene na zice, a onda se gasio zbog pregrijavanja pa smo ga drzali otvorenog. ovako je izgledao:

http://img.photobucket.com/albums/v673/blo...11/IMG_1808.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v673/blo...11/IMG_1809.jpg

sve ukupno nas je kostao oko 1700 krvnih americkih zrnaca. dobro, danas je mnogo jeftiniji, jer izaslo gomile boljih.

a Mac - 2000 ravno. nit sam mu sta dokupljivala, niti me zezao u jednoj jedinoj prilici. nikad.

 

e sad, ovaj moj drnda neku deset puta bolju PC masinu, izvalio je dosta para, uzelo mu je vremena dok je sastavio sve po ukusu i novcaniku i prezadovoljan je.

 

poenta jebena jeste, za obicnog korisnika koji ne voli svojeglavu masinu, koji nece da ima nista sa antivirusima, reinstaliranjima, dokupljivanjima dijelova, i slicnih zajebavanja - mac je savrsena opcija.

za vas koji se bavite terabajtima i znate sta znaci "intelbasedkurac", zaobidjite moje postove molim lijepo :)

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove su medju najboljim americkim cokoladama.

 

bars_intense_midnight.jpg

bars_intense_twilight_lg.jpg

bars_evening_dream.jpg

 

 

 

 

Za cure:

 

bars_intense_citrus_lg.jpg

bars_intense_toffee_lg.jpg

bars_intense_espresso_lg.jpg

bars_intense_mint_lg.jpg

luxe_bar_almond.jpg

luxe_bar_hazelnut.jpg

 

 

zaobidjite moje postove molim lijepo :)

 

Poslusaj rijeci ishlapjela starca, nisam se tebi obratio. Zar nisam gore lepo citirao onog kom sam se obratio. Sta si odmah ti uskocila u obranu Mac-a :lol:.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad si kod cokolada, nije losa Cadbury, roasted almond. u stanju sam smazati dvije cijele odjednom. ako mi se kupi. :) da kupujem sama, sad bi bila na dr Phil sou o debljini i depresiji :)

 

 

inace, u San Franciscu na Ghirardelli trgu ima ona cuvena lafo najveca prodavnica cokolada na svijetu..... koga god sam tamo vodila, obavezno bi svracali, jer fazon - kupis na mjeru svjeze. ali stvarno su vrhunski. licno, sve sto je sa bademima - za mene je totalni hit. kupim tako clusters, i dark chocolate covered almonds..... do Folsoma dok se vratimo, ja vec povracam od cokolade :) i onda apstiniram po mjesec dana. ja ne znam sta je ono, ali prosto me tjera da jedem vise i vise..... :mljac:

imaju i dobar sladoled isto. i uvijek mi daju za dzabaka extra cokolade, a to mnogo volim :D

 

 

 

ps. inace, kalifu, mene si gore citirao pa sam se tebi obratila.. ti si deda skroz izlapio :D

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps. inace, kalifu, mene si gore citirao pa sam se tebi obratila.. ti si deda skroz izlapio :D

 

Gde bre? Ajd' uperi prstom. Citirao sam te malopre da te nisam citirao. Gde sam te pre citirao. Citirao sam eileen. Mnogo radis bre, odmori.

 

 

 

kad si kod cokolada, nije losa Cadbury, roasted almond. u stanju sam smazati dvije cijele odjednom. ako mi se kupi. :) da kupujem sama, sad bi bila na dr Phil sou o debljini i depresiji :)

 

 

inace, u San Franciscu na Ghirardelli trgu ima ona cuvena lafo najveca prodavnica cokolada na svijetu..... koga god sam tamo vodila, obavezno bi svracali, jer fazon - kupis na mjeru svjeze. ali stvarno su vrhunski. licno, sve sto je sa bademima - za mene je totalni hit. kupim tako clusters, i dark chocolate covered almonds..... do Folsoma dok se vratimo, ja vec povracam od cokolade :) i onda apstiniram po mjesec dana. ja ne znam sta je ono, ali prosto me tjera da jedem vise i vise..... :mljac:

imaju i dobar sladoled isto. i uvijek mi daju za dzabaka extra cokolade, a to mnogo volim :D

 

Cadbury je isto majka. Ja sam se razvaljivao u mladosti od one njihove tutti-frutti. E fakat sam voleo tutti-frutti cokolade. Ghirardelli je sasvim sjajna firma. Ima i ovde dole u Pasadeni jedna radnja (soda-fountain store) takvog tipa. Izurmle su te radnje, jebiga svi hoce stangle iz automata, one Mars, Snickers te fore.

 

Sta ima u Floston Paradise-u?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne Marija, to je Happy Hippo :D

Auuu, jes' :razz:

 

pc9900.jpg

E, ovo možeš da mi pošalješ umjesto onih začina :wub::)

 

 

ova stvar je totalni hit na zabavama.. ljudi se oduseve idejom, iako im se ne pije topla cokolada u tri ujutro.... od nedavno se bas razmisljam da uzmem jednu ovaku, samo dosta vecu, da je mogu rentati.

Ja bih se više ovim oduševljavala :)

unbrandedchocolatefountdn7.jpg

 

Ove su medju najboljim americkim cokoladama.

 

bars_intense_midnight.jpg

Meni se više sviđa tvoj izbor za muškarce :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVDJE POBOGU :) :

(ali zaboravi, nije vise bitno, izlapjeli :P )

 

mislim, na koji to komp mozes da istreses odjednom 50 GB slika, i da ne zastane. ne trepne. blondie likes it smoooooth......

 

Na mom. Cuj pedeset. Pa ja bre baratam ovde sa terabajtima. Pedeset. Tja.

 

 

 

ma snikers je dobar kad crkavas od gladi a nema nista da se jede u blizini. ali ako oces bas cokoladu i kvalitetan slatkis ides u ghirardeli.. mada, u fishermansu sam vidjela ima isto jedna slicna radnja, ali nije ni blizu onoj na ghirardelli trgu. haha, pade mi na pamet, na povratku kuci navalila ja jednom da idemo u onu cuvenu najkrivlju ulicu na svijetu, lombard street.. odmah poslije silne cokolade... sine, kad smo se spustili niz OVO CUDO, pozlilo mi nacisto. nisam ni izdrzala da se spustimo do kraja :)

sad kad vidim ulicu, gledam da je zaobidjem u sirokom luku, trazim alternativne rute :puke:

 

 

floston paradise? poznato mi to.. izvini ako ne kapiram, ja plava : :blush:

 

 

 

 

 

 

 

 

kokopeli: sad u subotu smo imali svadbu, i rentali smo bas fondue masinu, ogromna bas.... nije ispalo nesto interesantno. to je super za ove americke koktel zabave, s 50 ljudi najvise.

nekako, ovim nasim ne mozes prodati mnogo toga osim sarme i pite i standardnih torti :D

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVDJE POBOGU :) :

(ali zaboravi, nije vise bitno, izlapjeli :P )

 

U, jes :ph34r:. Vala sam ishlapjeli starcuga. Bolje to nego prevrijemeno ostarjeli djecace.

 

 

 

 

 

lombard street..

 

Najjaca ulica u kraju. A i vidi se lepo Alkatraz sa prozora. Ustanes, udahnes lepo na terasi i mislis se, dobro je da sam sa ove strane oca mu...

 

floston paradise? poznato mi to.. izvini ako ne kapiram, ja plava : :blush:

 

Fift Eljement...asocirao me taj Folsom Paradise, Floston Paradise...vodena planeta sa plazama, tamo su jurili Divu koja je pevala u Plavoj Laguni :rockdevil:.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, jes`.. :da: u pravu si..

 

folsom (i el dorado hills) zovu jos i mjesto gdje zive "stepford wifes" :) ma nista, dosada ziva, samo bogati bijeli ljudi, zene koje ne rade a imaju para ko blata (a la O.C. wifes), djeca koja voze mercedese, savrsene kuce, savrseni zivot i Ivan i ja jedini siromasi medju njima :lol:

kraj je prelijep ali je skup do jaja. selimo se inace za koji dan. jes da volim ovdje, vise nego ljeba da jedem, ali dobili smo stan, prakticno za dz pa ko bi odbio ponudu sad..

 

 

 

SF je prelijep, apsolutno savrsen grad. od Alamo skvera do Golden Gatea, Lombard st i Ghirardeli, da ne pominjem downtown.. nikad nije dosadno, uvijek ima negdje da se ode. jedino mi guzva ide na zivce.

volim i LA, ali isto guzva guzva guzva........

ali jebi ga, jace pare u gradu za dosta stvari, vidim ovi likovi sto rade moj posao, mlate maltene duple pare nego ja. ja siroma` :(

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je prilika, naravno. Mada uvek vodi racuna, znas i sama...daleko od ociju daleko od srca. Sa bogatunima uvek treba ziveti u kraju ili im ne dozvoliti da te zaborave. Lakse se naprave razni poslovni kontakti, a i postuju te vise jer znaju koliko imas (cak iako nemas, sve na kredit, whatever) i koliko treba da zapnes da bi ostao tu. Onda si automaCki jedan/jedna od njih, i onda krecu price uz kafu, golf partije ovo ono, a tu se sklapaju veze i poslovi sa bogatunima, mnogo jace nego u kancelariji. Posle odes u kancelariju samo da bacis potpis u nekom oficijalnom setingu, sa sve advokatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...