Jump to content

Da Li Se Samopovređujete?


vudun

Recommended Posts

Ne. Iskreno se nadam da ću očuvati mentalno zdravlje da mi takve stvari nikad ne padnu na pamet.

 

Ali šokantno koliko se mladih danas depresira, emoiše i reže. @_@ Mislim, tinejdžersko doba je "posebno" ali svi to prođu, čemu sad takva drama? Isto važi i za adolescente. Mislim, čemu drama? Skupite m*da i rešite probleme. Što ne može da se reši, prihvatite, lakše će vam biti u životu.

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE, i to smatram odrazom krajnje slabosti i nezrelosti, nemogucstva da se nosis sa zivotom....mozda sad zvucim "surovo" i "bez razumevanja za necije probleme i zivotne traume".Vazi.Ali, mislim da-kao sto neko na prethodnim stranicama vec rece-postoji jos nacina da se suocis sa sranjima i skrenes paznju na sebe(sto je takodje jedan od razloga samo-sakacenja) okolini. :da:

 

Narocito su mi smesni klinci i oni koji su stariji, al mozgom na nivou klinaca, koji tripuju neki bunt, pa se rezu ziletima po rukama, nogama, guzici, i ostalim delovima tela :) , a sve to da pokazu kako su oni, jel`te, mnoooooooooogo zajebani...ili da mnooooooooogo pate, i sl.

 

Bolesno.

 

a najbolje su mi ribe koje se vade na pms kad pokusavaju da izigravaju neke kucke

 

 

Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se redovno samopovredjujem motornom testerom. Jedini mali problem je sto, otkad sam sebi otsekao ruke i noge, sad neko mora da mi upali motorku i pricvrsti je za direk...

buahahahahahahaha!!!!!!! LEGENDO!

 

 

btw. to je bila fora medju kao-ja-sam-krimos klincima. ono samoinicijacija. 50 deci nekog shpiritusa, neka ultra zabit grdoba narodnjak i urezivanje zhiletima imena (nimalo manje) grdobe. ako krdzdzanija ne odradi svoje onda su se onako stidljivo povlachile paralelne crte na tricepsu, pa koji izdrrzhi dalje.hihi.

90te.

ne povratile se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Iskreno se nadam da ću očuvati mentalno zdravlje da mi takve stvari nikad ne padnu na pamet.

 

Ali šokantno koliko se mladih danas depresira, emoiše i reže. @_@ Mislim, tinejdžersko doba je "posebno" ali svi to prođu, čemu sad takva drama? Isto važi i za adolescente. Mislim, čemu drama? Skupite m*da i rešite probleme. Što ne može da se reši, prihvatite, lakše će vam biti u životu.

 

amen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre dosta godina dok sam ishao u elektrotehnichku bili smo skupina trojice krshnih momaka i nerazdvojnih ortaka.

moja malenkost,djole kengur i miki limeni. miki je bio metalac ali se przio na tr00 heavy iskljuchivo,tipa motorhead,manowar i judasi. ja oduvek bio okoreli blacker mada naginjem i ka death-u. djole shaban, samo dragana mirkovic, ceca i ostale kuravele tog vremena..pubertet,kriza,nemashtina bila secate se, 50 maraka plata i to.

imali smo obicaj da chesto bezimo sa chasova, deca ko deca, zasednemo u bife pijemo ladno pivo,zalimo sto pichaka u shkoli nije bilo ni za nadgled. miki me nehotice oprlio cigaretom po shaci, jebem ga u usta smotan oduvek bio.

iznervirao sam se, planuo, skinuo mu majicu

(da l je bila ona shtokava mejden shto je chesto nosio ili motorhead ne secam se). bacio ga na pod,chvrsto drzo rukama(jer lako planem kratak fitilj jbg) zgrabio cigaretu i przio po ledjima. 1,2,3 puta..treci put je bilo duboko zariveno, da se pushi. djole se zabezeknuo uhvatio me za ruke i reako: jebote koji ti je kurac bre? daj svi ce da se rezemo ako treba,sta se primash kog vraga?! dok je miki jakuao na podu,djole munjevito izvadio skakavac iz trenerica gde ga je drzio.

skinuo bluzu i presao nozem uzduz svojih grudi. hladno me je sve vreme posmatrao zatim mi je dodao sechivo i rekao; ''aj sad malo ti!'' uzeo skakavac, posmatrao ga pomalo zachudjeno i recnuo se preko cele podlaktice.

dobacio sam mu: ''jel sad kul brate?'' Tek ce on: nije!

vratio mu hladan predmet, strmio se na mikija...fiiijuk ispod lopatica gde sam ga przio opuskom!

kakav je samo trip bio jebo ga otac! miki se dokotrlja do mene upita: sad je valjda red na mene?

''jeste smrdo shta blejish. okrenuh mu ledja..recnuo me je,jebo mi je kevu do kostiju. kakav je to bol bio uh! ustupi mi i on istripovani jadnicak noz pa ja malo djoleta po nadlaktici, djole je bas bio napredan i nabbildovan u to vreme. izazov mi je bio vitlati mu na biceps. jauknuo je ko djana poslednja ali je istrpiuo. tako smo se u krug shivali u jedno 10 serija.

gazda birtije nas je bledo posmatrao,alkos nelecheni, sad pokojni bog mu dushu prosti kakav je samo krvav pir imao za gledati. izrazito jak filing,mogu vam reci. na kraju smo zatrazili od gazde litar rakije da ispiramo rane,valja se.

bilo je to nevidjeno iskustvo za mene i ortake...kasnije smo neshto slichno ponovili ali otom potom.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre Warneru... što pijete kad vam škodi? :)

Moj ortak (budaletina) se isto jednom uroljao i zabio jednom njegovom drugu nož u butinu... dolazila hitna... a sve počelo kao zajebancija (jedno vreme im bila zajebancija da prebiju tog dečka i eto u šta se pretvorilo).

 

 

P.S. Samopovređivao sam se, ali nikada žiletom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ponekad ujedem kad se baš baš mnogo razbesnim, a ne smem da delujem na prouzrokovača stanja iz nekog razloga (tipa, ćale :)). Mada, ne bih to baš nazvao "povređivanjem", jer nema vidljivih povreda.

 

Dragi Gojko,

 

zbog sličnih problema sa starijim članom porodice moram da te pitam - koliko se jako ujedeš?! Ja sam se jednom ujela i ostao mi ožiljčičičić.

Dakle, kako vežbati ujedanje da ne ostanu tragovi!?

 

Unapred hvala na pomoći,

 

Al Anyah

 

:pivopije:

 

 

 

:) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Denny:

haha isto tako moj brat kad ga iznerviram ja ili neko drugi iz familije :) A kao mali udari glavom o zid namerno :| Bes je to, nšta drugo nego bes!!! :)

Pa naravno da je iz besa... A kad me cale iznervira, pa to je opsta pometnja. Imam neopisivu zelju da izmasakriram sve, pa ukljucujuci i sebe.

 

Dragi Gojko/Denny :D ,

 

zbog sličnih problema sa starijim članom porodice moram da te pitam - koliko se jako ujedeš?! Ja sam se jednom ujela i ostao mi ožiljčičičić.

Dakle, kako vežbati ujedanje da ne ostanu tragovi!?

 

Unapred hvala na pomoći,

 

Al Anyah

 

:pivopije:

:) :) :) :) :) :)

Pa ne moras jako ugristi, jednostavno ugrizi ali drzi dovoljno dugo... Boli svakako. :)

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...