Jump to content

Da Li Se Samopovređujete?


vudun

Recommended Posts

Znači da se evociraju uspomene ... Da li se samopovređujete ili ste to pak činili?

Koja vam je specijalnost? Bezazleno gašenje pikavaca po telu ili neka ekstremnija varijanta?

 

oslobodite se ...

Не волим се, али се и не мрзим да би се самоповређивао као какав недорасли мамлаз.

 

Иначе, по мени су пирсинг и тетовирање најтежи облици мазохизма и тешке менталне ретардираности.

 

А можда и нису. Гледао сам на Discovery-у неког par excellence мазохисту како пробада гомилу кука оштрих као жилет преко целог тела и онда га неки ликови обесе да на тим кукама виси у ваздуху док не достигне стање нирване или некаквог "самопрочишћења". Значи, изгледа мега морбидно да би могло да се опише.

 

Ето, хајде сад неко лепо да отвори тему "Колико пута сте се самоубили и како сте се осећали после првог пута; утисци, препоруке, савети и сл." па да будемо као прави емоси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, по мени су пирсинг и тетовирање најтежи облици мазохизма и тешке менталне ретардираности.

 

Jea :rockdevil:

 

Gledao sam i ja tu emisiju sa kukama, ali od Amerikanaca me ništa ne čudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sampovredjujem se svaki put dan dva pred kraj raspusta. Posto prokrastriniram sve domace zadatke dva dana pred kraj shvatim da imam jos samo dva dana i gomilu posla i onda pocinje 48 sati rada... Tako uvek prvi dan na fax ili u skolu dodjem ko iz Vijetnama.. namucena, uspavana, izdrkana... Klasican oblik samopovredjivanja radnim mazohizmom u intencionalno kratkom vremenskom roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samopovredjivao sam se sve dok nisam kupio gilette mach3

 

ti imaju zashtitu, pa se ne sechem tako lako :)

 

Istina, brijanje svakim drugim je katastrofa, ili seče ili dere kožu. Naročito ako u imenu imaju "comfort". Yeah, right. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne secam te teme :ph34r:

Bio si pijan,a dok si se otreznio neko je već obrisao temu. :)

 

Koje vam je lokacija pogodna za ritual obred ... kupatilo, kauč, stepenište?

Zaledjena mistična mesečevom svetlošću okupana norveška šuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaledjena mistična mesečevom svetlošću okupana norveška šuma.

 

:)

fino, fino...

 

inache, jedini oblik samopovredjivanja koji povremeno vrshim je to shto grizem unutrashnjost usne duplje, najcheshce ispod donje usne, dok ne pochnnem da krvarim. to obichno pochnem da radim mahinalno kad sam nervozan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...