Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ako je u pitanju neki motiv koji ti se dopada, pokušaj da ga skineš u što većoj rezoluciji i onda idi na sajt vizioshop-a i uradi majicu :mrgreen: Tako sam ja i super je ispala! Majice su kvalitetne, Fruit of the Loom, a sada u ponudi imaju i dukseve, mada još uvijek nema mogućnosti da se na njih baca lično izabran motiv. Biće uskoro sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želiš da imaš šešir na majici? :haha:

 

 

 

Šala..

 

Ima jedna prodavnica kada se ide prema Zelenjaku sa Terazija, ako me pamćene dobro služi ... ona je specijalizovana isključivo za robu za glavu :da: Drug je prošle godine kupio interesantnu retro tvid kapu nalik starim beretkama ali s modernim šmekom... Za 1.000 rsd. Nisu skupi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želiš da imaš šešir na majici? :haha:

 

 

 

Šala..

 

Ima jedna prodavnica kada se ide prema Zelenjaku sa Terazija, ako me pamćene dobro služi ... ona je specijalizovana isključivo za robu za glavu :da: Drug je prošle godine kupio interesantnu retro tvid kapu nalik starim beretkama ali s modernim šmekom... Za 1.000 rsd. Nisu skupi!

 

na najlonu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е, супер! Баш сам планирала да обновим мало одећицу за вежбање, а видим да је доста људи задовољно... Како им се крећу цене?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...