Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Takve kostime, od iste firme, imas vec godinama u Climax-u u Carice Milice. Verovatno nije popularno jer se ribe stide sex shopova.

Samo se pazite 'dranja', te krpe kostaju 20ak dolara na internetu i napravljene su od najgore sintetike, cesto rasivene i u univerzalnoj velicini.

 

Ima i u seks sopu Srecni ljudi, na Zelenjaku. Ali nije jeftino, i kvalitet nije neki.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

и ја кад купујем у секс шопу очекујем да ми синтетички комбинезон дуго траје. бар три сезоне сношке.

 

а после, када љубав избледи и слојеви ДНК материјала се накупе - комбинезон дајем у Црвени крст, јер је то енвајронментал френдли тинг ту ду. после циганчићи носе С&М маске и користе бичеве и гег болове кад просе. као, ''куме, види како спенкујем, дај неки динар''

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

и ја кад купујем у секс шопу очекујем да ми синтетички комбинезон дуго траје. бар три сезоне сношке.

 

а после, када љубав избледи и слојеви ДНК материјала се накупе - комбинезон дајем у Црвени крст, јер је то енвајронментал френдли тинг ту ду. после циганчићи носе С&М маске и користе бичеве и гег болове кад просе. као, ''куме, види како спенкујем, дај неки динар''

 

Kad kazem - nije kvalitetan, mislim na to da moze da se desi da odmah nesto ne valja itd.

 

Ali svejedno, samo ti nastavi sa svojim kul forama i daj cigancicima to ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i u seks sopu Srecni ljudi, na Zelenjaku. Ali nije jeftino, i kvalitet nije neki.

Ne seri da postoji sex shop koji se zove 'srecni ljudi' :udri::haha:

Mislim serija je totalni turn off.

Kvalitet je obicno rasivanje posle pokusaja oblacenja + zabranjeno pranje + sevas munjama jer si naelektrisan ko jegulja :haha:

Samo jednom Leg Avenue i sl HowCool costume marke i nikad vise.

Inace u Climaxu imate i neke sporadicne kozne korsete (od prave koze, prilicno kvalitetne izrade) ali su malo problematicnog kroja, kao da su za Vendi (raskokano na kvadrat). I skupi su, tipa 14k.

Edited by MissionVao
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cistom logikom se zakljucuje da ako jedini dobar nema sve sto ti treba svakako nemaju ni oni manje poznati pa nema svrhe ici po svakakvim budzacima :haha:

Couldn't agree more :D

Nisam ni ja bila samo sam taj sajt gledala, ali sprdamo se odavno sa nazivom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mantil :wub:

 

16014_burberry01-reuter-luke-macgregor_origh.jpg

 

ima odličnih mantila u, čini mi se, emporio grahovac butiku ili nekom sličnom fancy mestu proed kog svakog dana prolazim... znači grdna lova, ali su stvari da padneš u nesvest.

in other news: rasprodaja u happening-u. možda svratim i ulovim neki dobar sak(a)o ili drugu formalnu glupost za posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...