Jump to content

Sise ili dupe


oʞɾoƃ

Sise ili dupe?  

214 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

moramo da pobedimo ove prljave cmaroljube :rockdevil:

 

mene dupe asocira na pedere, na tarzane, govno i wc papir

 

sise su njama njama :pivopije:

 

heroji nasih dana, CKM, su jednom lepo primetili "sta sa sisama pametno , ali ZAISTA pametno mozete da uradite?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Routasydän

Ma pravi muskarac kuca i na prednja i na zadnja !! Ahahaha...moram citirati onu glupavu > "Od biraca nema jebaca" !! :)

 

grudi ne volim velike, a dupe kada je baš extra oblikovano, tako da moj glas ide dupetu... ali pomenuo bih da ništa ne može da me uzbudi kao lep stomak i pride ako je pupak mali i sladak...:P

To je to !! :pivopije:

 

 

keyra-ass.jpg

Od ove likuse imam brdo slika na kompu...stvarno predivna guza :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heroji nasih dana, CKM, su jednom lepo primetili "sta sa sisama pametno , ali ZAISTA pametno mozete da uradite?"

Ne znam za tebe, niti za ekipu iz CKM-a, ali kad sam ja bio mali, hranio sam se onim sto izlazi iz sisa, a ne iz dupeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, i dalje se hranim.

 

 

Jbg, druze, nekad je jednostavno vreme da priznas poraz, a ne da saljes glupe slike. :pivopije:

da prihvatim poraz u diskusiji koja je bazirana na ukusima? sisuse, ja imao neko zaista visoko misljenje, a ti glup ko drvo. al ajde da se ne rvamo, pao je dobar pwn sa tvoje strane :da: zadovoljan? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, lepo je u guzu. A volim i grudi da gledam i diram, naravno.

Tesko je, ali moj glas ide dupetu, jer mnogo volim da pljeskam i gnjecim.

 

edit: i za dobar seks vaznije je dobro dupe, skoro kod svih poza.

Edited by Váfuðr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...