Jump to content

Naočare i sočiva


Zen

Recommended Posts

Hm, ja znam gde uvek nađem sebi najlepše cvike...:P:)

 

Moje prve 2 radnje sa najboljim cvikama su def. "Optik Professional" (u Crvenkapama na NBG) i "la gatta"... Professional je generalni uvoznih gomile naočara za vid, a la gatta ima Vogue sunčane naočare, svih mogućih vrsta i boja :wub: polako skupljam kolekciju :) :)

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobrog izbora u Kondinoj ulici ja barem tamo pazarim. Poslednje koje sam kupila bile su Mariela Burani i odusevljena sam... pritom izbor je veliki i kvalitetan.

 

Ja ne kupujem , posto ne nosim nista od toga...ali sam video da imaju ogroman izbor...

Plus moram malo drugaricu da reklamiram :)

A posto je i ona na forumu ponekad, pitajte je sta ima :)

I da znate, uvek je tamo metal muzika, sto je u startu prednost :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorock mislimo na istu radnju ;)

 

Kondina je ona koja spaja Makedonsku i Kosovsku ulicu, mislim da je na uglu Kondine i Kosovske osnvna skola Drinke Pavlovic, pa to moze da ti bude neki parametar za lakse snalazenje, ali mislim da bi ti Smorock to bolje mogla objasniti to je njen kraj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i meni desava. Nekad na snegu, nekad na suncu a nekad kada je oblacno..ali ne stalno.

I neko vreme sam tripovao da imam problema sa ocima i isao na preglede, i svaki put bi mi govorili da je sve ok. Ok, ako oni tako kazu :)

 

Inace, svaki put kada odem u BG osecam da me peckaju oci..kakav je to vas vazduh? :)

 

Sta bi ti se tek desilo kad bi dosao u Pancevo... :icon_lol: :icon_lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indulgentna mistifikovanost paralelnih svetova, podvođena perfidnom glasonifikacijom unutrašnjih nemira.

A opet, s' druge strane, invertivno reverzibilna mogućnost izrade kvantum optičkih masmedio-vlakni - veliko je pitanje. :da:

 

Jebeš mu mater ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od Fridmanovog ili Lindeovog multiverzuma koji se nalaze bezmerno daleko,

Everetov multiverzum je baš ovde, svuda oko nas.

Šredingerova mačka je živa u jednom univerzumu, mrtva u drugom; to su dva majušna segmenta čitavog multiverzuma.

Iz “ptičje perspektive”, neka inteligencija koja bi bila u stanju da sagleda materijalni svet “spolja”

videla bi Everetov multiverzum kao neobično jednostavan: postoji samo jedna univerzalna talasna funkcija čitavog svemira, i ona evoluira glatko i deterministički – to je sve!

Ona u sebi sadrži ogroman broj paralelnih klasičnih istorija, koje se stalno cepaju, ali i stapaju, kao i jedan broj potpuno kvantnih fenomena koji nemaju nikakav klasični opis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...