Jump to content

Kviz "Trenutak istine"


Zen

Recommended Posts

http://www.blic.rs/zabava.php?id=78702

 

.... Kao da ne znamo da na ovom svetu ima kurvi, pedera, licimura i jajara, samo sto sad oni na tom mogu i da javno zarade....

Ne mogu da verujem kakav kviz!

 

Zorica Marinković, zamenica matičara i nekadašnji šef mesne zajednice u Rumi, u kontroverznom kvizu „Trenutak istine“ na „Pinku“, sinoć je u trci za pet miliona dinara, pred milionskim auditorijumom, priznala da je rodila dete kako bi izbegla zatvorsku kaznu zbog pronevere novca. Zorica je otkrila i da ima troje dece sa oženjenim muškarcem kao i da namerno nije koristila kontracepciju kako bi ostala trudna.

 

Posle Zorice, u studio je ušla Ivana, medicinska sestra iz Pančeva koja je do sada publici otkrila da se oseća seksi u medicinskoj uniformi, da je krala hranu pacijentima, da voli da se hvali time što poznaje bitne ljude kao i da je spavala sa više partnera. Ivana nastavlja sa takmičenjem sledeće srede u „Trenutku istine”.

 

Shvatam da niko niej bezgreshan, ultimativno fer i posten i "cist pred Bogom i narodom" ali ono cega se pametan stidi to budala mecje na Tv.

 

Meni je ovo najniza stvar koju sam skoro videla kod nas na TVu. Jos jedno velicanje idiotije i bezobrazluka.

 

Nekako milsim da je poenta kviza promashena. Ne treba traziti najiskreniju osobu, jer je to u ovom slucaju najbeskrupulozniji gad, vec najposteniju. To bar znao da nikad necemo naci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Badirimuveru, eno, piše gore..... U svakom slučaju, ova prva riba je pričala kako je rodila troje dece nekom oženjenom liku koji je neko mudo u opštini (Ruma, možda ih Sisus zna)........ a ova druga je neka med.sestra - fuxa - koja je valjda sama za sebe odvalila da je u fazonu Sex and the Grad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je što nemam televizor.

 

Ali me isto tako brine šta će biti kada jednom izađem iz kuće i vidim ko zna kakve boleštine na ulici, zato što je to u međuvremenu postalo normalno, putem, vajnih nam medija.

 

 

Slazem se, kviz je smece ali ne mozes da krivis medije- samo reflektujemo sliku sveta oko nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...