Jump to content

Kviz "Trenutak istine"


Zen

Recommended Posts

ХЕХЕ, баш сам видео тај клип на јутубету пре неки дан. Господин човек, лепо си отиш'о.

 

Фора би била када би се Разбијач пријавио за овај шоу. Ценим га да би било незаборавно! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фора би била када би се Разбијач пријавио за овај шоу. Ценим га да би било незаборавно! :mhihi:

Али, морали бисмо екипи емисије да доставимо његове постове одавде, да знају шта да га питају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, fak, jbt, tek sad chujem za ovo  :ph34r:

 

Ovako neshto stvarno postoji???  :udri::udri::udri:  

 

I el dobiju neke pare? Mislim, vidim u Blicu pishe da je ova izgubila sve? I ne kontam, kad je vec rekla takve stvari i izblamirala se kao kreten najgori, shto nije ishla do kraja i uzela taj novac da moze od blama da pobegne u Afriku, npr.  :udri:  

 

Jbo dan, kakvih ljudi ima  :confused:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da bi feniks trebao da učestvuje u ovom kvizu :da: pitanje: da li ste ikada ikome platili pivo? feniks odgovara potvrdno i ispada :D

 

Ko mi kaze, jevreju jedan, pokroj se usima i cuti :)

Hm, u ovom postu nisam spomenuo pivo, pa da se ispravi :)

Dakle, pre Iron Maiden, kupim par dvolitri piva u radnji, uspeo sam skoro jednu celu i da prospem, neka se vidi raskos :)

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je stvarno... Ne znam.

Pokusala sam da gledam onog idiota iz Veternika, ali nije mi uspelo :)

Osim sto se potpuno slazem za prvim postom na temi, ovaj kviz pride i smara.

Mozda bih rekla vise da sam gledala vise, ali sve u svemu mi se cini da je program za debile. Zajedno sa ostatkom smeca s Pinka, i ponekim sranjima (pre svega "VB") sa B92.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zbog Soica vredi. :da:

 

Ma gluposti.

U srzi, neko je resio da prica istinu za pare. Big deal?

 

Upravo to...ja ne vidim sta je tu pogubno.Okruzeni smo takvim ljudima,ma i mi sami smo takvi.Sta me zabole sto neko kenja da li drka na poslu ili masta da se kara sa nekim pored supruznika.Jaka muda.Show ko show.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е да Војтеховска седне и прикопча се на тај апарат

Хвала к. да сам због кризе отказао и тотал, да деца не би случајно налетела на ово.

Боље да гледају Дискавери....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okruzeni smo takvim ljudima,ma i mi sami smo takvi.Sta me zabole sto neko kenja da li drka na poslu ili masta da se kara sa nekim pored supruznika.Jaka muda.Show ko show.

 

Pa ljudi vole da vode tudji zivot...

Evo jedan tekst o tome...pisac je vrlo poznat u svetu muzike :D

 

 

http://www.politika.rs/rubrike/Pogledi-sa-...dish-me.sr.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brinem se... Brinem se da će jednog dana neko reći da je ovo sasvim 'cool' i normalno. Gledala sam i prvu emisiju i ono sinoć.... užas... blago rečeno :(

 

Ovo je sasvim cool i normalno.

 

Cekaj,neko ovo ozbiljno shvata?

Da li vise uzivate u seksu sa suicidnim blekerima nego sa svojim psom?

(Takmicar se namrgodi,pa progovara odlucnim glasom)Da!

Vas odgovor je .........................................................................ISTINIT!!!

Aplauz.

 

Najjaci post na celoj temi!!! :rockdevil:

 

Meni je dosadnjikava ta Bela lađa, preterana je mnogo. Na jednu dobru foru dođe 5 prosečnih.

 

Da je tu Nikola Simic, mnogo bi to bolje bilo. Ovako je sve previse sareno, a retko kada smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za Belu Ladju ^

 

Inace, na fejsbuku (jeste, imam fejsbuk :ph34r: ) postoji jedna grupa koja se zove "Zabranimo TV Pink".

 

Naravno, niko nikad nece zabraniti to govno od televizije, ali ljudi bar imaju opciju da uzmu total tv ili digi koji nemaju pink. Kakva je to sprdnja od televizije, to je nesto neopevano. Kad vrtim kanale i dodjem do pinka, a ono njih 2500 u studiju sa majicama tipa "mi volimo miru skoric" masu zastavicama i banerima i pevaju za zvezdama granda.

 

Kako bi socno eksplodirao jedan c4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...