Jump to content

Kviz "Trenutak istine"


Zen

Recommended Posts

Slazem se, kviz je smece ali ne mozes da krivis medije- samo reflektujemo sliku sveta oko nas.

Misliš?

Mediji ne reflektuju samo. Oni pojačavaju tu sliku i plus iznose nove alternativne varijante svakolikih perverzija, koje možda ne bi ni na pamet pale mnogim mladim umovima, te im tako oblikuje svest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

emisija je smece, ali bih rado gledao politicare u njoj.

 

pitanje: da li ste ikada uspeli da seksualno zadovoljite neku od svojih mnogobrojnih 18-ogodišnjih super-secksy ljubavnica?

bilo koji poslanik/član vlade: naravno, svih 80, više puta svaku.

voditelj: ispali ste, zahvaljujem na učešću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa,

tema je "Trenutak istine", tako da moraš da kažeš na kom mediju radiš, na kojoj poziciji, kakvo ti je radno vreme, koliku platu imaš i da li si seksualno proganjao neku radnicu... :) :) :)

 

Opa! To bi ti hteo da znas, a? :)

E, pa nije vazno gde, mozda je vaznije koju oblast pratim :)

I nisam musko, bar jos uvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bih hteo jednom da odgledam ovo da vidim koje su budale ljudi ispali.Idem sada na youtube. :)

Ta piramida je takvo sranje od emisije, da ja postajem nervozan gledam li je duže od 30 sekundi.

Šta reći o emisiji u kojoj zovu Gocu Tržan da kaže svoje mišljenje.

Slažem se za ovo u potpunosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na detektor lazi je povezan...

 

Gledao sam juce prvi puta...sta ja znam,bezveze je.Ne zbog ovih razloga koji su neki naveli,tipa sto je Smorock izjavila.Ja na to gledam kao zabavu,a ljudi vole takve stvari.Jednostavno,sistem je glup.Sta ako kazes istinu,a detektor to konta kao laz?Eto zato sto ti emocije pomahnitaju?Glupost.A i moze se namestiti bez ikakvog problema.

Bezveze je emisija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U novinama pise da takmicari znaju pitanja u napred, jer su na ista odgovarali pre emisije na poligrafu da bi se uopste znalo sta je istinit odgovor. (24 sata)

Nisam gledao, jer nisam ni znao da postoji dok nisam otvorio novine jutros. Jbg, ne gledam tv, ali za ovo cu morati da napravim izuzetak.

Volim namestene "kvizove", a i dzeri springer je tata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али, та чије бабе здравље би давали тачне одговоре? Која би им била мотивација?

 

Замисли доведу Динкића и поставе му питање: "Да ли узмиате провизију од директора свих јавних предузећа из ваше станке?" Зашто би он сад њима дао искрен одговор?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namestaljka, ne verujem da su uopste njihovi i iskreni odgovori ni da su ono za sta se predstavljaju. Jednostavno, kapiram da nadju neke rendom likove, podele im po 10000 i potpisu papir da ce da cute, i naprave show ni od cega...Makar mislim da je tako za prvih par emisija dok se debili ne navuku pa se i sami prijave po sistemu "boli me kurac"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...