Jump to content

Slike članova foruma


Recommended Posts

slike su tu iskljucivo da se cupam iz minusa jer me je sramota da trojica imaju bolju repku

 

То лажеш себе јер ти заправо прија пажња у форми плусева , само не смеш то да признаш себи или нама.

 

 

Елем, пошто морам ставити слику - пунолетства у зајебаним клубовима енд шит. Јебига, метал је сада аут, сад се фура фенси фазон.

Исекао остатак екипе са слике, да не експонирам људе на форуму.

11291805_1064738740221713_323069450_n.jpg?oh=9014cfe1bb505681b0ecec9cbbe4bd35&oe=5572C4C4

 

СВЕ ЗА МЕТАЛ - МЕТАЛ ЗА НИШТА !!!!!!! САМО КЕЦ !

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispijanje besplatnog batistuta šutera, meden je, tražih po gradu leeman-a da ga pošaljem u ćoše, nisam ga našao, sretoh nekog geografa avanturistu, pitah kako bilo u Džibutiju, gde si noćas bio? Kaže bilo dobro, hvalio je Džibuti i pljuvao po Srbiji, kažeda je bio na Paliću slušao neke Čileance na Etnofestu. Pitam ga zašto mu tuđe govno lepše smrdi? Mogao je da sluša tamburaše iz Deronja umesto tih indijanaca azilanata. Počeo da pljuje po Partibrejkersima i da me vređa da sam tobože neki netolerantan, pridružio mu se drug isto neki avanturista, pitam ja njih ajde koji je glavni grad Teksasa i Luizijane, geografi? Muk. Oustin i Baton Ruž pacijenti, jebo vas Apač iz Čilea.

20150621_001520_zps8zpxq8lu.jpg

  • Upvote 16
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...