Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne.Na kraju krajeva,obratio si se pogresnom coveku,posto ja govorim da na pojedinim javnim mestima treba zabraniti pusenje.A na pojedinim obezbediti adekvatne uslove za isto.

 

Majku im jebem :pravila:

 

Preteske reci,bez potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne.Na kraju krajeva,obratio si se pogresnom coveku,posto ja govorim da na pojedinim javnim mestima treba zabraniti pusenje.A na pojedinim obezbediti adekvatne uslove za isto.

 

Ok, na pojedinim treba obezbediti uslove, a na pojedinim zabraniti.

Mene zanima kakav je vas stav o mestima gde nije moguce obezbediti uslove.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad ne bacam niti sam bacao zvaku niti smece na ulici.

 

A o cigarama : treba da postoje prostorije za pushache neka se truju tamo ili da izadju na minut napolje pa neka je ispushe ( mislim na kafice i restorane ) zasto neko ko brine za svoje zdravlje treba da udishe kancer od nekog pushacha ? zar je tesko izdrzati pola sata bez cigara ? Zar nepushachi treba da se KLONE kafica i restorana ?

Edited by Feral Ghoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

а јеботе!!! па дајте људи, гледајте мало рекламе! :):):)

има оно срање што га рекламирају преко телешопа. зове се типа нешто неотек јонизатор курци палци! па ако га толико рекламирају сигурно је добро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма у сваком случају, заболе ме. неће ми сметати (јбг, ипак сам екс пушач), нити ће ми требати климе и остала срања. ако забране, забранили су, ако не забране, увек ће бити оваквих тема по разним форумима. иначе, ноћас сам сањао да је ова тема обисана :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti jonizatori posle nekog (kratkog) vremena drasticno oslabe, kao da ne rade. A prvih dana rade do jaja. Tako kazu svi koji su ih imali.

Ima ozbiljnih jonizatora ali i cena je ozbiljnija, mada nista strahovito skupo. Svakako ispod dve glave.

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...