Jump to content

Audio oprema


dimmu1

Recommended Posts

nisu, vec direkt iz Austrije (u ovom slucaju), doneto ispod ruke. konkretno, ovaj mic je vrlo skup, i kinezi to i ne rade (uglavnom kopiraju shurke i sl.). mozda ima nekih oglasa za valjanje na rumski.com, ali nisam odavno gledao.

jednostavno, domaci uvoznici mnogo jedu govna, sem par izuzetaka (isto vazi i za instrumente).

 

idi u player kod radio Beograda u Svetogorskoj, te tvoje iste sluske bi te tamo ispale najeftinije - ispod 210e

http://www.player.rs...uct.php?ID=4064

 

ako ih tu nemaju onda ovako - idi u Mega Music iznad Slavije. primera radi Sennheiser hd25 u 4audio su 275e, dok su na Thomann-u 200e. Odes u Mega Music, i narucis, i oni ce ti samo naplatiti samo pdv. mislim, ipak ih pitaj (jer kao uvek prvo moraju da ti kazu cenu, ali u principu samo naplacuju 20%), ali bi te recimo te sluske ispale 240e, i ustedeo bi 35e.

(provereno, ja sam preko njih uzeo magnete za gtr sa thomann-a, kostali oko 170e, oni mi sa sve uslugom naplatili 200; drugar uzeo pojacalo od 2000e na isti nacin).

u tvom slucaju je problem jer nema tog tvog modela na thomann-u, ali ima sigurno drugde (music produktiv ili sl., gledaj na nemackim sajtovima jer Mega music svake nedelju-dve uvozi opremu iz Nemacke, pa tako i valjaju ove ostale stvari usput).

 

zasto bi lopovima davao kes ako ne moras...vredi se raspitati malo.

Edited by Џрк
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...