Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

:pivopije:

 

I jos nesto sam primetio - mnogi govore kako one izgledaju jako mladoliko, pa i previse. Tu se odmah setim Yuko Ogura-e. :haha: Devojka je moje godiste, ima 27 godina a mnogi misle da nije ni punoletna po izgledu. Inace mnogi tvrde da je jedna od najlepsih japanki. Na istoku se to ne smatra losom osobinom, sta vise, to se ceni, a na zapadu mnogi jedva cekaju pa da kritikuju tako nesto i pozivaju se na pedofiliju i perverziju, cak iako je devojka u 20-im, kako je to tipicno za paranoicno licemernu Ameriku, recimo.

 

yukoogura.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1295100046047.jpg

Najbliza tom izgledu 12. godisnjakinje je ova. Al uglavnom zbog ociju i izraza lica. Medjutim, kad bacis pogled na ove pune usne i bujne grudi, zakljucis koliko je sati :haha: Dobro veli Novalis, drugacija kultura i trip. Naravno, jednako kako bih uzivao sa ovom azijatkinjom, tako bih se rado porvao i sa ovom arijevkom.

 

Nista bolje od zdrave jedre rumene arijevke sa brda.

1295030151767.jpg

 

Sve je to stvar ukusa. Ali je jedna istina, sto sam vec gore nedje naveo - dobra riba je dobra riba. Neke ti mogu biti bolje il losije, al stari.. kad se kita digne, nema tu mnogo filozofije i izigravanja picajzle.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja nisam nešto sklon azijatkinjama (a još manje crnkinjama), ali da ima lepih... ima. :da:

 

On topic:

 

Cheryl Cole mi je oduvek bila opasna riba:

 

cherylcole.jpg

 

To je prava šminka... da je ima... al' ko da je nema. ;)

 

lozi me njen tuzan pogled koji prosto zudi za neznoscu i toplinom ! iako nisam ljubitelj devojaka koje su visoke metar i zilet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...