Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Nemoj da zapocinjem pricu o meni, devojkama i horoskopu, to ce da potraje. :D Prosla devojka mi je isto bila rodjena 20.11, bio sam sa jednom koja je rodjena 17.11. i sa jednom rodjenom 19.11. :haha: Sve ribe sa kojima sam u zivotu bio za ozbiljno (15-tak njih) su bile samo skorpije i rakovi a da ja na to uopste nisam obracao paznju u pocetku, jednostavno se tako desavalo. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da zapocinjem pricu o meni, devojkama i horoskopu, to ce da potraje. :D Prosla devojka mi je isto bila rodjena 20.11, bio sam sa jednom koja je rodjena 17.11. i sa jednom rodjenom 19.11. :haha: Sve ribe sa kojima sam u zivotu bio za ozbiljno (15-tak njih) su bile samo skorpije i rakovi a da ja na to uopste nisam obracao paznju u pocetku, jednostavno se tako desavalo. :D

Ma reagujem tako zato što sam ja rođen 20.11.81. (i Blondi isto, samo je godinu dana starija), a Elf je 19.11.81. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvratna je za sve pare.A ovoj nasoj je cale politicar ili je dala nekome(nekima) iz zirija.

Нема шансе. Познајем девојку и ни у лудилу не бих помислио да има пара, нити да даје коме стигне.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvratna je za sve pare.A ovoj nasoj je cale politicar ili je dala nekome(nekima) iz zirija.

 

 

Ne nego su hteli da izaberu devojku koja je pre svega pametna pa tek onda lepa :no: tako da je ovo bio neki kompromis...

 

A ova iz Venecuele i ne bi bila losha kad bi skinula drakuline zube :no:;)

Edited by Lokateli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...