Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

 

A ja nikako ne volem te carape, ja se opako lozim na fazon ne nosenja brusa ispod tanke pamucne majice, ili tregerace pa se onako naziru bradavice ..... otkriva dosta taman da zagolica, ali se opet sve ne vidi .... i nema lazi, nema prevare, tacno se vidi kakve su sise

Hvala ti na tome, ali malo zena to nosi. Daj sliku neke takve da uzivamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

A ja nikako ne volem te carape, ja se opako lozim na fazon ne nosenja brusa ispod tanke pamucne majice, ili tregerace pa se onako naziru bradavice ..... otkriva dosta taman da zagolica, ali se opet sve ne vidi .... i nema lazi, nema prevare, tacno se vidi kakve su sise

Routa...ti si moj covjek. No homo :pivopije:

 

 

 

Tip s plavim kcketom si ti   :bigblue:

 

Ladno se nijesam zapazio :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao ringle? :lol:

 

A ja nikako ne volem te carape, ja se opako lozim na fazon ne nosenja brusa ispod tanke pamucne majice, ili tregerace pa se onako naziru bradavice ..... otkriva dosta taman da zagolica, ali se opet sve ne vidi .... i nema lazi, nema prevare, tacno se vidi kakve su sise

To i ja volim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se opako lozim na fazon ne nosenja brusa ispod tanke pamucne majice, ili tregerace pa se onako naziru bradavice ..... otkriva dosta taman da zagolica, ali se opet sve ne vidi .... i nema lazi, nema prevare, tacno se vidi kakve su sise

 

Uvek sam tvrdila da drug Routasydän zna šta valja... Svaka čast, momče!!! ;) Tu je jedini problem što to uglavnom sebi mogu da dozvole cure sa malim grudima, mi obdarene to samo pred odabranima možemo xD :(

 

Sad guglam i ne mogu da nađem nijednu sliku dame bez brusa u tregerači :( No, tu je Mischa Barton without bra:

 

mischa_barton_corrects_her_smile.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...