Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

On 10/18/2023 at 9:34 AM, azal said:

sjajan Sulphur po obicaju. ne znam kako da objasnim, ali imaju taj neki fazon gde ubace neke melodicne deonice koje bi zvucale jeftine u nekom drugom bendu ali ne i kad oni to rade. valjda je do atmosfere i celokupnog zvuka i prezentacije. 

https://www.fromthebowelsofperdition.com/2023/11/16/sulphur-aeon-interview-2023/

Sulphur Aeon intervju, baš je bilo reči i o ovoj melodici koju je spomenuo Laza...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bacim i ja podršku za novi Sulphur Aeon, dobro leglo. Povremeno imam osećaj kao da slušam Behemoth iz paralelnog univerzuma, u kome su pre cca 10 godina odlučili da sviraju muziku i da se trude oko iste umesto da postanu samo kerefeke cirkuzanti.

Sa druge strane, novi Tomb Mold, ok solidno, nikad nisam skontao hajp def.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/17/2023 at 5:26 PM, Angelystor said:

Sa druge strane, novi Tomb Mold, ok solidno, nikad nisam skontao hajp def.

Nisam ni ja u pocetku ali sam se vratio prosle godine i tada sam ga skapirao. Ono sto je meni interesantan momenat da niko ne spominje njihov prvenac, Primordial Malignity. Skoro pa da ljudi misle kako im je Manor prvenac. 

Inace, prvenac im je isto jako dobra prica, nije na nivou Manor ali definitivno nije zanemarljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam malo novi Vertebra Atlantis i, nisam očekivao da ću ovo skorije izgovoriti, ali počeli su malo da smaraju ovi I, Voidhanger records bendovi. Puno zuje, malo meda daju, čast izuzecima. Ima tu kvaliteta i dobrih momenata ali je potpuno udavljeno u bujici palamuđenja. Ove godine na jedan dobar album (lično mi najbolje od njih novi Wyrgher) ide dosta nedopečenih Fleshvessela. Svi bi da budu DsO i Gorguts ali ispadnu samo njihove bedne kopije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...