Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Moš pogledaš dal neko prodaje neki kul stari sanduk. Meni to nešto dobar trip. Imam jedan u garaži koji bi valjalo adaptirati, mislila sam ako ću praviti akvarijum nataćiću ga na taj sanduk - i skontati neke nogare da se još malko izdigne.

 

Al mislim da bi ribice morale biti plastične na navijanje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

rucni rad mog dragog

:mhihi:

Nemam šta pametno da dodam. Osim što bih mogao da slikam police za knjige i radni sto, što sam sam pravio. Kad sredim sobu... za par meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stencil - to ono čudo za teksturiranje betonskih površina?

Grafoskopi su mogli da se nađu po buvljacima sa polovnom i robom ispalom iz kamiona, ljudi su ih masovno kupovali za DIY projektore.

 

Naravno, i po raznim školskim ustanovama, kao rashodovana sredstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, šablon koji se postavlja na betonsku površinu i potom vađenjem ostavlja žljebove koji daju željenu teksturu. Možda može i na zid, pa površinski sloj maltera ili neke sl. mase, mada nisam viđao to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šablon, od neke folije a slika je izrezana u foliji, staviš na zid (nečim se to valjda maže da bolje legne), i onda popuniš bojom za zid.

 

Mogu se naruče... al mi je to malo više para cirka 40-50evra sa poštarinom... tako da razmišljam o grafoskopu kao rešenju... bubanj potok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zezala sam se i sa time, štampala na a4 pa spajala pa teraj ga u kurac

trebala bi mi neka folija koju moguda prilepim na zid mislim da je to lakše nego iscrtavati pa onda puniti tankim četkicama (drkanjeeeeeeeeee)... a to nisam našla.

 

mislim da je grafoskop u sv slučaju lakša varijanta nego štampanje pa spajanje papira pa prebacivanje toga na zid pa ispuna bojom.

al šablon je keva.

 

i ipak je to daleko jeftinije od tapeta. wall stickers su OK ali meni lično se ne svidjaju tj nisam našla neki koji bi mi se uklopio tamo gde sam namerila.

 

Eto :)

 

Ima neko da zajmi grafoskop? :haha: za koji mesec, ništa hitno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekajčekajček, to se ocrta folija, pa izreže, pa nalepi na zid, pa se farba normalno preko tog šablona, a otisak ostaje na zidu u vidu izrezanog dela folije? Esamdobro skapir'o (zbunilo me je "popunjavanje bojom za zid)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo fizikalne aktivnosti tu i tamo, vani i unutra, i biti će bolje. I ja sam u spopizdu ovih dana, ali posle trčanja ili fuce, pa čak i smaračkog bazena bude mnogo bolje.

Il' me ženi, il' tamburu kupi, ja u nešto udarati moram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li izdržavaju u istoj sobi sa dva kompa, to mene interesuje...

 

Zasto?

Igramo igre u multiju, ili posebno, slusamo istu muziku tako da jedno pusti oboje zadovoljni :) Fino funkcionisemo. Mada dosta vremena provodimo na poslu, ovo pred spavanje uspemo malo da zasednemo.

Kad nam preko leta dodju rodjaci iz Austrije bude i laptop ili dva u sobi pa igramo nesto zajedno svi :)

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...