Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Sve fb stranice koje se bave preprodavanjem IKEA proizvoda DERU na proviziji. Oni dobijaju i odbitak PDV-a na granici (-34%), pa ih originalni proizvod kosta manje od cijene koju vidite u IKEA katalogu. Npr. narucite sto. Na originalnu cijenu, placate jos 30-50%, a njih to manje kosta od kataloske cijene. Zarada je ocigledna. Jedino postoji jedna zena koja uzima 15%. Nema fb, nju bi trebalo pozvati: Angela, 063/7005092

 

Moji prijatelji idu kolima za Budimpestu, tako je najbolje i najjeftinije. Ako neko od vas bude isao u skorije vrijeme, lemme know, da vam porucim nesto. A mozda i krenem s vama, ako zovete. :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uglavnom narucujem kabaste stvari, npr. lampe, jastuke i sl. Jos bolja stvar je sto je IKEA na svega par stanica metroom od Keleti stanice, sto znaci da ne bi ni bilo cimanja nositi sve to po gradu. Za sitnice se isplati, ko njih samo zeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam računala da se sa dizelom zaokruži na 100 evra po kolima. Mada, sad isto koštaju i benzin i zeldi, valjda slično u proseku i troše, pa mu dođe na isto..

Ko ima plinčugu može da se slika sa kabastijim stvarima jer mu boca zauzima pola gepeka :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizel troši manje, 2-3 litre

Kako, molim? :)

 

Dečko, ako se ide u šoping turu, sigurno ne ide samo jedan čovek (osim ako je..) i sigurno ne nosi samo 10 kg robe.

Kad natovariš kola i opleteš makar 140 km/h na autoputu SIGURNO neće da troši tri litra, a pogotovo neće ako je motor malolitražni.

A ako je za kombi veća putarina, ne'š mnogo da se ovajdiš.

A i svakako će carina jedva da dočeka da te istrkeljiše ako si u kombiju.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iaaao, lečka, ličim ioi na dečka! :) Mislio sam da dizel troši generalno 2-3 litre manje nego benzinac sličnih karekteristika (kubikaža, snaga motora i sl.).

U ovom kombiju se ipak ovaidiš. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад смо код усисивача, ортак набавио ово:

 

http://store.irobot....ductId=11305111

 

Што је то добра ствар! Сад сваки пут кад узмем да усисавам оном школопоцијом од Сименса, мислим како вреди да се одрекенем и летовања и зимовања и пазарим овог малишу.

Jes da nije isto al imas sad na popustu ovo cudo :D

http://www.popusti.rs/990-din-za-popust-na-samsung-navibot-usisivac-d4715?direct=1&utm_source=4715_nl_beograd&utm_medium=email&utm_campaign=4715

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...