Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Апсолутно.

Заправо, чак сматрам да је и за добар секс изузетно потребан интелигентан партнер.

Da znas sto zadovoljava zenu, ne treba ti neka inteligencija. Samo iskustvo, i naravno dobra alatka. Bez nje, pa nek si tehnicar il injzinjer, dzabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интелигенција, добра алатка, искуство. И то баш тим редоследом. :haha:

 

Шалу на страну - није баш да се све жене дају задовољити на исти начин. Стварно мислим да је интелигентан партнер потребан, како би могао да у тренуцима када се мозак баш и не цима пуно да закључује, схвати назнаке, мала упутства и слично. Ако ја морам да све живо објашњавам и водим, анатомизујем и банализујем цео процес - оде мас' у пропас'...

 

edit: @morbid god; улетеше ми ово двоје у пост. :haha:

Edited by fantasia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objašnjavao sam na rendomu već. Smarate više, a pritom ste i neupućeni, iskreno.

Kockica, Lemmy, Baal i još par njih excluded. Rezime: fama se digla, i prva asocijacija nadovezala oko Champions League Fantasy, a to nema veze sa forumom. Ne pratite fudbal, jebi ga. Ajd' da razumem ljude koji su upućeni oko toga, pa da me zezaju na finjaka, to skroz kontam, ali ovako...

 

Čovek kuca sa ženinog naloga, možda su mu pravi banovali. A i da nisu, možda ju je nagovorio i da se stvarno registruje. U svakom slučaju, meni je interesantan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...