Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

hm ne, nego ono, kacis manje vise dobre likove, a svi kvazi strejt muskarci ovde nekako kace procelave fudbalere ili ne znam sta, pa mi je to cudno :P samo nastavi, ne zameram, cak stavise :D

Čekaj, znači i ti si žensko? :mrgreen: Ej, ma Lemija sam stavio zato što je faca a ne zato što je sad neki lepotan, ali dobro, evo par "fićfirića" samo za tvoje oči:

 

AnotherManRobertPattinson6.jpg

 

1210083498GAk9aZk.jpg

 

ewan-man-pose-cigarette.jpg

 

Colin-Farrell-Black-and-White-Smoking.jpg

 

RogerTaylor.jpg

 

600full-christopher-walken.jpg

 

Iz Betmena! :rockdevil::haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitldjuse, zar ne rece da kacis zene s cigarama jer se lozis na takve? Sad kacis muskarce s cigarama... :ph34r:

Hehe baš sam pomislio da će neko to da pomisli. Sviđa mi se i jedno i drugo naravno ali na dva potpuno različita načina. Devojke sa cigarama, jer su seksi i neodoljive (barem meni) i deluju nekako elegantno i ženstveno a likovi jer izgledaju kul, opušteno i šmekerski.

 

This thread needs more testosterone

Pazi, prvo ide romantika a posle testosteroni, mora da se zna neki red. Testosteroni su ovde najmanji problem. :mrgreen:

 

bitldzus - pa poslednji put kad sam proverila bila sam zensko, ne verujem da su se stvari promenile od tad :P podrzavam mcgregora i vokera, a onaj iritantni irac na drugom mestu mi nije bas po ukusu x)

Ok, verujem ti. :bigblue: Ali bilo bi kul kad bi na ovom forumu pored nicka/avatara stojala i oznaka pola jer za većinu ljudi ovde teško mogu da provalim da li je u pitanju muško ili žensko. Eh, baš sam za tog Irca mislio da će ti se svideti al' dobro...

 

Da ne smaram previše:

 

500full2.jpg

 

stop-smoking-man.jpg

 

625AE6CF-201A-4C9E-97F7-B1B5191F2BB3.jpg

 

harrison_ford.jpg

 

Mladi Peca pre nego što će postati Robocop:

 

banzai01.jpg

 

There can be only one:

 

christopher_lambert_ieri.jpg

 

I naravno, nekrunisani kralj duvanskoga dima:

 

csm1.jpg

 

:rockdevil::mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...