Jump to content

Prica o silovanju...


imaginos

Recommended Posts

ajde ovako: necu da ti odgovorim kao sto bih nekom drugom, jer i dalje imas moj respekt. razumem da te je moja poruka pecnula, to je zato sto si se nasao u istom kosu sa narsilom kome je i manjenena.

 

---

 

nego, da se vratimo na temu:

narsil je hteo da "razjasni" i da nam, vrlo bitno, ukaze na to da je tehnicki lakse silovati ribu u minicu nego u skafanderu. hvala mu na tome, to nismo znali, to je tako komplikovano zakljuciti, i uopste nije ocigledno. da nam narsil to nije rekao mi bismo mislili da je minic bolje stiti vaginalnu regiju od skafandera. narsile, hvala ti!!! jos samo da dodam da je mnogo lakse silovati pijanu devojku nego zensku od 120kg koja je prvak u kik boksu. ako niste znali, hteo bih da ukazem na to. ako neko iz toga zakljuci da je mnogo verovatnije da ce pijana biti silovana pre nego kik bokserka - onda je to pouzdan znak visoke inteligencije. :da:

 

hajde jos malo da razgovaramo o tome na 50 strana, i da zaboravimo na to ko sta misli o krivici u slucaju silovanja, i narocito da zaboravimo na to koliko je devojka u minicu doprinela da se bas njoj desi to.

 

:udri:

Ok, sorry za overreact, malo sam razdražljiv danas. To što si u svom postu sarkastično sažeo ceo yum danas nije uspeo da skapira, zato sam i ja ušao u čitavu 'petlju'. Nisam skretao nikakvu temu niti podržavao ničiji stav, samo pokušao da prevedem. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je glupa za medalju, a "tehnicka" objasnjenja narocito. Deljenje na to sta misle "muski" a sta "zenski" jos gore, valjda je dilema ljudsko vs. neljudsko.

 

I naravno da su svi silovatelji psihicki poremeceni, normalna osoba nema kapacitet da uradi tako nesto. To je kao da se pitamo da li detetu treba oblaciti suknjicu ili pantalone, sta ce vise da 'isprovocira' nekog pedofila. A problem uopste ne potice sa strane roditelja/deteta ili bilo kakvog njihovog postupka, cinjenja ili necinjenja, problem nije suknjica nego je problem sa druge strane - u mozgu pedofila. Sve ostalo je relativizacija i ja se iskreno cudim kako vam uopste takve stvari padaju na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I konačno smo zaključili da nije žemska u miniću kriva za to što ju je neko isilovo. Nego taj koji joj je to uradio - konačno...

 

To od početka niko nije ni sporio, ali sam i dalje impresioniram brojem ljudi koji ne umeju da odvoje krivicu u pravnom i krivicu u filozofskom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене интересује мишљење...С обзиром да имамо силоватеље који су једноставно пијани и несвесни својих поступака и поремећене умоболнике који су болесни. Да ли кад си болестан и поремећен теби силовање дође као нормална ствар? Ниси свестан свог поступка? А кад си пијан и урадиш тако нешто, колико ће те кривица изјести?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене интересује мишљење...С обзиром да имамо силоватеље који су једноставно пијани и несвесни својих поступака и поремећене умоболнике који су болесни. Да ли кад си болестан и поремећен теби силовање дође као нормална ствар? Ниси свестан свог поступка? А кад си пијан и урадиш тако нешто, колико ће те кривица изјести?

 

Ja licno vise volim kad je silovatelj i trezan i psihicki koliko-toliko normalan.Mislim, moji afiniteti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I konačno smo zaključili da nije žemska u miniću kriva za to što ju je neko isilovo. Nego taj koji joj je to uradio - konačno...

e pa nije baš sasvim tako... evo primer, vrlo česta situacija iz domaćih filmova :haha:

konobarica radi u drumskoj kafani, pijana, vrlo oskudno i provokativno obučena, flertuje sa svima, i to vrlo neukusno, vulgarno, prosto, i eksplicitno, što bi se reklo "tera kurcu inat", i onda pijanom kamiJondžiji padne mrak na oči, i "da joj ono što je tražila"... daleko od toga da opravdavam kamiJondžiju, silovanje je svakako jedno od najstrašnijih stvari koje ljuCko biće može da učini, ali je konobarica u ovom slučaju ipak ta koja je "tražila"...

ako neko vozi kamion ili radi u kafiću neka ne shvati ovo lično :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли кад си болестан и поремећен теби силовање дође као нормална ствар? Ниси свестан свог поступка? А кад си пијан и урадиш тако нешто, колико ће те кривица изјести?

Džabe Narsile postavljaš ozbiljno pitanje, čim vidim tvoj nick setim se Imaginusovih reči "hvala ti Narsile" i puknem od smeha. :haha:

 

Ali ajde...

 

Ne verujem da "silovatelji" nisu svesni u momentu čina da to što čine nije ispravno, ali jednostavno nagon je jači. Verovatno ima i ljudi koji razumom mogu da savladaju nagon. Tera ih na to, ali uspevaju da se obuzdaju. Kako god, nije pošteno prema žrtvama i silovatelje već pri prvom činu treba doživotno izolovati. Ja ne znam za slučaj uspešne rehabilitacije. A pogotovo mi nije jasno kako su mogli da puste onog lika što je silovao novosađanku, a već je dva puta isto to radio.

 

Sjebao život jednoj devojci... sjebao drugoj.. pa ko ga jebe... bolje ga zatvoriti nego da sjebe još jedan život.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džabe Narsile postavljaš ozbiljno pitanje, čim vidim tvoj nick setim se Imaginusovih reči "hvala ti Narsile" i puknem od smeha. :haha:

 

Ali ajde...

 

Ne verujem da "silovatelji" nisu svesni u momentu čina da to što čine nije ispravno, ali jednostavno nagon je jači. Verovatno ima i ljudi koji razumom mogu da savladaju nagon. Tera ih na to, ali uspevaju da se obuzdaju. Kako god, nije pošteno prema žrtvama i silovatelje već pri prvom činu treba doživotno izolovati. Ja ne znam za slučaj uspešne rehabilitacije. A pogotovo mi nije jasno kako su mogli da puste onog lika što je silovao novosađanku, a već je dva puta isto to radio.

 

Sjebao život jednoj devojci... sjebao drugoj.. pa ko ga jebe... bolje ga zatvoriti nego da sjebe još jedan život.

 

 

Па, добро, мало смеха није на одмет, зар не? Поготово што ја немам везе са тиме за шта се он мени заваљивао тако да се и ја слатко смејем на то.:) А ово ме је занимало. ;) Мада ме више занима женска страна медаље што се тиче овог што сам постовао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i onda pijanom kamiJondžiji padne mrak na oči, i "da joj ono što je tražila"... daleko od toga da opravdavam kamiJondžiju, silovanje je svakako jedno od najstrašnijih stvari koje ljuCko biće može da učini, ali je konobarica u ovom slučaju ipak ta koja je "tražila"...

Znaš kako ja na ovo gledam.

 

Ako je snajka tražila, ok mi je da je kamiondžija baci na astal, možda joj se to i svidi, možda je stvarno to tražila... ali pri prvom njenom NE! staje sva priča... ne sme dalje da ide i gotovo. Mora da je ispoštuje.

Može da je napsuje, da je otera u kurac... ali ako je rekla "Ne", sve što bi dalje učinio protivno njenoj volji, bilo bi silovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako ja na ovo gledam.

 

Ako je snajka tražila, ok mi je da je kamiondžija baci na astal, možda joj se to i svidi, možda je stvarno to tražila... ali pri prvom njenom NE! staje sva priča... ne sme dalje da ide i gotovo. Mora da je ispoštuje.

Može da je napsuje, da je otera u kurac... ali ako je rekla "Ne", sve što bi dalje učinio protivno njenoj volji, bilo bi silovanje.

 

 

Па, тако треба да се развија сваки сексуални однос, свака здрава веза, у ствари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako ja na ovo gledam.

 

Ako je snajka tražila, ok mi je da je kamiondžija baci na astal, možda joj se to i svidi, možda je stvarno to tražila... ali pri prvom njenom NE! staje sva priča... ne sme dalje da ide i gotovo. Mora da je ispoštuje.

Može da je napsuje, da je otera u kurac... ali ako je rekla "Ne", sve što bi dalje učinio protivno njenoj volji, bilo bi silovanje.

 

 

A, ako je role-play u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

Računam da je lakše poginuti, nego ići kroz ceo život kao žrtva silovanja... stalno preživljavati to u glavi... imati žestoke traume.... i td.

 

 

Лакше је кад ти неко забије метал у чело. А ако те неко мучи сатима и убија полако?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, ako je role-play u pitanju?

Onda treba da je siluje i odseče joj glavu, pa da je samonuje, pa opet siluje, pa joj spali telo, pa da joj samonuje duh, pa da siluje duh i zatim ga pripoji sebi na služenje. :haha:

 

Лакше је кад ти неко забије метал у чело. А ако те неко мучи сатима и убија полако?

Ih bre Narsile... al su ti pitanja. :haha:

 

Otkud znam šta bi mi bilo lakše.

Verovatno dugoročnije mučenje... barem umreš ko čovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, добро, мало смеха није на одмет, зар не? Поготово што ја немам везе са тиме за шта се он мени заваљивао тако да се и ја слатко смејем на то.:) А ово ме је занимало. ;) Мада ме више занима женска страна медаље што се тиче овог што сам постовао.

Ček, to hoćeš da kažeš da ono za minić nije bilo tvoje, nego si samo prevodio ono što je neko drugi rekao? :haha:

 

Aj reci mi šta ti misliš, koje bi bile pravedne kazne za silovanje i za ubistvo.

Oko za oko, pasta za zube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...