Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

To nisam gledao...moracu ispraviti taj nedostatak...

 

 

http://youtube.com/watch?v=S6HVFfvuZvM

 

Što se metallica-e tiče, da ne idem u offtopic, svako ima pravo da kaže kakva je koja pesma...meni je ceo album ''mop'' ekstra, dok recimo sa ''...and jfa'', mogu da svarim samo blackened, dyers eve i and justice for all...''One'' mi se nikad nije svidjala, ne kažem da je loša, daleko od toga, jednostavno sam je uvek preskakao kad slušam taj album, jer mi ne leži.inače najgore pesme metalike sam nalazio na albumima posle 1991. i load,re-load, st.anger uspeo sam jednom ili dvaput u celosti da preslušam. da na omotu nije pisalo ''metallica'' mozda bi to sve drugačije bilo.

Edited by Vlladimir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama pesma End Džastis For Ol mene je oduvek smarala, mislim da je nisam čuo neke 3-4 godine.

 

Što se tiče ''One'' - po nekom mom mišljenju to je muzički gledano, najkvalitetnija stvar koju je Metallica ikada napravila.

 

... uz prekrasni Orion. :da:

 

Ali možda je i ovo neki moj trip ... sto ljudi - sto tripera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...And meni je ...And medj dve najjache Metalike pesme, i bio je a dream come true da je chujem live :da:

 

A MOP mi je iskreno jedini Metalika album koji je od starta do kraja savrshen, bez dosadnih delova, bez ijedne loshe pesme..svaki drugi ima bar po jednu dosadniju, koju preskachem, npr. "Jump In The Fire" sa prvog i tako to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jump In The Fire dosadna? Nevera!!!

Stvar razbija... Super solo ima...

 

Heheh, nećeš mi verovati al' meni je taj solo već pune 2 god melodija na telefonu! :da:

 

Ćesto su starci na ulici, oni koji su neposredno u mojoj blizini, znali da se izbezume kada me neko zovne. :twisted:

 

 

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh, nećeš mi verovati al' meni je taj solo već pune 2 god melodija na telefonu! :da:

 

Ćesto su starci na ulici, oni koji su neposredno u mojoj blizini, znali da se izbezume kada me neko zovne. :twisted:

 

 

:muzicar:

 

Rokaj Rokaj, samo Rokaj........... :pivopije: :pivopije: :pivopije::rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako vam kazem da ne mogu da smislim "Harvester Of Sorrow" el ce da me banujete? :)

 

Sad sam imao flesh sa 'certa..bem ti zivot kako je bio jak "One" live. Prvo krenule one eksplozije da cepaju po bini, i negde u sred eksplozija circa krenula kisha da pada..i samo krece onaj intro.. kakva perfekcija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako vam kazem da ne mogu da smislim "Harvester Of Sorrow" el ce da me banujete? :)

 

Pravoda ti kazem, meni je to najdosadnjija pesma na AJFA. Ne kazem da je losha, ali u poredjenju sa drugim pesmama sa tog albuma, prilicno je dosadnija od ostalih. Taj album je takodje blizu perfekcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su ga svojevremeno pitali kakvu bi ulogu najviše voleo da tumči, odgovorio im je da bi to bila uloga Dave Mustain-a.

 

A kao razloge je naveo Mastejnovu harizmatičnu ličnost, gitarsku virtuoznost,

veliku problematičnost i činjenicu da je isteran iz njegovog omiljenog benda.

 

Gotivan mi je Kiča skroz!

 

 

:metalac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam,meni je antipatican.Ustvari,nije mi on antipatican,vec njegove uloge.Iz par emisija u kojima je gostovao se moze videti da je skroz ok lik,ali dzabe to kada mi njega gledamo u filmovima,a meni su te njegove uloge bezveze i antipaticne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze, zarad metala i to mu se prašta. :)

 

Setite se samo njegove kultne uloge u ''maloj noćnoj muzici.'' :)

 

Inače metalca ( sebe) je glumio i u Nebeskoj Udici i u krvavom filmu ''Do Koske'' ( doduše epizodna uloga Ercega).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

sranje pesma.OBA ANFORGIVENA SU SRANJE,kao i pola albuma blek stena.

sent bes je ceo sranje...od ovog novog,verovatno će se dobiti dijareja,koliko će biti...takav kakav će biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...