Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ma ja sam optimista.. Opametice se oni  :da:   :mrgreen:

Mislim da Metallica vishe ne postoji....Nutallica je praviti "dobre" albume.....Tako da od Metallice ne treba nishta da ochekujemo...davno su oni pocheli da propadaju... :|

 

Jaooooooooo! Stooooooo si taaaakaaav??????

 

Aj' sada da malo parafraziram:

 

Ako ne znas da sanjas, mars iz moga sokaka :mrgreen:

 

Salim se, ali stvarno se nadam da ce biti kao pre

 

Nisu glupi, vide da gube fanove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta mislite kome bi Cliff Burton(RIP) pokazivao onaj prst? T.j. ko je najvishe uticao na sav preokret u taboru Metallica-e??

 

user posted image

 

Necemo vishe glumiti smile.gif . Jasno je da je Metallica sa black-om postavila svoju nadgrobnu plocu!!!

 

Dali mislite da ce se vratiti, pr. kao Machine Head. Jasno je da 'nu' dobija sve vishe i vishe na padu. Ako se ne vrate na thrash, onda bi sigurno otishli u penziji jer nema gde vishe da idu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno je da je Metallica sa black-om postavila svoju nadgrobnu plocu!!!

 

Dokle vama vredi dokazivati da je black njihov najbolji album. Iako nije trash album, to ne znaci da je los (moze se svrstati u heavy metal albume). I Load i ReLoad odlicni albumi (u rangu kill-a). Sad svi seru po njima jer nisu trash albumi, vec kombinacija heavy metala i hard rocka. Ni St.Anger nije toliko los koliko se maze govnima, vec smo navikli da Metallica pravi vrhunsku muziku. Da je Sepultura ili neki drugi manje kvalitetan bend izdao St.Angera niko ne bi nista srao protiv njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

metallica ima dve dobre pesme i nista vise,mrzim kad me neko pita: \"jel slusas metalicu\"ja naravno neslusam nego slusam metal sto za metallicu nemogu da kazem da jeste :x  :x  :x  :x  :x  :x

 

Tuzno je da neko ovako shvata metal muziku. :cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno je da je Metallica sa black-om postavila svoju nadgrobnu plocu!!!

 

Dokle vama vredi dokazivati da je black njihov najbolji album. Iako nije trash album, to ne znaci da je los (moze se svrstati u heavy metal albume). I Load i ReLoad odlicni albumi (u rangu kill-a). Sad svi seru po njima jer nisu trash albumi, vec kombinacija heavy metala i hard rocka. Ni St.Anger nije toliko los koliko se maze govnima, vec smo navikli da Metallica pravi vrhunsku muziku. Da je Sepultura ili neki drugi manje kvalitetan bend izdao St.Angera niko ne bi nista srao protiv njih.

 

 

Ako im je Black najbolji album sta su da Kill 'em All i ostali. Da su Load i Reload prvi albumi bili bi odlicni. Ovako su samo oznacili umiranje Metallica-a. A sto se tice St. Angera - to je album napravljen da bi se uzele pare. Metallica je propala zato sto su poceli da misle kako ce da zarade sto vise para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali mislite da ce se vratiti, pr. kao Machine Head. Jasno je da 'nu' dobija sve vishe i vishe na padu. Ako se ne vrate na thrash, onda bi sigurno otishli u penziji jer nema gde vishe da idu!!!

Valjalo bi da odu u penziju. Vise od onoga sto su do sada napravili tesko da mogu da urade, a mogli bi s vremena na vreme da urade poneko reizdanje sa bonusima cisto da uzmu malo para. na thrash se nece vratiti sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rastko bre, omot albuma 'Black' je njihova nadgrobna plocha, zar ti nije to jasno!?? To je fakt.

 

Ja nisam nigde napisao da je to losh album! A, vidim da svi su silni t.z. 'muzichki kritichari' a vechina nemaju preslushano ni par albuma!!!

 

Shto se tice penzije Metallica-e, mislim da nece da odu u penziju pre nego shto obele svoj obraz. Gore od ono shto su uradili (kad se sumiraju njhove niske tachke) i ne mozhe se ocekivati.

 

And Justice For All...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVERKILL

 

Stvarno ne znam zasto je neko ovo napisao u temi o Metallici... ali ko zna? Mozda ovo moze nekom i da zatreba. Jel' tako? u svakom slucaju ne moze da skodi. A cim ne skodi, znaci da koristi, jel'te? 8)

 

To sam napisao da bih na suptilan način ukazao na postojanje benda koji je mnogo bolji od ovog čije ime je u nazivu ove teme...

 

Dok vi ovdje prdite koješta i mlatite praznu slamu o bendu za kojeg je malo vjerovatno da će više ikad napraviti nešto što će biti makar 'dobro' (ništa dalje neću uzeti u razmatranje) postoje bendovi koji ne sviraju nego ubijaju (a nisu Manowar, možeš mislit'), koji iz godine u godinu rade sjajne albume i koncerte, međutim koji nikad nisu unovčili svoja muda... Tu je magična linija.

 

I još je loše to što među ovom galerijom ovdje ima likova koji sebe nazivaju 'thrasherima' (da, Rastko, piše se thrash) a nikad nisu ni slušali ništa sem Metallice, i onda još brukaju taj divni pravac u metalu glupostima koje pričaju i idejama koje su stekli nakon pročitanih 3 slova iz knjige... To je jako loše. Bolje uložite trud u pronalaženje i proučavanje drugih bendova a nemojte prditi kako nema dobre muzike danas i od dosade raspredati teorije o ovome bezvrijednom bendu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...