Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

moja lista ovako

 

1.Blackened

2.Frantic

3.Fuel

4.Master

5.Ride The Lightning

6.Fade to BLack

7.Phantom Lord

8.St.Anger

9.Am I Evil?

10.Nothing else matters

11.Harvester Of Sorow

12.One

13.Battery

 

1 Encore

 

14.Of WOlf And Man

15.Whiplash

16.Four HOrsemen

 

2 Encore

 

17.For Whom The Bell Tolls

18.King Nothing

19.DAmage Inc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja setlista (malo je poduza, ali jebi ga):

1.The Call of Ktulu

2.Enter Sandman

3.Seek & Destroy

4.St.Anger

5.Frantic

6.Damage inc.

7.Fade to Black

8.Justice Medley (Eye of Beholder/Blackened/Frayed ends of Sanity/...And Justice for All)

9.Fixxxer

10.Disposable Heroes

11.Harvester of Sorrow

12. Kill-Ride Medley(Ride the Lightning/No Remorse/Hit the Lights/The Four Horsemen/Phantom Lord/Fight Fire with Fire)

13.Nothing Else Matters

14. For whom the Bell Tolls

15. One

Bis

1.The God that Failed

2.Sad but True

3.Master of Puppets

poslednji bis

1.Whiplash

2.Creeping Death

 

Malo je velika, ali sad sam dobro raspolozen jer sam polozio vozacki iz prve, pa mi je svaka njihova jebeno brutalna! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i moje liste, sa prvih prt albuma uglavnom:

1 The Four Horseman

2 Phantom Lord

3 Seek @ Destroy

--------------------

4 FIGHT FIRE WITH FIRE

5 RIDE THE LIGHTNING

6 Fade To Black

7 The Call Of Ktutlu

----------------------

8 Master Of Puppets

9 Welcome Home

10 ORION

11 Disposable Heroes biggrin.gifa: biggrin.gifa:

----------------------

12 ONE

13 Blackened

----------------------

14 Sad But True

15 Unforgiven

16 Enter Sandman

17 MY FRIEND OF MISERY

----------------------

18 Mamma Said

19 DEVIL'S DANCE

20 Memory Remains ......i kad vec moraju i St.Anger i Frantic

 

JAMES molim te vidi ovaj moj spisak, i pamet u glavu, dodjite ovamo, ali svirajte po mojim zahtevima 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja lista:

 

1. Enter Sandman

2. 4 horsemen

3. Frantic

4. Harvester

5. Sveti Anger

6. Master

7. fade

8. Seek

9. One

10. Sad But True

11. Fuel

12. Creeping Death

13. Unforgiven

14. King Nothing

15. Battery

bis prvi:

16. Fixxxer

17. Fight Fire

bis drugi:

18. Nothin'

19. Outlaw Torn

20. FOR WHOM THE BELL TOLLS

 

i moja je poduza, ali mogu oni to :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, nemam set liste.

A, i da je imam, zashto bi mi? Hehee...

 

Ako idem da gledam Metallica-u na koncert ne bi ishao da preslusham neke njihove pesme, vech samo da vidim legende thrash metala koi su uradili albume poput Kill 'em All, Ride The Lightning, Master Of Puppets, And Justice For All.

 

And Justice For All...

Share this post


Link to post
Share on other sites

set lista:

1. exstasy of gold

2. blackened

3. for whom

4. frantic

5. welcome home

6. creeping death

7. motorbreath

8. sad ide ono zajebavanje sa gitarama gde sviraju delove iz oriona, ktulu,

to live... i tako to

9. am i evil?

10. yes i am smile.gif st. anger

11. 4 horsemen

12. sandman

13. master

14. battery

 

prvi bis (sporiji):

 

15. one

16. harvester

17. fade to black

 

drugi bis (nepredvidivo brz):

 

18. fight fire

19. whilplash

20. damage (tu vec nastaje masakr i koncert se prekida, ulazi zandarmerija, odvodi pola publike, a ostatak na putu za bolnicu)

 

ima i plan B, a to je da umesto tradicionalnog ekstazija odsviraju ktulu, a onda posle i seek & destroy umesto st.angera

gledajte talikin koncert u sijetlu '89 - ako do sad ne shvatate da su oni najveci bend, posle tog koncerta ce te shvatiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

12. Kill-Ride Medley(Ride the Lightning/No Remorse/Hit the Lights/The Four Horsemen/Phantom Lord/Fight Fire with Fire)

 

He he pa oni su vec imali takav jedan ' date='bukvalno isti medley...si ga slusao ili si samo lupio bas te pesme ?![/quote']

 

Znam, imam taj medley kao bonus na piratu Kill 'em All, a ovaj Justice medley imam na Mexico city cd1. Inace sam zaboravio The Unforgiven i My Friend of Misery, ali to bi bilo previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajte talikin koncert u sijetlu '89 - ako do sad ne shvatate da su oni najveci bend, posle tog koncerta ce te shvatiti

 

Treba znati da su u periodu 1981-'89 postali jedan od najvecih bendova na planeti iako ih nije bilo na TV-u ni na slusanijim radio stanicama. To nije uspelo cak ni Beatles-ima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajte talikin koncert u sijetlu '89 - ako do sad ne shvatate da su oni najveci bend, posle tog koncerta ce te shvatiti

 

Treba znati da su u periodu 1981-'89 postali jedan od najvecih bendova na planeti iako ih nije bilo na TV-u ni na slusanijim radio stanicama. To nije uspelo cak ni Beatles-ima!

 

Metallica je legendarni bend koji je postavio dosta metal standarda, i koji ce postavljati jos dosta standarda (bar se nadam). samo nu metal klinci mogu da tvrde da su losi. a oni su vec dovoljno kaznjeni samim tim sto slusaju nu metal.

 

maniac, ako mi doneses pazne diskove narezacu ti za dz. koncert. ide na 2 diska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je legendarni bend koji je postavio dosta metal standarda, i koji ce postavljati jos dosta standarda (bar se nadam). samo nu metal klinci mogu da tvrde da su losi. a oni su vec dovoljno kaznjeni samim tim sto slusaju nu metal.

 

maniac, ako mi doneses pazne diskove narezacu ti za dz. koncert. ide na 2 diska.

Da je Metallica legendaran bend, to niko ne spori. Ali ja slobodno i bez trunke griže savesti mogu da kažem daje to sada ne loš, neko očajan bend, bar što se autosrkog materijala tiče. A ja nemam veze sa nu-metalom i nisam klinac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam ih gledao na mtv-ju kao deo "Rocktober" vikenda... znachi svirali su nekakav mini koncert, i to su pichili creeping death, hit the lights, chak i blackened (koga izbegavaju da sviraju uzhivo jer su se zhalili kako je zajeban i za studijsko snimanje)... nisam verovao...

mada ovo je bilo neshto skraceno... verovatno ce biti u subotu ili nedelju uveche ceo koncert...

 

znachi okrenite kablove vashe kablovske televizije smile.gif ka pravom satelitu smile.gif i gledajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je bila, a i ostala nedostizan bend koliko god vi njihvolili ili ne. Onom sto su uradili do black albuma treba podici ne spomenik nego hram, jer je to davno umrlo, a i ono sto sada sviraju ne moze da se poredi sa onim sto pokusavaju da odsviraju nu metal bendovi(vecina). Onakve riffove i ritmove i picke materine mogu da rade samo najbolji. nisam ja neki ljubitelj nu metala pa da tu sad nesto serem..., nego serem zato sto sam se prejeo babine sarme. toliko za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je genijalan bend i prezivjece sva pljuvanja i osporavanja.

 

Prezivece ona napade sa strane ali nece preziveti gluposti koje pravi. Fanovi od njih ocekuju METAL a sta dobijaju? STA?

 

Dobijaju maestralnu muziku Karlo.I ja sam Metallica fan,i jedino sto ocekujem je odlicna muzika koju oni "prave" bez problema.Tako da u buducnosti mozemo ocekivati jos mnogo odlicnih albuma ove legendarne grupe.

Koliko sada ovaj post deluje krajnje smesno biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...