Jump to content

Overkill


yustargazer

Recommended Posts

Одлична ал ипак ми она претходна боља. Ал ме зајебала она мелодија на почетку.Ја пустио мало јаче да боље чујем па кад груну на 0:21 замало ми изби прозоре :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Класично одличан оверкил албум ал су га закомпликовали мало. Она Арморист песма испаде и најбоља на албуму. Поред ње Анадр деј то дај исто разбија мада ме жестоко подсећа на Бладлетинг период.И да. Албум мало подсећа на Ајрон баунд ал је он ипак бољи. Мада ми је ипак бољи него онај претходни Електрик ејџ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon Ironbound-a i jedne sasvim uspešne kopije Ironbound-a, Okilleri su potrudili da se ne ponove, i u tome su donekle uspeli. Ne podseća konkretno na Ironbound, ali podseća na štošta ranije, i sa te strane, ništa stvarno novo. Ne mogu reći da mi je album loš, ali ima neku mršavu crtu zbog koje mi je baš osetno slabiji nego prethodna dva.

 

Neki nivo Relixiv-a, dakle niži ešalon diskografije. U principu, ne kapiram ni što bend sa 15+ albuma uleće u ovaj dvogodišnji albumski ciklus kada već ima toliko kvaliteta iza sebe, a pogotovo što su dva prethodna bila odlična

 

Bolje: Armorist, Bitter Pill (daleko najbolja na albumu), King of the Rat Bastards, i šta znam, kul je Where There's Smoke i Down to the Bone, ali...malo mi nešto fali sveukupno. Možda malo izraženije gitare recimo.

 

Ona prva bonus traka mi je neki Old School 2, dakle solidno iritantna, samo što je bonus, pa 'ajde, to valjda garantuje da neće nju live da sviraju :] Obrada sasvim ok.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki nivo Relixiv-a, dakle niži ešalon diskografije.

 

E jebaga, jeste da je Ironbound > Electric Age > novi ali meni i dalje drže visok nivo.

 

U principu, ne kapiram ni što bend sa 15+ albuma uleće u ovaj dvogodišnji albumski ciklus kada već ima toliko kvaliteta iza sebe,

 

Pa uvek su tako radili, najveća pauza im je bila 3 'dine.

 

Dimon hoće da bude Lou za siromašne a Lou je azal za siromašne :S

 

ali 4 real, neko stvarno misli da će label da siluje bend od 30 i kusur godina na nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mislim da ih NB sili, ali verujem da moraju imati ovako brz album-turneja-album-turneja tempo ako misle da baš žive od muzike. tj, nemam pojma imaju li oni neke poslove još mimo ovoga ili ne, ali ako žive od ovoga verujem da moraju tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...