Jump to content

Rammstein


Recommended Posts

У томе је и зачкољица. Направити спот који нико неће видети на ТВ-у, 'место тога шалтујемо се сви на нет, те је опет популаран. Али најозбиљније, сваки албум им је знатно лошији. Врхунац бенда - почетком овога века и то је то.

 

Едит: улете Фејк Сити. :)

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da super je to, ali kad imas 14 godina. Ako su vec hteli nekog da ismeju onda su ismejali same sebe, humor za 14.godisnjake. Ne vidim zbog cega bi ikog boleo kurac koga oni ismevaju ni zasto bi ih neko shvatao ozbiljno? Sto se tice onog spota "Amerika", to je legitimno, zbog cuvenog Americkog laziranja sletanja na mesec koje je 2003. otkriveno a jos uvek stoji u svetskim istorijskim knjigama kao tacno. Deca i dan danas uce da je Nil Armstrong prvi krocio na mesec, a zapravo je bio u studiju. To je vec ozbiljna kritika drustva i jedan stav koji stoji, a i tu je refren i vise nego retardiran kao i cela pesma. Ovaj novi spot meni izgleda kao decije ruganje. Ako su hteli da shokiraju ili iziritiraju javnost onda su zakasnili nekih 30 godina jer je to odavno na taj nacin uradjeno.

Rammstein ce uvek biti Lajbah za malu decu iliti muzicka kompilacija Ministry + Kraftwerk. Sa svojim stavovima i jeftinim rifovima Rammstein po meni ne idu dalje od samo puke zabave bez imalo konstruktivizma. To dokazuje i ovaj novi spot. Da su pravi frajeri mogli su zapravo kresnuti one ribe i tad bi i napravili ozbiljan stav, ovako je bas decije, hteli bi da se jebu a da im ne udje. Deluje povrsno.

Edited by oNe
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti refren na nemackom... ajde sad ga otpeva...

 

Sie haben Scheide,

Ich habe Schwanz,

Also, was ist das Problem?

Lassen Sie tun es schnell.

 

 

...zvuci glupo zar ne? Eto zato.

Du hast die Scheide

Ich habe der Schwanz

 

Oстало може да прође.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Du hast ne Scheide,

Ich hab nen Schwanz,

Also, was ist das Problem?

Lass es uns schnell tun.

 

Zapravo bi trebalo ovako da bude.

 

E sad sto se same pesme tice, iskreno meni je jako dosadna. Spot jeste dobar moram priznati :da: Ni Rammlied mi se ne svidja. A i Liebe ist für alle da je sranje od pesme, tako da nemam neka ocekivanja od novog albuma. No, ajde sacekacemo jos malo pa cemo videti kakve su ostale pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Текст ове ''Pussy'' је жешће ретардиран. :da:

Спот који се нигде неће емитовати, врло вешт маркетиншки трик. Сваки албум им је све гори, један једини је ''Mutter'' - непревазиђени.

 

Kakav kurac Mutter? Herzeleid je neprevazidjen!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Beograd izgledan. Mjesec ožujak 2010. Arena.

Noooooooooo, ne Arena, nadala sam se Partizanovom stadionu :( Naravno idem da secem vene bilo gde ali nije najbolja mogucnost, gde ce sva ona pirotehnika da stane? Plus ako bude mnogo zainteresovanih mnogi ce biti na tribinama a tamo mozes samo da sedis ili mirno stojis

 

p.s.

How awesome are these? :cool:http://www.rammsteinshop.de/catalog/product_info.php?products_id=603&RSshopCsid=089c85fb38a6334ebb66e5c69527c5b5

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf totalno neki neutralan zvuk. rosenrot fazon. nijedna pesma sem eventualno ich tu dir weh (i pussy :)) mi nije ostavila neki spec utisak, ali mi je sama muzika albuma totalno na mestu i svidja mi se sto se till povremeno prodere kako valja.

slusace se ovo jos, definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...