Jump to content

Rammstein


Recommended Posts

Verujem da ce koncert sam po sebi biti spektakl, i najverovatnije ce karta biti paprena, i ne verujem da ce biti ista drugacija setlista sa prethodne im tureje sem mozda par pesama sa novog albuma, ali boze moj vredi videti luckaste nemce sto zbog starijih hitova, pa cak i ovih novih pesama, eto meni se posle nekih 5-6 slusanja novi album bas dojmio, ne mogu da kazem da je najlosiji, jer to mesto definitivno zauzima Rosenrot (ako sam ga preslusao vise od 10 puta, sutra ce padati kisa), nisam se nesto bas ni tekstualno odusevio istim, pa ni muzickim, sem one meksicke Te Quiero Puta! i Benzin...

Jedino cu se malo namuciti sa novim albumom, ako budem morao sam da prevodim tekstove, valjda ce neko uskoro da odradi prevod za tekstove...

No, ono sto hocu da kazem ovo zaista vredi videti, jer su oni kao neka vrsta putujuceg s/m, pirotehnickog cirkusa, a to je samo po sebi dovoljno da vas zaintrigira da vidite bend cak iako ih ne slusate ili metal uopste u tu ruku.

Inace Till je u jednom intervju izjavio da ce se povuci u 50 godini da bi posvetio sve svoje vreme svojoj deci, pa eto vam jos jednog podstreka da ih vidite nazivo jer ko ce ga znati kad ce vam se ukazati sledeca prilika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gojko- Ja sam na Mejdenima bila u fan pitu i tamo je odlicno. (logicno)

Tribine kod bine su mi delovale ok, parter mi deluje strasno poso ce biti 1000 stepeni unutra, guzva....

Ipak bih na takav koncert isla da sve lepo vidim i cujem, gubicu se i ludovati na svirkama.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gojko- Ja sam na Mejdenima bila u fan pitu i tamo je odlicno. (logicno)

Tribine kod bine su mi delovale ok, parter mi deluje strasno poso ce biti 1000 stepeni unutra, guzva....

Ipak bih na takav koncert isla da sve lepo vidim i cujem, gubicu se i ludovati na svirkama.

One tribine sto su samo 50din jeftinije od fan pita su fantazija jer realno vidis najbolje od svih ali neces videti nista jer ce gomila ljudi ustati jer zaboga ko sedi na Rammsteinu. A onda ces morati i ti da ustanes da ne bi gledala u dupeta i opet ces videti sve al em stojis em nemas kud jer su ti svuda oko nogu stolice i to je da popizdis. Bilo je ok za Queen jer to nije tako besna muzika.

Mislim da cu ja u fan pit mada sam cula da je em uzasno tesno em ne vidis nista ako nemas bar 1.8m.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, ne znam da li otići u fan pit iz razloga koji je DF navela, ako bude tijesno i oko mene gomila dvometraša (kao što će biti, kad su moji crnogorski prijatelji makar u pitanju :haha:), s druge strane oni me uglavnom i čuvaju kad su šutke (jednom me jedan kreten navodno slučajno povukao, završila sam sa modricom na slijepočnicama i padom u nesvijest :mrtav: ) Sada izbjegavam slične avanture osim ako nemam nekog razbijača pored sebe. Kapiram ako sam preživjela Prodigy i Korn u prvim redovima, moći ću i ovo.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...