Jump to content

Najbolji albumi u nultoj deceniji (2000-2009)


Recommended Posts

  • 4 years later...

Гасите

више тему. Прошла одавно нулта деценија. А и онако она ни не постоји.

 

Koliko si mudriji bio na ćirilici :haha:

 

Mejdeni su engleska distorzirana verzija Lokice.

 

TAKO JE!

 

 

Rek'o da ne otvaram novu temu, gledam nešto With Burning Tongues, i pade mi na pamet, je l' se seća neko najboljih black metal albuma 2009? :D

 

Wormwood, Maranatha, Gin, Drudkh - Microcosmos, BAN - Memoria Vetusta II, Absu, Beherit, Krallice, Ruins of Beverast, Katharsis, Arckanum, Merrimack od poznatijih... With Burning Tongues bolji od svega toga, rame uz rame sa Gin :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opušteno, i njima i Drudkhu radi omote gospodin Gorgorot, on će da posluži kao predstavnik, već ima na spisku dovoljno ukrajinskih folk uticaja.

 

Aj još neki 2009. kult, al' ne da bude mediokritet, daj nešto 9+. (ili za tvoj strogi rym kriterijum 8+ :P)

 

Gledam reviewove za taj album, i svi dali 90+, al' nešto mi se čini da najbolje razumem ovog lika (dao 50%):

 

So after listening to some other albums in black metal (specifically the new Leviathan record) I got excited and decided to be adventurous. I took a chance and turned on this Nokturnal Mortum record. The band does a very sugary, very power metal-esque style of music, seemingly a mix of viking era Bathory and... Helloween.

 

:haha: :haha: :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga zaboravio nego me boli kurac za Nokturnal Mortum, a gospodin Gorgorot je super lik.

 

E jes, Peste Noire sam narezao.

 

Slušam na stubu, pa sam skontao da mi dosadno da režem celu diskografiju nekog benda na disk, nego malo da prošaram, pa reko ae da narežem neki 2009. disk. :D

 

Teitanblood i Anaal sam zaboravio, a Nuclearhammer nisam ni slušao... A nešto me ni ne privlači ime :D

Više volim NUKLEARNI NOŽ!1111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narezah na kraju Ascension, BAN, Cobalt, Drudkh (više da ne šiba sve vreme centrifuga nego zato što ih volim nešto specijalno), Peste Noire i Funeral Mist (koji bih sada rado menjao za Teitanblood ili AN)...

 

gledam onu svoju listu od pre 6 godina

nije se promenilo ništa, samo bih dodao još gomilu toga

 

svi izdržali test vremena!

 

Dobro je da si slušao kvalitetnu muziku i dok si navijao za Zvezdu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demone kad već pominješ 2009. bilo mnogo dobrih DM albuma, zapravo to je (po meni)poslednja baš dobra godina za dm!

 

Evo nekih...

 

Nile - TWTGD

Napalm D.- Time Waits...

Man Must Die - No Tolerance for Imperfection

Vader - Necropolis

Asphyx - Death... tBW

Demonical - Hellsworn

Cannibal C.- Envisceration Plague

Pestilence - Resurrection Macabre

Behemoth - Evangelion

Suffocation - Blood Oath

Obscura - Cosmogenesis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha

 

akinator_defi.png?v72

 

 

 

Da li je to Behemoth - Evangelion? Njega nisam pominjao jer mi je među slabijim Behemoth albumima. Mada je verovatno bolji od nekoliko koje sam pomenuo, al' nije mi zanimljivo da ga režem da ga slušam xD

 

Al' najmanje sam ga i slušao, možda bih mogao opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne dajem mu ideje, mislim da on treba da pogodi neki Black, a ne DM album(behemoth je nešta izmedju)

 

Demone, Necropolis rastura no compromise old skul detčina, meni bolji od onih behemoth pokušaja sa predhodnih par albuma(impresions, beast)

 

Povratnički Pestilence mi je sasvim ok, ima smaračkih pesama, ali ima i dosta dobrih, sledeća dva albuma su zaista smeće!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...