Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

1 hour ago, Сале said:

Јбт ови још постоје

Nije loša pesma, ali čudna nekako. Onaj deo u sredini zvuči kao King Diamond.

1 hour ago, [Nocturno] said:

samo zbog starih albuma ovde ali meni je ovo vise death metal.

Meni su uvek i zvučali kao death metal, čak i na starim albumima. A ti stari su stvarno zakon...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ocekivao bas ovakvo sporo i "jednostavno" izdanje od njih posle one dve singlice. Zvuci mi kao da je sve sklepano za par dana, snimljeno i vozi..
Videcemo posle jos nekoliko obrtanja jer i za Dawn of Infinite Fire mi je bas trebalo vremena da nalegne, a za Potestas bome nekih 4 godine otkako sam prvi put slusao. Tada mi se nikako nije svideo. Sa live snimaka su mi pesme bile ok, a prosle godine kada sam ih gledao uzivo bas sam pomislio sto mi je toliko trebalo da nalegne album. Pesme sa njega su odlicne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije bitno sto su u pitanju zene, prva dva albuma su vrhunska.
Ostalima je to izgleda veoma bitno jer u Austriji mi je bilo smesno sto su njih 3 izasle posle svoje svirke da gledaju Desaster iz publike sa dva lika koji su ih cuvali.
U pocetku mi je bilo smesno, sta ce im obezbedjenje ali kada su ih skontali simp-ovi i thirsty boys-i to je bilo saletanje na svaka 3 koraka. Ali bukvalno kako su pokusavale da se vrate u backstage jer ne mozes da gledas svirku na miru samo ih salecu i smaraju 🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 9/25/2023 at 9:04 AM, Kumodraski Vo said:

Intervju sa Adamom iz Malokarpatana:

https://www.fromthebowelsofperdition.com/2023/10/20/malokarpatan-interview-2023/

Renesansni tip, naslušan, načitan, pametan = baš pošten intervju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/30/2023 at 9:54 PM, Grobodan said:

Novi Malokarpatan nerealno dobar na prvih par slusanja, ulazi u trku za sam vrh godine a kad se malo islusa videcemo na koje tacno mesto. Sad ostaje samo da se naruci odnekud.

Njihov najbolji do sad, a uz Thy Darkened Shade najbolji koji sam čuo ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni super Malokarpatan a nije baš moj stil muzike, sjajna kombinaciija blacka, heavya, folka uz mrvu proga. Nekako primitivan i "seljački" zvuk ali sve je nekako organski, bez ikakvog forsiranja i masturbiranja, melodije dobre i oldskul, bubanj primitivan ali ne skreće pažnju od suštine pesama, pesme raznolike i dobro komponovane. Za vokal nisam siguran da li je previše paorski ili baš kakav treba da bude da bi dao malo mračniju i prljaviju notu svemu. Baš dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošli Valdrin mi je bio mnogo bolji. Ovaj zvuči napucanije, profesionalnije i ambicioznije, što je upravo i razlog zašto me slabije radi.

Intervju neposredno posle prošlog albuma:

https://www.fromthebowelsofperdition.com/2021/01/20/valdrin-conversation-2021/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...