Jump to content

2010.11.17 *SKC, Beograd* Therion


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

upravo, kao npr onaj drugi koncert od 3 sata, e pa mogli su glat da sviraju 3 sata skroz drugih pesama i da bude jednako dobro

 

Nisu mogli. Tu turneju neće nikad moći da nadmaše, osim ako je ne ponove. I naravno, bez To Mega Therion to nije isti bend. Ta pesma im je pečat, bez nje ne vredi ići na koncert.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator
S obzirom da je Therion prvi puta u Zagrebu gledalo preko 1000, drugi puta oko 800, a sada oko 500 ljudi, nadam se da im na idući koncert neće doći 280 ljudi. Jer propustiti još jedan ovakav koncert, pogotovo u varijanti kada postoji mogućnost da ga se pogleda, doista bi bio grijeh.
:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad post jednog Hrvata (istog onog kojeg sam pomenuo jednom - išao na Dimmu Borgir, a Warrior i ekipa ga smorili):

 

"We're having Therion play here in few days, not worth going kinda, altho I like them, but on the other hand I'm too lazy to leave my room, let alone go to a another city :P "

 

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@arioth:ima sigurno jos karata u prodaji.

 

Kontaktirajte nekog od organizatora (najbolje Frubija,tu je na forumu),pa se sa njim dogovorite oko rezervacije karata.Mislim da bi mogao da vam izadje u susret sto se tice rezervacije karata,pa da ih preuzmete na dan koncerta.Naravno,kazem,kontaktirajte ih u vezi sve ga ovaj e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad post jednog Hrvata (istog onog kojeg sam pomenuo jednom - išao na Dimmu Borgir, a Warrior i ekipa ga smorili):

 

"We're having Therion play here in few days, not worth going kinda, altho I like them, but on the other hand I'm too lazy to leave my room, let alone go to a another city :P "

 

:udri:

 

Ove godine u Zg

 

- nisam išao na: The Gathering, Tima Rippera Owensa, Deicide, Th 69 eyes, Vader, Therion...,išao sam na Alice in Chains, Metallicu, Megadeth, Dimmu Borgir, Korpiklaani/Eluveitie, Dark Tranquility...,neću ići na Sabaton, ići ću na Anathemu..

 

Na Therion nisam išao iz objektivnih razloga, ali za ove ostalo na koje nisam išao ili neću jednostavno me zaboli, idem na ono što me zanima i ako mi se da.

 

Nastupi Alice in Chains, Megadeth, Dark Tranquilityja i Eluveitie su mi dovoljni za par mjeseci.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...