Jump to content

Kuda ide metal?


mikki270

Recommended Posts

Ти изгледа читаш оно што желиш.

Где сам ја поредио слејер и емперор?То што је слејер у треш металу то је емперор у блеку.

А циљ блек метала није да има неку популарност епских размера

 

Ja sam sinoc bio pjan ko dupe,pa ne znam ni sta si ti pisao,a vala ne znam ni sta sam ja pisao.

 

Slejer ne pravi kompromise? God Hates Us All se ne slaže.

 

Slayer ne pravi kompromise u smislu stavljanja zenskih vokala,klavijatura,sviranja hard rock-a itd.Na to se odnosilo.Nego dzore sve u sesnaest.A sto se tice GHUA,tu zvuk jeste nesto modernizovan,ali to je i dalje Slayer zvuk.

 

Zapravo ne, jer ja ne slušam sve ono što podrazumevam pod pravim metalom. Recimo, ne volim Slayer, ali i Slayer spada u pravi metal, u ono što je nekada definisalo metal i omogućilo da se on etiketira kao poseban muzički žanr. S druge strane, slušam i neke bendove koji tu ne spadaju, kao što su Arch Enemy, Darzamat, Lacuna Coil... To pod jedan, a pod dva - hronologija jednostavno mora da se poštuje, zna se koji su to bendovi bili prvi označeni kao metal i postavili standarde - ne može black metal biti pravi metal, jer onda će ispasti da je ovo sve pre toga samo preteča metala. Danas, kao što rekoh, svako ubacuje žestoku gitarsku distorziju u muziku, ali to ne znači da su svi metal, i upravo zbog toga se valja podsetiti šta je to što je u svoje vreme bilo diferentia specifica metal muzike.

 

Ajd da se i sa tobom slozim.Cudo.Ali svejedno,neces jebati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Slejer je najprecenjeniji bend ikad.

 

Слејер је бенд који је сваки албумом померао границе метала.Сваки албум је једна кољачка машинерија у којој нема стајања.Конкретно шамарање слушаоца рифовима,бубњем,бескомпромисним текстом..

Да не помињем култан статус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где сам ја поредио слејер и емперор?

Nema tu poredjenja, potonji su dosta bolji.

 

Ова песма треба да иде на свим радио станицама и телевизијама кад крене смак света

http://www.youtube.com/watch?v=rvuO2EvCTAE&feature=related

Gde je to snimano, u Bosni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Nit znam sta slusas,nit me zanima.Ali ako tvrdis,znaci tvrdis,da je Slayer precenjen bend,onda jesi nemuzikalan.Sto trol?Nemam pojma,to mi prvo palo na pamet. :D

 

 

lemmy , Denny ima jedva 18 godina i treba još da se razvija , daj mu malo vremena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...